Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

pięknie wyczyszczony akumulator,ze wszelkich paprochów siarczanych itp,podstawka wyczyszczona i w ogóle świeci sie jak psu obroża :D do tego świeżo naklejona naklejeczka na aku "nie dotykać :!: urządzenie elektryczne" odpadła( :mrgreen: ) z latarni to przygarnąłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie backbox z przelotu MG Motorsport na przelot H&S. Brzmi inaczej, bardziej dostojnie, basowo, męsko :D

 

Zresztą dobre YT warte więcej niż tysiąc słów. Mikrofon w telefonie trochę spanikował i się gubił przy tym grzmieniu stąd nagranie nie oddaje wpełni głębii tego dźwięku. W rzeczywistości jest dostojniej.

http://www.youtube.com/watch?v=xtS8i2uFDqA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie backbox z przelotu MG Motorsport na przelot H&S. Brzmi inaczej, bardziej dostojnie, basowo, męsko :D

 

Zresztą dobre YT warte więcej niż tysiąc słów. Mikrofon w telefonie trochę spanikował i się gubił przy tym grzmieniu stąd nagranie nie oddaje wpełni głębii tego dźwięku. W rzeczywistości jest dostojniej.

http://www.youtube.com/watch?v=xtS8i2uFDqA

 

 

o żesz jasna anielka :!: :!:cuuuudo :!: :!: szczena mi wpadła do zupy :mrgreen: (bo kurde trzeba było ostrzec przed natychmiastowym spadaniem szczeny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie backbox z przelotu MG Motorsport na przelot H&S. Brzmi inaczej, bardziej dostojnie, basowo, męsko :D

 

Zresztą dobre YT warte więcej niż tysiąc słów. Mikrofon w telefonie trochę spanikował i się gubił przy tym grzmieniu stąd nagranie nie oddaje wpełni głębii tego dźwięku. W rzeczywistości jest dostojniej.

http://www.youtube.com/watch?v=xtS8i2uFDqA

pieknie brzmi.... to byla dobra decyzja o podlaczeniu glosnikow z subem do kompa :P

w przyszlym roku powinienem byc w bydzi u siostry, musimy sie zgadac

 

a zeby bylo OT: poniewaz sti od ponad pol roku jest samochodem tylko dla przyjemnosci, glownie na weekendy, zalozylem ponownie zawor upustowy... wiocha na maxa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem regulację zaworów. Większość miała za duże luzy.

Wymieniłem tarcze i klocki na TRW. Ukręciłem przy tym dolną śrubę mocującą zacisk.

Trochę walki z tym było, ale jest OK. 8)

Po wykonaniu powyższych zaczęły się cyrki z obrotami, najpierw opadały do 200.

Wyczyściłem więc przepustnicę i silniczek krokowy.

Pociągnąłem kabel masowy do przepustnicy.

Obroty zaczęły falować od 1000 do 2000.

Odłączanie aku. i przejechanie ok 25km spowodowało najpierw ustabilizowanie się wolnych na 1100, a potem ich powrót na stałe na 650.

Cały dzień dłubania, ale gdyby nie forum i szukajka, to byłbym w lesie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymęczyła mnie fantazja z nudów to sobie cichociemnego wieś tuningu troszkę zapodałem :) Troche szpreja i nalepek znalazło swe miejsce :D:D

 

Acha - i prosiak w bagażniku to najlepszy odstraszacz na kuny;)

 

[ ]

 

bzyq

 

to ja proponuję żebyś z nudów zajął się czymś innym, bo zbliżasz się do granicy przekroczenia dobrego smaku i szkoda żeby lipa wyszła czyt. tjunink 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja proponuję żebyś z nudów zajął się czymś innym, bo zbliżasz się do granicy przekroczenia dobrego smaku i szkoda żeby lipa wyszła czyt. tjunink

 

Heh znam granice dobrego smaku... :P A to pod maską to nie widać:) Z resztą robiłem to trochę dla polewki, i tak wolę taki srebrny kolor niż szare tworzywo, a nalepki i tak niedługo odpadną z gorąca;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharka skończona, auto zaczyna wyglądać jak człowiek :mrgreen: Przy okazji wymieniłem płyn od wspomagania, bo coś trzeszczało przy skręcaniu, a okazało się, że jest stary. Na koniec cały przepastowany, ale już nie starczyło czasu na odkurzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...