Skocz do zawartości

!!!!!!!!! SIP Under Attack !!!!!!!!!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SIP stanal na wysokosci zadania... wydali mi papiery i zarejestrowalem samochod... Uff... - ale wspolczuje im tego zamieszania... Wiecie jak jest... nie ma tego zlego... Wszyscy mowia o Ataku na Subaru... lepszej reklamy miec nie mozna - przymykajac oko na koszta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Przepraszam, że dopiero teraz - musiałem "poustawiać" firmę na najbliższe dni, a także na później tak, aby żaden z naszych klientów (mam tu na myśli Klientów Subaru w całej Polsce) nie odczuł na własnej skórze efektów tego zaskakującego rozwoju wydarzeń.

Jak możecie się Państwo domyslić pisze już z nowego miejsca - w "starym" lokalu jak wiadomo nie ma już prądu.

A to z kolei dowodzi, że starania odniosły pozytywny skutek:

 

SIP Działa !

 

Do poniedziałku w "prowizorce", a później w nowym miejscu.

Nie nastąpią żadne perturbacje w dostawach, fakturowaniu, wydawaniu dokumentów czy też przyjmowaniu zamówień czy serwisie i dostawach części.

 

Jedynym problemem na najbliższe dni jest brak stacjonarnych telefonów oraz faksu - przepraszam (na stronie sa zawieszone numery komórkowe do pracowników odpowiednich działów).

 

Jednocześnie pragnę w tym miejscu serdecznie podziękować za wyrazy solidarności !

 

Później opiszę dokładnie cały charakter incydentu - naturalnie tylko jako zestawienie faktów: zrozumieć perzyczyn tego co się stało niestety nie potrafię !

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, martwi mnie to, jak ludzie postrzegaja Subaru. W komentarzach do artykulu na interii ktos napisal, ze reporter zrobil blad, bo Subaru nie jest japonskie, tylko koreanskie :(

 

 

:wink: zartuje oczywiscie, jeden blazen na stu czasem sie zdarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Ciekawie się zrobiło. Jak Padre ma dobrych prawników to tę firmę ochroniarską z torbami pośle :!:

No chyba, że to taka firma jak większość w wielkich miastach. Czyli bandyci zalegalizowani, za charcz nawet fakturę VAT wystawią….

Z tego, co pamiętam to prawo najmu jest nadrzędne nad prawem własności. Wiem ze to brzmi absurdalnie, ale tak w tym kraju jest.

I nawet jak kupisz obiekt z najemca to możesz go jedynie usunąć według zasad wcześniejszej umowy.

 

Więc życze naszemu Padre dużo zdrowia i sukcesów w sądzie.

Dobrze ze zarząd SIP to nie Japończycy, bo by chłopaki w tym kraju szybko w wariatkowie wylądowali….

 

Biedny Padre my to rozumiemy, ale jak on to Japonczyką wyjaśni.... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym problemem na najbliższe dni jest brak stacjonarnych telefonów oraz faksu - przepraszam (na stronie sa zawieszone numery komórkowe do pracowników odpowiednich działów).

Pozdrowienia

 

Telefony można przekierować na inne numery np. komurki. Wpisując odpowiedni kod, który jest w ksiażce telefonicznej, albo dzwoniąc do operatora :)

 

Prowizorka w Polskim wydaniu jest nie zniszczalna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefony można przekierować na inne numery np. komurki. Wpisując odpowiedni kod, który jest w ksiażce telefonicznej, albo dzwoniąc do operatora :)

 

Nie jest to takie proste... zeby to zrobic trzeba miec dostep (fizyczny) do linii... a to jak wiem - odpada. Operator niechetnie wykonuje takie operacje - nie wiem czemu... Znajomy mial taka sytuacje i sie nie dogadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 20 usylaszałem to wszystko w RMF myslalem ze sie przekrece za kierownica... Co za banda idiotow tak postepuje ?! Zeby dzialajacej firmie zalozyc klodke na drzwi !?! Ja nie wiem co mnie czeka w takiej Polsce :/podejrzewam jednak ze od tej pory niewiele podmiotw bedzie chcialo wynajac cokolwiek po takiej awanturze od tej dziwnej firmy:/'

 

Pozdrawiam i zycze wiele sil !!!!

 

Ja tez mialem malo udany dzien :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie byl salon Mazdy, a teraz jest Kia... przy 29 Listopada...

 

 

Super, to jakieś 10 minut jazdy autobusem z miejsca mojego zamieszkania + 15 minut na nogach. Ale na rowerku ( wiele już przejechał w swoim życiu, bo w sumie coś koło 10 tysiaków kilometrów lub więcej, teraz śmigam na nim ja) to jestem w 20 :D ale jak dobrze przycisnę, bo coś po śnie zimowym jestem zastany i nie trzymam mocy.

 

EDIT: to było jednak zbyt piękne by było prawdziwe, wziąłem w łapki mapę naszego miasta i stwierdziłem, że moje obliczenia były zbytnio oderwane od rzeczywistości. Bo na moim treku 820 jednak nie wjadę na 29 Listopada (zbyt młody jestem by umierać), ale się okazało, że są drogi alternatywne zwane bocznymi więc dam radę no ale 20 minut to to nie będzie :lol::lol::lol::lol: a o tzw. "strzale z buta" w 10 minut to trzeba zapomnieć. :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie byl salon Mazdy, a teraz jest Kia... przy 29 Listopada...

 

o kurde, to z centrum na peryferia.Ale lepsze to niż nic, i tak dobrze że Padre tak szybko coś skombinował.

 

ja Ci dam peryferia

 

Edit: zwracam HONOR, bo jednak wcale to tak blisko mnie nie jest jak mi się wydawało :evil: ale i tak bliżej niż miałem na Konopnicką (patrząc w linii prostej) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...