Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

styropian mam tylko na tylnej belce za zderzakiem. Z przodu nic nie było

moze dlatego przetrwała twoja belka, ten styropian powinien byc i u Ciebie, w sumie za każdym zderzakiem, tylko wtedy woda zostaje tam miedzy nimi i ruda gotowa.

 

i podsumowanie w teście opon: Barum Polaris 2 ---- jedna z lepszych na śniegu i na suchej nawierzchni ---------- trochę słabsza na mokrej jezdni

 

jeździłem na nich, na śniegu daje rade ale na asfalcie strasznie głośna jest, wręcz gwiżdże.

 

Myślę że będą dobre na zimowe upalanie

 

do tego na pewno sie nadają :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis odebralem od mechanika My99 i zawory byly w stanie idealnym,natomiast zmniejszono przeswit w swiecach na takie jak gazowe czyli 0,9;wyczyszczono czujnik walka,wymieniono na nowe oryginaly uszczelki pokryw zaworow+uszczelki gniazd swiec+uszczelki na srubach mocujacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe pióra wycieraczek Bosch :) zimówki już są, filtr kabinowy i filtr powietrza tez ( w czwartek ) Gotowy do zimy. U mnie w nocy temperatury już ujemne do -5 nawet, w dzień maks 10, wiec już czas.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wleci inna felga to jestem za :) wiem wiem ze stance hellaflush itp mi tez ten styl sie podoba ale chyba ja bym nie dal rady jezdzic w moim miescie :D albo bym gdzies sie zawiesil albo bym nie przejechal hehe do garazu nie wspomne:D

oj myślę, że w Łodzi jest gorszy stan dróg i daje rade jeździć bez większych problemów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...