Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam zakupy:

Klocki RC5+

Tarcze Brembo

Sprężyny Eibach

4x Ultra SR

Górne mocowania amorów KYB

Oslony i odboje amorów

 

Za tydzień montaż :)

 

BTW będą do sprzedania w cenie pasztet kompletne kolumny OEM Imprezy MY'07 po 85kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe tarcze + klocki, dokręcona na nowo oslona termiczna od ukladu wydechowego - puściła jedna śruba i osłona przy 3 tys obrotów wpadała w rezonans, zatankowalem i uglaskalem za bezproblemową eksploatację :-D

 

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wczoraj zamontowali nadkola antykorozyjne dorabiane w tylnych błotnikach i mogę bez obaw teraz śmigać po szutrowych drogach. Jak by ktoś był zainteresowany z okolic łodzi to mogę na pw dać namiary - dorabiają do każdego modelu auta, nie tylko Japończyki a i cenowo nie szaleją  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wczoraj zamontowali nadkola antykorozyjne dorabiane w tylnych błotnikach i mogę bez obaw teraz śmigać po szutrowych drogach. Jak by ktoś był zainteresowany z okolic łodzi to mogę na pw dać namiary - dorabiają do każdego modelu auta, nie tylko Japończyki a i cenowo nie szaleją ;)

To ja poproszę na pw :) Edytowane przez j_a_b_b_a_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a u mnie wczoraj zamontowali nadkola antykorozyjne dorabiane w tylnych błotnikach i mogę bez obaw teraz śmigać po szutrowych drogach. Jak by ktoś był zainteresowany z okolic łodzi to mogę na pw dać namiary - dorabiają do każdego modelu auta, nie tylko Japończyki a i cenowo nie szaleją ;)

To ja poproszę na pw :)

 

pw poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszla nowa lampa do mojej czarnulki:) niestety miala male kuku na oczku widoczne na zdjeciu. Jakis kamyk zbil reflektor, a szkoda bo ladny byl i oryginalny subaru. Nowy jest depo i bedzie sie roznil napis ale z daleka nie widac:p

Przy okazji pytanko, w nowej lampie regulacja jest tylko mechaniczna(srubokretem) w starej jest rowniez silniczek do regulacji wysokosci z kabiny.

Czy przerabial ktos temat, czy da sie ten silniczek przelozyc do lampy depo? Teoretycznie jest w tym samym miejscu wiec moze podejdzie ale jeszcze nie mialem okazji tego rozebrac:/

post-14309-0-08480000-1400366243_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszla nowa lampa do mojej czarnulki:) niestety miala male kuku na oczku widoczne na zdjeciu. Jakis kamyk zbil reflektor, a szkoda bo ladny byl i oryginalny subaru. Nowy jest depo i bedzie sie roznil napis ale z daleka nie widac:p

Przy okazji pytanko, w nowej lampie regulacja jest tylko mechaniczna(srubokretem) w starej jest rowniez silniczek do regulacji wysokosci z kabiny.

Czy przerabial ktos temat, czy da sie ten silniczek przelozyc do lampy depo? Teoretycznie jest w tym samym miejscu wiec moze podejdzie ale jeszcze nie mialem okazji tego rozebrac:/

attachicon.gifimage.jpg

przerabiałem ten temat u siebie i jeśli jest to depo bez opcji sterowania elektrycznego to nie da rady ja po 5 miesiącach zmieniłem depo na używaną z silniczkiem spalonym i przełożyłem silniczek z starej lampy bo w depo nie dało sie go zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem ten temat u siebie i jeśli jest to depo bez opcji sterowania elektrycznego to nie da rady ja po 5 miesiącach zmieniłem depo na używaną z silniczkiem spalonym i przełożyłem silniczek z starej lampy bo w depo nie dało sie go zamontować

To troche lipa, a sam klosz da się podmienić? Widze ze są spinki na nim, a jeśli są tylko dodatkowym zabezpieczeniem a lampa jest nierozbieralna to niechciałbym jej uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podgrzać w piekarniku i podmienic klosz....choć to taka rzeźba trochę :)

A tak jak kolega wyżej napisał...jesli lampa nie przystosowana do regulacji silniczkiem to ni chu chu nie załozysz go....przykre ale prawdziwe...No chyba, ze i tu pomysłowy Dobromir...da radę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podgrzać w piekarniku i podmienic klosz....choć to taka rzeźba trochę :)

A tak jak kolega wyżej napisał...jesli lampa nie przystosowana do regulacji silniczkiem to ni chu chu nie załozysz go....przykre ale prawdziwe...No chyba, ze i tu pomysłowy Dobromir...da radę :P

Właśnie, pozostając w temacie... klosz lampy RHD różni się od klosza lampy LHD? Jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podgrzać w piekarniku i podmienic klosz....choć to taka rzeźba trochę :)

A tak jak kolega wyżej napisał...jesli lampa nie przystosowana do regulacji silniczkiem to ni chu chu nie załozysz go....przykre ale prawdziwe...No chyba, ze i tu pomysłowy Dobromir...da radę :P

O graniu w piekarniku slyszalem i wiem ze jest praktykowane przy malowaniu wnetrza lampy. Trzeba to rozebrac i uruchomic wyobraznie, moze uda sie to poskladac. Jak nie to tylko przeklejenie klosza mi zostanie:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...