Skocz do zawartości

!!!!!!!!! SIP Under Attack !!!!!!!!!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

...... byłem pod SIP-em znaczy sie już nie SIP-em kolo 22.00 i tak smutno........ w środku pusto, żadnej śmiejącej sie imprezki czy foresterka, a nawet metalowego pana ubranego w ciuchy subaru witającego gości zmierzającyh na kawe, tablica reklamowo- informacyjna, do góry nogami oparta o budynek, nad wejściem też już coś rozbrojone ...... eh, szkoda :? ....

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rzeczywiscie smutny widok. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni :D Od tej chwili, sadzac po dzialaniach Dyrekcji moze byc tylko lepiej. Pomyslmy : w czwartek rano zaskoczenie- brak dostepu do firmy, decyzja "wynosimy sie , z...nie bedziemy dyskutowac". W ciagu paru minut znaleziony lokal zastepczy, pakowane graty, w tzw.miedzaczasie przekierowane telefony i faks do jednego zmiejsc, gdzie dzialaja pracownicy obslugujacy i klientow i dielrow, zapewniona logistyka dostaw, wystawianie faktur i inne rownie ekscytujaca czynnosci.W piatek prawie wszystko wywiezione - Wawel Imos nie byl w stanie przeszkodzic ,tak jak w wypadku pozostalych firm.Do tego przeprowadzona akcja charytatywna(wykiwali Wawel- przeniesli od tylu do salonu rzeczy dziewczyny z myjni i wywiezli). Pare dni na przygotowanie nowego lokalu i wszystko bedzie dzialac jak wczesniej, a zapewne jeszcze lepiej, sadzac po mistrzowskim opanowaniu sytuacji kryzysowej.Chylmy czola przed Dyrekcja. Salonik maciupenki jest na koncu Krakowa, po lewej stronie , za KiA przy wyjezdzie na Kielce. Wyglada na to, ze jest tam warsztat - a zatem moze od razu mogli beda :?: rzucic fachowym okiem na Subaraki nawet sami spece z dzialu technicznego.Obok stoi maly bialy domek- moze Dyrekcja planuje wzorem Warszawy od razu uruchomic motelik :lol: :!: Jeszcze raz - brawa dla Dyrekcji i propozycja, moze nalezaloby odelegowywac w miare potrzeby Padre do roznych panstwowych sztabow kryzysowych np.powodziowego itp. :idea:

Na Dyrekcje iniemamocnych :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsko, Ojczyzno moja, Ty jestes jak wrzód na dupie

By czuc sie tu bezpiecznie - karabin sobie kupie.

Albo mnie ksiadz terroryzuje, przez radio - co Ma.. ryja

Albo prawica albo lewica soki ze mnie spija

Bezpiecznie na Twoim lonie, tylko bandzior sie czuje

Rzadza Toba organy - zeby nie powiedzie h....

Ból mi sprawia kazda ich ustawa nowa

Bo ja chcialbym zyc dalej, a nie ....co chwile od nowa.

Raz kratka w samochodzie mnie uszczesliwia

Albo blacha zamiast tylnej szyby szokuje i zadziwia

Immunitet - Giertycha ponad prawem stawia

A jak Go posluchac - mozna puscic pawia

I nawet na kataklizmach ktos tu zarobic jest w stanie

No bo jednym sie powodzi, a inni .....powodzianie

I dygotam z podniecenia, ze emerytury dostane dwie stówki

Bo spokojnie za taka forse zalicze trzy tirówki

I z wódek szlachetnych, na wina przejde siarczane

ale to jak dodatek - do tej emerytury dostane.

I ktos mi powie - NIE PIJ ! bo wódka organizm wyniszcza

A po co mi organizm ? jak mam nerwów zgliszcza.

I nawet gdybym chcial na cmentarzu, zlozyc swe szczatki

To dupa - bom ateista, a tam rzadza swiatki.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera mnie bierze jak sie takie jaja robią, jeszcze na dodatek jak mnie nie ma w kraju i na nic się nie mogłem przydać, kurde takich ludzi to się zamykać powinno albo do robót publicznych i budowy autostrad zaprzągać, ostatnio się właśnie cieszyłem że na placu budowy nowego salonu jeszcze się nic nie dzieje bo na konopnickiej niedaleko a tu taka jazda, toż to kurde przeciwległy koniec krakowa :cry: szkoda że nie dało się nic bliżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsko, Ojczyzno moja, Ty jestes jak wrzód na dupie

 

Ja rozumiem i szanuję instytucję Mamusi Forumowej na tym Forum, ale powyższy tekst uważam za ostre przegięcie, nieuzasadnione powstałą sytuacją... :?

