Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W imieniu organizatora zapraszam wszystkich na zakończenie sezonu z Honda Team Toruń! Mile widziane są auta wszystkich marek, a w programie imprezy przewidziany jest Track Day :) Każdy chętny będzie mógł wjechać na tor i poupalać w bezpiecznych warunkach swoje auto :)

 

Link do twarzoksiążki: https://www.facebook.com/events/1065851140093124/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 sierpnia Gacek zaprasza w ramach Folkrace na większy event.

 

Jachu jak tam droga w stronę Plejad ?

Czy na większy to nie wiem, ale pewnie bardziej emocjonujący ;)

 

Droga w stronę plejad,Turynu bądź scudetto niestety bardzo trudna i wyboista. Chyba muszę nauczyć się kłamać i być Mirasem... Dzwoni dużo, ale nikt nie ogladal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałam żeby po Inowrocku śmigała jakaś WRX. Chcę tylko zdementować plotki i sprawdzić na ile potrafi koloryzować mój kolega. Zresztą... kilka osób jest tego ciekawe.

Podobno kupił subarynę z Inowrocławia. Jaką? - nie chwalił się dokładnie.

 

A jak Wam chłopaki się śmiga Waszymi bryczkami? :) :) :)


p.s. potrzebuje ktoś filtr powietrza do swojej laluni?

sprzątam swoje rzeczy mam jeszcze małe drobiazgi po subarynce

nowiutki Filtron AP 154/1 - oddam za 15zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 8 latach legalizujemy nasz związek.

 

Do uroczystości został miesiąc, więc wypada się pochwalić :)

 

Mam tylko nadzieję, że wbrew zapewnieniom większości życie stanie się lepsze, a nie gorsze B)

 

post-4831-0-06148700-1440529940_thumb.jpg   post-4831-0-68288200-1440529944_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 8 latach legalizujemy nasz związek.

 

Do uroczystości został miesiąc, więc wypada się pochwalić :)

 

Mam tylko nadzieję, że wbrew zapewnieniom większości życie stanie się lepsze, a nie gorsze B)

 

attachicon.gifzf1.jpg   attachicon.gifzf2.jpg

 

 

Najlepszego!!! :)

Alle będzie się działo pod Kościołem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy.

Przepraszam, że tak z butami w Towarzystwo, ale potrzebuję wsparcia przy zakupię Subaru Outback (stoi w Gniewkowie pod Toruniem). Czy byłby ktoś z tamtych okolic w stanie na żywo obejrzeć i osłuchać autko (sytuację z autem opisałem dziś w forum technicznym). Stawiam whiskacza, piwa, gorzałkę, czy klasyczne polskie złotówki za pomoc. Autko podoba mi się lajk a maderfaker, ale praca silnika wzbudza we mnie obawy - być może pierdoła, ale wolę wiedzieć zanim wypłacę swoje i mojej małżonki oszczędności.

 

Z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy.

Przepraszam, że tak z butami w Towarzystwo, ale potrzebuję wsparcia przy zakupię Subaru Outback (stoi w Gniewkowie pod Toruniem). Czy byłby ktoś z tamtych okolic w stanie na żywo obejrzeć i osłuchać autko (sytuację z autem opisałem dziś w forum technicznym). Stawiam whiskacza, piwa, gorzałkę, czy klasyczne polskie złotówki za pomoc. Autko podoba mi się lajk a maderfaker, ale praca silnika wzbudza we mnie obawy - być może pierdoła, ale wolę wiedzieć zanim wypłacę swoje i mojej małżonki oszczędności.

 

Z góry dzięki !

 

Do Gniewkowa mam kawałek i mogę podjechać, ale kompletnie nie znam się na mechanice. Mogę zobaczyć czy nie styrane wnętrze, czy nie gnije, czy nie ma jakiś oznak ewidentnych tłuczenia, ale nic poza tym... no może czy odpala od kopa i czy równo chodzi :) 

 

Jak coś to pisz na PW :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...