Skocz do zawartości

!!!!!!!!! SIP Under Attack !!!!!!!!!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Tam gdzie byl salon Mazdy, a teraz jest Kia... przy 29 Listopada...

 

Uprzejmie dziękuję Szanownej Dyrekcji za przeniesienie geszeftu bliżej mnie i za zaoszczędzenie mi uroków pchania się przez wszystkich Trzech Wieszczów w drodze do SIP-u... :twisted: :wink:

 

No, to teraz chyba musze wreszcie obadać, czy ta kawa rzeczywiście taka dobra! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

....A co do zaistniałej sytuacji, to tak się tych spraw nie załatwia.

"I nie przenoście nam SIP'u do stolicy" jak to śpiewał zespół Pod Budą :wink:

 

W poznaniu takie żeczy też się dzieja. Ale fajnie by było mieć SIP w P-ń zapraszam

 

He he... A ja już dawno mówiłem żeby przenieść SIP do Pyrlandi... ;))

 

Wysłany: Pią Lut 11, 2005 12:12 pm

 

A nie dalej jak wczoraj (??! wczoraj? dzisiaj nad ranem!) przeglądając forum doszedłem do wniosku że w obliczu rosnącej przewagi plemienia Chitrusów na forumie Dyrekcja powinna zacząć już wstępne przymiarki do przeniesienia w najbliższych latach swego krzesełka (wraz z przyległym doń gabinetem i sklepikiem ;)) tam, gdzie powinne one być usytuowane od samego początku... ;)))

 

(Tak to już jest, błędne decyzje wynikłe z braku przewidywania kierunków rozwoju potrafią być kosztowne...;)) Człowiek się uczy na błędach... :))

 

Wielkie pozdrowienia dla Dyrekcji z siedzibą w Poznaniu (póki co, na tymczasowej delegaturze Krakowskiej ;))

 

Maruda

 

I co? I znowu wyszło na moje :))) Było słuchać ... ;))

 

pzdr,

Maruda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda,

Wielkie pozdrowienia dla Dyrekcji z siedzibą w Poznaniu (póki co, na tymczasowej delegaturze Krakowskiej ;))

 

Jako (jak wiesz) genetyczny Pyrlandczyk, majacy jednakoż w życiorysie 10 lat z hakiem przeżytych w Krakowie, jestem w sporze obiektywny.

 

I jako obiektywny arbiter opowiadam się za pozostawieniem SIP-u w Krakowie.

 

A moje tymczasowe zamieszkiwanie w Kielcach (bliżej Krakowa i lepsza droga, niż do Poznania, fakt...) nie ma tu absolutnie nic do rzeczy.

 

Pod rozwagę Dyrekcji: w Kielcach są ładne, puste hale w sam raz do zasubarzenia - ładne widoki - czysta woda - niegłupie trasy narciarskie... no i tor niepodal. Może by tak...? Na stałe...? 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pod rozwagę Dyrekcji: w Kielcach są ładne, puste hale w sam raz do zasubarzenia - ładne widoki - czysta woda - niegłupie trasy narciarskie... no i tor niepodal. Może by tak...? Na stałe...? "

 

WiS, ... ale pi***i na dworcu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod rozwagę Dyrekcji: w Kielcach są ładne, puste hale w sam raz do zasubarzenia - ładne widoki - czysta woda - niegłupie trasy narciarskie... no i tor niepodal. Może by tak...? Na stałe...?

 

Ogs - bana mu nie ? :wink: eeee tam Kielce..... ja sie nie zgadzam i jush ! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale pi***i na dworcu

 

No i co z tego? Ktoś tu jeździ pociągami? Mnie się ostatnio zdarzyło kilka lat temu... :lol:

 

A, byłbym zapomniał: dużo taniej za metr powierzchni, niż w Krakowie. Dojścia do waaadzy lokalnej, jakby co :wink: I całkowita subaropustynia. Niejaki Sołowow ma (miał?) estiaja, ale po ulicach nie używa, jakaś nowa GX mi raz mignęła, dwa starawe Forysie... jeden nowy Legac - i tyle.

