Jump to content

durst

Nowy
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobry

About durst

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  warszawa
 • Auto
  FXT

Recent Profile Visitors

596 profile views
 1. durst

  Co zamiast XV???

  Jeśli ktoś tutaj wymyślił już co wybrać zamiast XV, to ja chętnie kupię
 2. W USA jeżdzą już swoimi Crosstrekami Sport a co z nami? Trafi do nas kiedyś, czy ze względu na normy to się nie stanie? Czy @dyrekcja wie coś na ten temat?
 3. a czy ktoś poleci jakieś miejsce w wwie, gdzie kupię i zamontuję autohaka?
 4. Postanowiłem również zainwestować w auto-hak. W planach jest kilka-kilkanaście wypadów rowerowych rocznie z bagażnikiem na hak. Dzięki za odpowiedzi EDIT: czy autohak montowany jest bez uszczerbka dla tylnego zderzaka? mógłby ktoś podrzucić przykładowe foto?
 5. Panowie, a czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda kwestia korozji w forkach 3 generacji?
 6. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Jakiś produkt godny polecenia?
 7. nr seryjny mojego kompresora: 73110SA001.
 8. u mnie objawy takie same a werdykt to tarcza sprzęgła do wymiany, bo posiada wytarte rowki i sprzęgło się slizga. niestety nikt nie jest w stanie dobrać mi odpowiedniego zamiennika tarczy.
 9. podłączam się do tematu - ktoś coś poleci, albo widział gdzieś oryginał w dobrej cenie? E: tak się zaczałem zastanawiać - nie powinno się wymienić właściwie z obu stron, zakładając, że guma w tym, który jest nadal sprawny będzie bardziej wyrobiona od nówki sztuki?
 10. w moim przypadku było podobnie jak u innych - klima włączała się po starcie silnika i działała od kilku do kilkudziesięciu minut, po czym wyłączała się i włączała ponownie za ~15-30 minut. Winne było ślizgające się sprzęgło. W związku z powyższym chciałbym kupić samo sprzęgło, bo kompresor jest ok. Czy ktoś wie, gdzie można nabyć zamiennik do forka SG przedlift?
 11. rzeczywiście, to też jest bardzo możliwe cały przełącznik za 377? Mi powiedzieli 560
 12. Dopinam się do tematu, przy podnoszeniu szyby kierowcy mam tylko jeden tryb. Ponadto, silnik nie daje rady podnieść szyby, w połowie drogi staje w miejscu. Dalej trzymam przełącznik i jedzie jeszcze do góry ale na koniec muszę pomóc ręką. Wymiana całego przełącznika + silnika?
 13. Rzeczywście zadzwoniłem i dopytałem i okazuje się, że od ręki zadziała tylko w modelach, które posiadają wbudowany sterownik do kierownicy, czyli wspomnianą przez Ciebię funkcję uczenia. Podobno takie istnieją ... natomiast ten wymieniony powyżej odpada. Przy zastosowaniu dodatkowego sterownika to wydaje mi się, że każde radio da się zintegrować z przyciskami na kierze. Przy okazji, czy ktoś może potwierdzić, że tak wygląda lewy adapter do radia 2din w forku?
×
×
 • Create New...