Skocz do zawartości

Kujawsko-Pomorskie , ktoś stąd ?


lukasswrx

Rekomendowane odpowiedzi

Na takie przegląd trzeba sie umawiac z wyprzedzeniem

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

 

Tak czy inaczej będę potrzebał tego warsztatu, bo jak nie teraz to pojadę za tydzień  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się nad wycieczką w któryś weekend na ten Wasz tor: http://motopark.torun.pl/

 

Czy orientujecie się jaki ruch jest tam w weekendy? Czy pracownicy obiektu pilnują tego żeby na torze nie było rzeczywiście więcej niż 2 auta? Generalnie jest tam bezpiecznie? Są jakieś systemy pomiaru czasu :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezy motoryzacyjne odbywają się często. Przed przyjazdem warto sprawdzić czy tor jest wolny. Pilnowanie raczej ogranicza się do zamkniętego szlabanu ale to raczej wystarczy bo nie można wjechać na teren całego obiektu (wjechać można po zapłaceniu. Czy jest tam bezpiecznie - tak ale są miejsca gdzie błąd może kosztować. Odnośnie pomiaru czasu to według mojej wiedzy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: Panowie i Panie: - krótko tylko: mojego forka sprzedam: 2.0 xt kucizna 60k temu, dmuchniety do 1,2 , 220km okolo, - wszystko pozmieniane itp - do zrobienia blacha bo zaczyna nadkola tyl zreć i magiel się poci ale jakoś nie mam z tym problemów - prosze o maila jak cos na filip@dryla.pro - zmienić chce na nowego ooutbacka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

Co raz bardziej chodzi mi po głowie zakup OKB MY15. Jednak ostatnio zacząłem rozważać, gdzie go będę serwisował jak już dokonam zakupu.

 

Macie jakieś sprawdzone warsztaty gdzie profesjonalnie i rzetelnie naprawiają Subarynki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

btw: Panowie i Panie: - krótko tylko: mojego forka sprzedam: 2.0 xt kucizna 60k temu, dmuchniety do 1,2 , 220km okolo, - wszystko pozmieniane itp - do zrobienia blacha bo zaczyna nadkola tyl zreć i magiel się poci ale jakoś nie mam z tym problemów - prosze o maila jak cos na filip@dryla.pro - zmienić chce na nowego ooutbacka :D :D :D

 

Odświeżam ostatni raz. Jakby ktoś miał kogoś chętnego: http://otomoto.pl/oferta/subaru-forester-ID6yH1KP.html

 

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

PANIE I PANOWIE!!!!

Zapraszam wszystkich do wspólnego grania już podczas kolejnej edycji Toruńskiej MotoOrkiestry! Fajnie by było jakby nasze forum.subaru się pokazało silną ekipią :) 

http://www.jazdamiejska.pl/aktualnosci/motoorkiestra-torun-szosty-final-w-motoparku,608.html

 

Impreza odbędzie się 15.01 w godzinach 11-15 :) Gramy oczywiście razem dla WOŚP! :D

Ps. podczas MotoOrkiestry będzie można u mnie kupić kalendarze forumowe w promocyjnej cenie 40 zł (taniej o wysyłkę), z których zysk przekazany zostanie na Toruńskie Schronisko dla Zwierząt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...