Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bedziecie mieli jakies foty/wideo z przed schroniska to dajcie tu linki :)

 

Fotka jakaś się znajdzie, w końcu musi się pojawić coś w Plejadach :)

 

Ja chciałem jeszcze raz bardzo bardzo, ale to bardzo mocno podziękować wszystkim, którzy przyjechali :) Spocik bardzo miły, obiecuje, że za rok będzie z większym przytupem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda krotko bylem ale fajnie bylo sie poznac i pogadac, oby wiecej i czesciej :D a co do Plejad to prenumerata online jest zupelnie za darmo czy jak? Bo dostawalem przez 3 lata chyba za darmo poczta egzemplarz ale sie skonczylo:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto robić takie akcje i spociki.

 

Prenumerata Plejad w wersji elektronicznej jest darmowa, trzeba tylko w odpowiednim miejscu podać adres mailowy.

 

Do Plejad drukowanych mam zazwyczaj dobry dostęp, więc jak coś to mogę Wam podrzucić :)

Szanowni forumowicze! 

 

Chciałbym wszystkich zaprosić do czynnego udziału w 5 Toruńskiej MotoOrkiestrze! W tym roku impreza odbywa się na MotoArenie i z tej okazji mamy sporo miejsca. Na parkingu przed trybuną główną mamy specjalne miejsce dla klubów i wyjątkowych aut. Każdy chętny, kto chce ustawić się w honorowej strefie będzie musiał mieć specjalną naklejkę, która będzie do odbioru przed imprezą lub w czasie jej trwania. Ilość miejsc jest ograniczona (w specjalnej strefie klubowej), dlatego muszę wiedzieć wcześniej kogo się spodziewać, żeby potem nie było sytuacji jak rok temu, że 3/4 miejsc zajmą Mercedesy i BMW. 

 

To jak, mamy chętnych? 

 

Wjazd to koszt 5 zł, a cała kasa wpada do puszki WOŚP'owej.

 

Jeżeli komuś samo stanie i pokazywanie swojego auta to za mało, to może zgłosić się jako taxi, do powożenia ludzi troszkę po ulicach i pokazania mocy swojego auta :) Oczywiście bez jakiś szalonych jazd - po prostu pojeździć, poopowiadać, przyspieszyć itd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jazdamiejska.pl/rynek/forumowicze-subaru-niosa-pomoc-potrzebujacym-psom,390.html

 

Trochę uprzedzę Jacha, ale może ktoś się nie mógł doczekać : p

 

Mała fotorelacja Jazdy Miejskiej z wypadu do schroniska, uzupełniona o drugą część z Levorgiem.

 

Dzięki bardzo! Chciałem to wrzucić, a tu prosze uprzedziłeś mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, trochę mnie tu nie było ;)

Śnieg spadł a tu cisza?! Wygląda na to, że mimo ocieplenia jest szansa, że w sobotę rano będzie biało :) Mam dwa auta chętne na tor na sobotę rano. Ktoś dołączy, powiedzmy na 9:00-10:00?

 

Czy ktoś w TRN na ELM327 na BT i mógłby pożyczyć na 5 minut ?

 Leon ELM327 w wersji BT jest w moim posiadaniu. No problem np. właśnie w sobotę jeśli dojdzie do spotu na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna Subarynka mi dzisiaj mignęła w Toruniu na naszych tablicach.

Tylko dość dziwny przypadek. Hawk z parapetem, ale bez wlotu ; P Z początku myślałem, że to N/A z wysokim spojlerem, ale jak jechał to jestem pewien, że to WRX lub STI, z tym że maska od wolnossaka.

Jest tu właściciel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/85640-trackfest-season-start-16042016-motopark-toru%C5%84/

 

Forumowicze z okolic. Zachęcam do lektury na temat tego wydarzenia. Może ktoś był w tamtym roku na zakończeniu sezonu z HTT i wie jak ta impreza wyglądała.

W tym roku ma być jeszcze lepiej, więc jeśli ktoś lubi klimat driftu, stance'u i upalania to znajdzie coś dla siebie.

Obiekt to oczywiście Motopark Toruń, data 16 kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc wszystkim ! Mam pytanko orientuje sie ktos czy Tor w Chojnicach RALLYLAND jest otwarty tak jak tor w Toruniu? Ze mozna sie ugadac i wjechac poupalac czy raczej zamkniety? bede tam w okolicy i chcialem wjechac :D

Treningi, pojezdzawki tylko grupa zorganizowana, na forum rajdowe-trojmiasto.pl pojawiaja sie informacje o terminach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...