Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pobrudziłem i umyłem :)

Napucowałem szyby z zewnątrz "niewidzialną wycieraczką". Można spoko jechać w deszczu bez używania wycieraczek.

A kolega gdzieś się buja po za asfaltem czasami  ? 

Bardzo rzadko, choć lubię.

 

W sobotę można gdzieś uderzyć po za asfalt w okolice tu i tam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem chłodnice z BL 2.5 N/A na chwile, bo musze nowa zamowic a moja sie rozciekła... to raczej w nietegesach powinno byc  :angry:

wyczyscilem i sprawdzilem stan przednich hebli,

wymienilem klocki z tylu,

na jutro zostanie nieszczelny wydech i mycie auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegoniłem na trasie Katowice - Pilzno - Katowice (+okolica, to razem ok. 1200km). Forek objechał bez problemów.

Lokalne drogi cudowne, ale autostrady to mają w Czechach dramatyczne. I za takie dziadostwo jeszcze haracz pobierają. :facepalm:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę Forester pojechał do SPA lub w sumie to do kliniki na operacje plastyczna.. Zostanie podniesiony, dostanie nowe, większe koła, przyciemnianie szyb, usuwanie tylnej kanapy i montaż kratki. Ogólnie zostanie przygotowany do Subariady w Turcji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę Forester pojechał do SPA lub w sumie to do kliniki na operacje plastyczna.. Zostanie podniesiony, dostanie nowe, większe koła, przyciemnianie szyb, usuwanie tylnej kanapy i montaż kratki. Ogólnie zostanie przygotowany do Subariady w Turcji :)

Plany ładne :) To jak odbierzesz to pochwal się fotami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 2-3 tygodnie powinien być gotowy. Potem zostanie tylko zamontowanie CB oraz osłony silnika, którą zrobi znany tutaj forumowicz. Nie omieszkam opublikować fotek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Subariadzie wracasz do serii? :)

 

Nie, Osiołek, bo tak zwie się ten konkretny Forek, został kupiony jako zabawka i zostanie taki zmieniony. Poza Subariadą przyda się żonie na wyjazdy w pola i lasy na fotografowanie ptaków i obserwacje Bielików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...