Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

badyl mnie ostatnio przerazilo spalanie 61 km na 5 litrach bylem pewien ze z mieszanka cos jest nie  tak,
kiedys mialem spalanie czy to miasto czy to trasa 25 litrow przy normalnej jezdzie!!! to byl bol dla portfela:P

takie tam klejenie foteli

IMG_20140317_134826.jpgIMG_20140317_161530.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jazwes, Eeeee..No to ładnym rzeźbiarzem jesteś...Pełen szacun za robotę i pomysł :mrgreen:

Ale to, że "taką dokładkę" zmajstrowałes do type ra.... :facepalm::blink::yellowcard:

Taki żarcik z emotkami

A tak poważnie to poszukaj do klasyka czegoś ori...jednak a to sprzedaj dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem dzies w markecie nawilzajace chusteczki do czyszczenia i konserwacji skory (koszt = 18 pln) - zachecily mnie obrazki na opakowaniu, na ktorych skora po przetarciu wyglada poprostu pieknie, lsniaca i elegancka. to najgorszy zakup jakiegpo udalo mi sie dokonac :biglol:  to zwykly bubel i kit!!! juz chyba lepsza robote robia zwykle nawilzajace chustki do podcierania tylka lub instrumentu po stosunku :huh:  :biglol:  :biglol:  :biglol:  nie polecam! lepiej zainwestowac w jakies mleczko lub cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem w końcu radyjko na coś nowszego. Wymieniłem wszystkie żarówki w zegarach bo już tylko środek ledwo świecił. Zamowiłem nowe kapcie na lato. Chciałem jeszcze umyć ale ściana deszczu za oknem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie nie ja osobiście ale wymienone amory z tyłu, tarcze i klocki, nowe przewody hamulcowe, odgruzowane bębny i nowe szczęki i łożyska kół z tyłu… zamówione kable WN, świece, tulejki wahaczy i osłony wewnętrzne przegubów…. to chyba tyle na ten tydzień :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...