Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam dzisiaj podjechałem do hali gdzie stoją moje wydumki, klepłem ,,babke" w blaszkę ,poprosiłem o jeszcze chwile cierpliwości, pogadałem z ,,nia" chwile no może strzeliłem monolog i tyle na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej właśnie, czym to najlepiej przesmarować uszczelki żeby drzwi elegancko się na mrozie otwierały :) ?

 

Igi mi pożyczył jakiś mały psikacz do uszczelek,i jako tako działa,tzn,wcześniej bardziej drzwi przylegały,a teraz mniej,łatwo się odklejają.Jutro podam markę psikacza bo daje radę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem filtr powietrza. Na mrozie. :roll:

 

Szacun. :mrgreen:

A za co?

 

Wymienic pompe paliwa przy latarce i -20 to jest cos.

Naszczescie Outback to nie kredens....

 

Polejcie sobie rece benzyna na mrozie, tak kontrolnie by sobie uswiadomic zjawizko.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę walki z zamkami bagażnika i maski było. Otwierają się normalnie, ale z zamknięciem problem. Linki zamarzają. :|

 

U mnie to samo. :| Najwyraźniej Fuji nie wpadło, że w Polsce mróz potrafi do - 30 zejść. :mrgreen:

 

Wymienic pompe paliwa przy latarce i -20 to jest cos.

Naszczescie Outback to nie kredens....

 

Polejcie sobie rece benzyna na mrozie, tak kontrolnie by sobie uswiadomic zjawizko.......

 

Tu muszę ci przyznać absolutną rację. Takiej sytuacji wprawdzie w Subaru nie miałem, ale ogólnie kiedyś jak latałem na busach, to musiałem kapcia właśnie przy podobnej temp. zmienić. :shock: I oczywiście jak to w takich sytuacjach bywa 2 nad ranem i jakaś droga lokalna na której, ani żywej duszy. A latarka przestała świecić po jakichś 3 minutach. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mailem zamiar założyć nowe kolka na niedzielna pojezdzawke ale żonka nie chciała się zamienić autami, tlumaczac ze sie jeszcze ni najeździła na nowym zawiasie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem fele Rays gram lighst 2 sztuki tylko byly, za dobra kase :) ostatnio mialem spawanie kolektorow bo byly dziurawe i subarak chodzil jak traktor terazz to mruczy przyjemnie i sie ladnie odpycha. Mam jeszcze kilka rzeczy do porobienia ale niestety nie mam garazu a pogoda widac jaka jest ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzisiaj,ale dwa dni temu Świniok poszedł na podnośnik i się u Igiego taty skrzynia zrobiła,tzn.kompletne sprzęgło,plus przy okazji uszczelniacz i takie tam jak już skrzynia była zdjęta :wink:

 

Uprzedzam pytania:nie padło,tylko już zaczęło sobie marudzić i wolałem teraz na spokojnie wymienić ,aniżeli do wymiany sprzęgła dorzucić np.500zł za lawetę z trasy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...