Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Niunia dostała nowe sprzęgiełko exedy - miało być nabijanie kevlarem, ale w koniec końców poszedł pełny nowy oem z łożyskami. I znowu muszę się nauczyć jeździć imprezą :D

Nauka nie powinna sprawić problemu ;-)

 

Wysłane z mojego LT30p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda siedze na poligonie ( 3 tyg bez świni :( ),ale zona dostała paczke od kolegi marNY'ego i świnia poszła do naszego mechaniora i pojawiły się sprwne używane : lambda i rozrusznik (bo już padł praktycznie) , poza tym słuchanie muzy na wyłączonym silniku skończyło się ...ładowaniem aku ,i ta czynnośc też wczoraj była zrobiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaco na litośc pomaluj te szpojlery  w końcu i będzie gitara :Pdo

 tego zmienić kierunki boczne na pomarańczowe albo te przednie na ciemniejsze...i gleba z przodu :)

sorki ze się tak czepiam pierdół- Ty wiesz, ze ja wiem, ze ty wiesz, że wanna Mi się podobuje....Ale te drobiazgi denerwują :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekowac!!! wiem wiem Wuem ogolnie mialem pomaranczowe kierunki z boku ale wstawilem te clear mi sie bardziej podobaja co do zawiasu to odlegly temat, ale chyba tyl mi lezy albo sprezyny juz wyrobione dlatego przod tak wysoko siedzi jak dorwe jakies sprezyny sportowe to wstawie (moze kiedys tam jakis gwincik) co do spoilerow pojda w kolor ale mam teraz wazniejsze sprawy ogarnac kolektory i spalanie pozniej pomaluje spoilery:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sie bojam....17x9 ET35  :o  mam nadzieje ze bedzie ok , kapec zostaje 225. Nawet nie jest tak strasznie germanstajl którego za bardzo nie lubie.

Bedzie komplet to napewno zapodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc....wyleczyłem moją KSIĘŻNICZKĘ!!!!

W końcu. Jak znalazłem serwis holenderskich instalacji LPG zajmujący się instalacją zamontowaną w księżniczce to pierwszy wolny termin był za miesiąc (to było miesiąc temu).

I dzisiaj nastąpiła wymiana JEDNEGO wtryskiwacza. Przeczyszczenie całej instalacji. Kompletny przegląd wraz z wymianami filterków.

Gra i buczy!!!!

Za 840 złociszy.

Z ciekawostek:

Warsztat który telefonicznie i po oględzinach zdjęć zaoferował się że wszystko ogarnie zaproponował wymianę na instalacje za 1500 całego zestawu. Nie będę musiał dokładać później. itd.

Jednak fachowiec z okolic Krakowa wycenił instalacje zamontowaną w mojej imprezce na nieco ponad 4000!!......EURO!!!!!!

Fajny chcieli interesik chłopaki z kozich główek zrobić. Pozdrawiam.

 

 

 

W końcu zdrowaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@badyl, Już na jednym kole wygląda obłędnie...uwielbiam je...W kolejnym Moim projekcie (dalekie plany ale są) będzie subarynka na xxr'ach...ale z jeszcze większym ET....ma być szeroko...tutaj jest optymalnie..w końcu to nie bulwarówka :)

@Juras K, rzeczywiście klaksoniki fajnie się prezentują..Koło na białasie też siadło świetnie...teraz tylko je czyścić na bieżąco :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...