Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Wymienione tuleje tylne wahaczy przednich, olej (opcja kawiorowa - z filtrem :D), gumy na pedalach sprzegla i hamulca (160kkm nalatane i przetarly sie :o), plastykowa oslonka miedzy maska i szyba (stara... zniknela :o) i OCZYWISCIE zalany plyn do spryskiwaczy :D

Zakupiona piasta przod (lozysko podobno niewymienialne bez destrukcji pierscienia ABS) i sworznie wahaczy przod (kawior - 555 :D).

 

T.

Edytowane przez Tummi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malduje, że moja kobieta wziąwszy mój samochód na weekend na podróż fo Lublina nie zorientowała sie przez dobre 40-50 km ze jedzie na kapciu... Skutki tego możecie sobie wyobrazic. Świeżo przed zimą kupione opony :-((( makabra jakaś... smutno mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malduje, że moja kobieta wziąwszy mój samochód na weekend na podróż fo Lublina nie zorientowała sie przez dobre 40-50 km ze jedzie na kapciu... Skutki tego możecie sobie wyobrazic. Świeżo przed zimą kupione opony :-((( makabra jakaś... smutno mi

Łącze się w bólu, ale wymiana opon i tak będzie tańsza niż wymiana kobiety ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malduje, że moja kobieta wziąwszy mój samochód na weekend na podróż fo Lublina nie zorientowała sie przez dobre 40-50 km ze jedzie na kapciu...

 

:facepalm:

 

 

Wymieniłem zderzak i klapę bo miałem porysowane trochę i będę wrzucał spoiler ori od STI.

 

zastaw gołodupca, fajny jest B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącze się w bólu, ale wymiana opon i tak będzie tańsza niż wymiana kobiety ;-)
polemizowałbym ale cóż... taką konstrukcją jest kobieta... ciekawsze jest to dlaczego dałem jej swój samochód na wyjazd...? poniewaz w swoim uszkodziła pompe paliwa gdyz mimo ostrzezen od pół roku jezdział na rezerwie konekwentnie zatykajac układ paliwowy syfem z dna baku :-) taka konstrukcja jest kobieta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...taką konstrukcją jest kobieta...

Moja regularnie, co roku pali silniczki wycieraczek w Seju. Zostawia je w poz. włączone. Rano są przymarznięte i próbują ruszyć po włączeniu stacyjki. :facepalm:

Na razie, od 4 tyg. jeździ bez wycieraczek :twisted:

Myślałem o założeniu specjalnego wątku w tym temacie, ale się boję tutejszych szowinistek :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...