 

W tym kraju dzieje się wiele złych rzeczy, w których ostatnie wydarzenia w SIP nie są niczym nadzwyczajnym. I zgadzam się z Autorem co do meritum, ale forma - nie do przyjęcia. Pewne rzeczy można powiedzieć równie dosadnie bez uciekania się do knajackiej retoryki. Pamiętacie skecz z kabaretu dudek o hydrauliku ("Ucz się Jasiu")? To go teraz zacytuję: "Więcej inteligencji, Jasiu..." :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsko, Ojczyzno moja, Ty jestes jak wrzód na dupie

 

Ja rozumiem i szanuję instytucję Mamusi Forumowej na tym Forum, ale powyższy tekst uważam za ostre przegięcie, nieuzasadnione powstałą sytuacją... :?

 

Szanowny przemequ, szanuje Twój przejaw patrityzmu, jednak zycie w tym kraju (sorry za eufemizm) wybralo mi juz jaja. Od dwudziestu lat nie splamilem sie praca w panstwowej instytucji, próbujac usilnie dorobic sie czegos jako prywatny przedsiebiorca.

Jestemniespotykanie spokojna i wyrozumiala jednostka, jednak dzialajace wstecz prawo, przepisy zmienijace sie z dnia na dzien, ustawy powodujace ogólne zniececenie do robienia czegokolwiek, afery, kombinatordtwo, brak wiary w wymiar sprawiedliwosci, prawo chroniace bandziorow i oszustow, wiesniactwo i cwaniactwo przedstawicieli rzadu wkurwilo mnie juz do bialosci. Widac malo w tym kraju przezyles ze go tak strasznie kochasz. Pracowalem w kilku krajach europejskich na czarno, na bioalo oraz w innych rownie atrakcyjnych kolorach, placilem podatki i zaobserwowalem ze tam rzady wprowadzaly prawo i przepisy dla ulatwienia lub pomocy zwyklych ludzi. W Polsce - dla przykladu - posel do sejmu ma na tyle wolnego czasu, ze chce mu sie udowadniac emerytom, ze da sie wyzyc za trzysta zlotych, samemu zarabiajac pare tysiecy - czyz nie idiota. Polska jest jedynym krajem który od osiemdziesieciu lat podpisal konkordat - dla mnie to archaizm i idiotyzm. Nie mam nic przeciwko zadnemu wyznaniu, natomiast wpierniczanie sie kosciola katolickiego w kazdy przejaw zycia swieckiego jest zenujaca proba przerobienia Polski w panstwo wyznaniowe - jestem wszystkimi konczynami przeciw. Nie mam czsu zeby przytaczac tu wszystkie idiotyzmy Rzeczpolpolitej Pomrocznej, ale wyobrax sobie, ze nie satysfakcjonuje mnie samo przywiazanie do polskiej ziemi (gruntu), chcialbym byc traktowany z szacunkiem, poniewaz nie oszukuje tego kraju, nie kombinuje z podatkami, nie kradne. Niestety jestem przez ten kraj oszukiwany, probuje sie kombinowac przy moich podatkach i okradac w majestacie prawa. Piernicze taki kraj, trzyma mnie tu tylko grawitacja i drobny interesik z ktorego staram sie wyzyc. Jestem takim patriota na jakiego sobie ten kraj zasluzyl i powtarzam z pelna swiadomoscia slow : POLSKO OJCZYZNO MOJA, JESTES JAK WRZOD NA DUPIE ........amen ....cvzy tam .....enter.

 

Mamusia

ps. Wierszykiem wyrazilem tylko swoja opinie z ktora nie kazdy musi sie zgadzac, a do przeginania przez mamusie na tym forum nalezy przywyknac, albo omijac mamusi teksty.

Moj avatarek zobowiazuje. Nie zostalem nim obdarzony pur la hec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowną Mamusię i innych zainteresowanych uprzejmie się informuje, iż czujny Azrael, w dobrze pojętej trosce o dobre obyczaje forumowe, jakiś czas temu przeniósł nas z ciągiem dalszym tej dysputy do odrębnego wątku ("Dyskusja obyczajowa"). Zapraszam więc tam, acz prywatnie uważam, że lepiej niż w necie omawia się tego typu kwestie fejs tu fejs i przy... filiżance kawy na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...