Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś korzystając z lekko dodatniej temperatury odwiedziłem myjke ciśnieniową... Już zapomniałem, jaki kolor miał mój samochód... I niestety oczom moim ukazały się ślady innych samochodów na dzwiach... Ech.... Są ludzie i parapety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś korzystając z lekko dodatniej temperatury odwiedziłem myjke ciśnieniową... Już zapomniałem, jaki kolor miał mój samochód... I niestety oczom moim ukazały się ślady innych samochodów na dzwiach... Ech.... Są ludzie i parapety...

 

tez sie obawiam mycia.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żólte halogeny :P na foto wydaje się, że każdy ma inną barwę, jednak folia była wycinana z jednego arkuszu. od strony kierowcy słońce świeciło, dlatego ten wydaje się jasniejszy względem prawego :)

 

dsc1132el.jpg

 

dsc1131p.jpg

 

koszt? 0zł - kolega z agencji reklamowej załatwił kawałek folii transparentnej :P

Edytowane przez PiterOKL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, niestety. Ludzie maja instynkt stadny.

Nie wazne jak daleko od stada zaparkuje to i tak ktos zaraz, koniecznie musi sie przytulic.

Strasznie to denerwuje...

Edytowane przez Pucu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobilem.

Pojechalem na coroczny przeglad. Wszystko bylo ok poza tlumikiem. Supersprint. Pomiar wykazal 115 dB. Pan sie zezlil a moze wstal rano zly. Oddal dowod rej, skasowal 99 zet i powiedzial "do poprawki".

Pojechalem na kanal zmienilem tlumik [zachowany na wypadek] i pojechalem znowu. Pan sie wku....... "ja ci tu dam pieczatke a ty za brama znowu zmienisz na tego wyjca".

Faktycznie jest cicho jak na pustyni w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś korzystając z lekko dodatniej temperatury odwiedziłem myjke ciśnieniową... Już zapomniałem, jaki kolor miał mój samochód... I niestety oczom moim ukazały się ślady innych samochodów na dzwiach... Ech.... Są ludzie i parapety...

 

tez sie obawiam mycia.. :/

 

u mnie na szczescie git..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem kierunki na białe ledowe, założyłem chlapacze i zmiana barwy lamp tylnich. Na dzis wystarczy :)

zapodaj zdjecie

 

Kocham dłubać przy Subaru czy muszę się leczyć?
nie. musisz wpaść do mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomulus, o 31 styczeń 2013 - 17:11, powiedział: Zmieniłem kierunki na białe ledowe, założyłem chlapacze i zmiana barwy lamp tylnich. Na dzis wystarczy :) zapodaj zdjecie

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/59682-co-sadzicie-o-tych-lampach-gc-gt/

 

Masz zdjęcie :P

 

Umyłem brudasa w końcu po dwóch miesiącach nie mycia przez mrozy... Teraz wiem że dalej mam czarnego Killera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem kierunki na białe ledowe, założyłem chlapacze i zmiana barwy lamp tylnich. Na dzis wystarczy :)

zapodaj zdjecie

 

Kocham dłubać przy Subaru czy muszę się leczyć?
nie. musisz wpaść do mnie

 

Zmieniłem kierunki na białe ledowe, założyłem chlapacze i zmiana barwy lamp tylnich. Na dzis wystarczy :)

zapodaj zdjecie

 

Kocham dłubać przy Subaru czy muszę się leczyć?
nie. musisz wpaść do mnie

Tomulus, o 31 styczeń 2013 - 17:11, powiedział: Zmieniłem kierunki na białe ledowe, założyłem chlapacze i zmiana barwy lamp tylnich. Na dzis wystarczy :) zapodaj zdjecie

 

http://www.forum.sub...-lampach-gc-gt/

 

Masz zdjęcie :P

 

Umyłem brudasa w końcu po dwóch miesiącach nie mycia przez mrozy... Teraz wiem że dalej mam czarnego Killera :D

 

Jeszcze w tygodniu zakładam parapet i progi z dokladkami zderzaka.

fajera zmieniona :)

post-11393-0-72779100-1359801470_thumb.jpg

post-11393-0-81171000-1359801489_thumb.jpg

post-11393-0-76138700-1359801504_thumb.jpg

post-11393-0-46279200-1359801517_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pomalowalem uchwyty spoilera gornego aby to ruda sie nie dostala:D i na dniach wlatuje gorny parapet od STI przy okazji mialem checi cos porobic to logo IMPREZA wyczyscilem ze starej tasmy dwustronnej i przykleilem nowa, skonczylem rowniez druga felge ktora pojdzie do malowania jak skocze pozostale dwie ( najgorsza robota jaka robilem przy samochodzie ale mysle ze jak pomaluje to efekt bedzie KOSA!!!)

 

na zdjeciu kilka czesci ktore narazie mi graca i niedlugo wpadna oczywiscie jest tego wiecej

 

brak na zdjeciu owiewek JDM zderzaka poliftowego dokladki JDL felg i listew:)

post-8471-0-43617400-1359817958_thumb.jpg

Edytowane przez Jaco46VR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...