To jak w starym dowcipie o sprzedawcy butów w Afryce: "taaaaaki rynek..., wszyscy boso chodzą na razie!!!" :twisted: :wink:

 

A do Krakowa, w razie potrzeby, godzinka jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..."ósemkę" się dla Ciebie podciągnie wzdłuż E-7, nie bój nic, co za problem...?

Nie slyszysz co sie dzieje na E7 ..... pala jakies trawki, znaczy trawe i co.... 40 ton tak nie zatrzymasz latwo :P

 

No i co z tego? Ktoś tu jeździ pociągami? Mnie się ostatnio zdarzyło kilka lat temu...

Chcialbym poinformowac, iz na ostatnie szkolenie w kielcach jechalem autobusem i czekalem na dworcu w kielcach ok. pol godziny na transport i ..... wiesz co ..... faktycznie tam p**** :twisted::D:mrgreen:

Natomiast dlaczego nie otworzyc siedziby nr.2 to juz pytanie do Padre, ale czy to moment najlepszy..... hmmm.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS:

Jacy tam z nas terroryści... Proste scyzoryki, i tyle... :lol:

 

Flipper:

 

Nie slyszysz co sie dzieje na E7 ..... pala jakies trawki, znaczy trawe i co.... 40 ton tak nie zatrzymasz latwo

 

to na E-4, wokół siódemki już dawno wypalili... :wink:

 

wiesz co ..... faktycznie tam p****

Tiaaa... Tak słyszałem, ale jak jest naprawdę - nie badałem! :twisted:

 

Natomiast dlaczego nie otworzyc siedziby nr.2 to juz pytanie do Padre,

 

Hehe, widzę, że działania reklamowo-promocyjne do Cię przemawiają... To dorzucę jeszcze stada ładnych Kielczanek... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod rozwagę Dyrekcji: w Kielcach są ładne, puste hale w sam raz do zasubarzenia - ładne widoki - czysta woda - niegłupie trasy narciarskie... no i tor niepodal. Może by tak...? Na stałe...? 8) :wink:

 

Teeeee..WiS..chwilunia..po to ja sie do Kraka przenosiłam żeby na SIPaną kawe do Kielc śmigać :!: :?: ..O NIE :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo: SIP MA ZOSTAC W KRAKOWIE I BASTA!

 

Drugo: sluchajcie zbierzmy ekipe i zapukajmy do drzwi tego faceta z wawel -imosz, bo jest podobno pietro wyzej. Innym firmom (myjnia i jakies dwie z komputerami chyba) zamknal drzwi i nie pozwolil nawet wyniesc wlasnego sprzetu :!:

 

Chlopaki, palki w dlon! :twisted:

 

 

:wink: powyzszy apel nalezy traktowac z przymruzeniem oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Z przyjemnością informuję, że nasz podstawowy numer telefonu (12) 2690750 oraz fax są już ponownie czynne.

 

Kontakt mailowy jest naturalnie cały czas utrzymany.

 

Dalsze wiadomości już wkrótce :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... ja tylko nie mogę skojarzyć tymczasowej od poniedziałku (> jak Dyrekcja pisze) siedziby SIP-u na 29- listopada tam gdzie dawniej była KIA ?! gdzież to jest ?? za estakadą, w strone wawy ?? .......

 

pozdr. mk.si (z przygotowaną szablą za pazuchą :twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś na ul. Konopnickiej i smutny to widok jak panowie odkuwają literki z elewacji, salon pustoszeje (wynoszone są różne szpargały do Forysia czyli jakiś monitor komp itp.). No ale jak to mówią coś się kończy i coś zaczyna. A kiedy ruszy budowa salonu na Józka Konrada to tak pytam się z ciekawości ( bo wtedy to dojazd mam jak w pysk strzelił w 15-20 minut autbikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...