Skocz do zawartości

Dziadki i Turbodziadki łączcie się


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, wojtas. napisał:

Nowych na forum nie ma,sami starzy wyjadacze...

O! dzień dobry  Stary Wyjadaczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami jesteście "dziady" bo was na normalny współczesny wóz nie stać :P.

A Legacy Turbo 4WD - bo tak się nazywa ta wersja - jako protoplasta sukcesu marki Subaru (i rajdowego i cywilnego) i konstrukcja, której korzenie ma nawet najnowszy (i ostatni :mrgreen:) model WRX STI wymaga szacunku.

 

Uważam, że najodpowiedniejszy tytuł będzie jakoś w stylu - "Dziedzictwo Subaru - czyli wszystko o Legacy Turbo I gen.". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tommo napisał:

Zgadzam się. Tytuł tematu jak i potoczna nazwa Turbodziad (ciekawe kto ją wymyślił) jest mega krzywdząca dla tego zacnego auta.

 

Bo GC8 to babcia a BC to dziadek  ;)

 

Tak to się utarło i nie w tym nic złego. :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Guliwer napisał:

Ale przecież jest nowa piaskownica i tam można się pięknie podzielić:

https://forum.subaru.pl/forum/154-youngtimery/

 

To może cały temat nasz tam przenieść? Ja wiem my zawsze pod prąd ale można z tak zacnym tematem wspomóc ten powstający

Dziadki i turbodziadki  ---> bardzo OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, house_1 napisał:

Sami jesteście "dziady" bo was na normalny współczesny wóz nie stać :P.

A Legacy Turbo 4WD - bo tak się nazywa ta wersja - jako protoplasta sukcesu marki Subaru (i rajdowego i cywilnego) i konstrukcja, której korzenie ma nawet najnowszy (i ostatni :mrgreen:) model WRX STI wymaga szacunku.

 

Funkcjonowała jeszcze nazwa "antyk", ale też kojarzy się raczej z czymś co stoi a nie jeździ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, gumas_72 napisał:

 

To może cały temat nasz tam przenieść? Ja wiem my zawsze pod prąd ale można z tak zacnym tematem wspomóc ten powstający

Dziadki i turbodziadki  ---> bardzo OK

 

Byłbym za i jako temat całościowy o dziadkach. Możemy dla porządku porobić oddzielne tematy da przed i polifta aby zbierać informacje ale generalnie możemy gadać o obu wersjach w jednym. 

 

Może lista właścicieli do pierwszego postu?  Jak najmłodszy z najlepszych, chronologicznie datami produkcji? :)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gitara i sam temat YT, kozacko się zapowiada.

Może i wypadniemy z głównego nurtu ale nie grozi nam spadek na 3 stronę ;)

plus dodał bym ogólny temat w YT - Ogłoszenia znalezione w necie lub coś w podobie (chodzi o same samochody jak i o części już dość specyficzne)

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, chojny napisał:

 

Byłbym za i jako temat całościowy o dziadkach. Możemy dla porządku porobić oddzielne tematy da przed i polifta aby zbierać informacje ale generalnie możemy gadać o obu wersjach w jednym. 

 

Może lista właścicieli do pierwszego postu?  Jak najmłodszy z najlepszych, chronologicznie datami produkcji? :)

 

 

Pawełku, to przerzucić nas proszę i zmień tytuł na Dziadki i turbodziadki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych użytkowników z Trójmiasta ma dziadka lub turbodziadka lub z poza 3City bywa tym lub owym przelotem? Chciałbym zobaczyć z bliska jak to wygląda i z czym się je :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wojtas. napisał:

 

Dzień dobry. co się nie chwalisz startami?? po jakiś youtubach muszę Cie szukać! :D

Mój ostatni start spowodował że na chwilę musze się uzbroić w cierpliwość aż blacharz nabierze chęci do roboty:biglol: jak nie to sam go będę musiał wyręczyć :Dale ogólnie liczę że na Festiwalowy będę zwarty i gotowy próbować zrobić hat trick :P:yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Oktan napisał:

Mój ostatni start spowodował że na chwilę musze się uzbroić w cierpliwość aż blacharz nabierze chęci do roboty:biglol: jak nie to sam go będę musiał wyręczyć :Dale ogólnie liczę że na Festiwalowy będę zwarty i gotowy próbować zrobić hat trick :P:yahoo:

 

To Ci psikus, nawet najlepszym się zdarza :P ale widziałem filmik z Królewskiego to było OK, więc kiedy ta przygoda?? :huh:

Co do Festiwalowego to myślę ,że jest duża szansa na pierwszy,a wtedy przejdziesz do historii.:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, chojny napisał:

 

Pewnie rajd Festiwalowy ;)

dokładnie ;)

 

13 godzin temu, wojtas. napisał:

 

To Ci psikus, nawet najlepszym się zdarza :P ale widziałem filmik z Królewskiego to było OK, więc kiedy ta przygoda?? :huh:

Co do Festiwalowego to myślę ,że jest duża szansa na pierwszy,a wtedy przejdziesz do historii.:thumbup:

Tak na ostatnim KWC ta niepozornie wyglądające spotkanie z murkiem narobiło bałaganu, może nie tak jak Twoje z drzewem lata wstecz :unsure: ale i tak jest co naprawiać, klatka spełniła swoje zadanie, ale miejsca niewzmocnione naraziły się cementowi z piaskiem nie mało :P

Życzę Ci wygrać RF ale ja musiałbym nie wówczas brać udziału :yahoo::biglol::P;)

Niemniej przegrać z Tobą żadna hańba a rzekłbym że zaszczyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎03‎-‎30 o 20:03, kriskristoffers napisał:

Czy ktoś z szanownych użytkowników z Trójmiasta ma dziadka lub turbodziadka lub z poza 3City bywa tym lub owym przelotem? Chciałbym zobaczyć z bliska jak to wygląda i z czym się je :)

Bywam na przegląd innych projektów ... jak się uda to możliwe że kwiecień/maj się tam pojawię ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2018 o 23:48, Oktan napisał:

Życzę Ci wygrać RF ale ja musiałbym nie wówczas brać udziału :yahoo::biglol::P;)

Niemniej przegrać z Tobą żadna hańba a rzekłbym że zaszczyt :)

 

Dziękuje miło!! i jak już sobie tak słodzimy to raczej z nas dwóch Ciebie widział bym znowu  na pierwszym, ja jeszcze potrzebuje trochę czasu to tempa z przed dzwona... 

Najbardziej mnie jednak cieszy fakt ,że jak wszystko się uda to będą dwa Legacy na starcie!! :yahoo: ,a wygra ten szybszy...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtas. napisał:

ja jeszcze potrzebuje trochę czasu to tempa z przed dzwona... 

Ja teraz i tempa/zdrowia i auta po :mellow:

 

Godzinę temu, wojtas. napisał:

Najbardziej mnie jednak cieszy fakt ,że jak wszystko się uda to będą dwa Legacy na starcie!! :yahoo: ,a wygra ten szybszy...:D

Dwa białe(choć mój będzie trochę łaciaty teraz :P ), a sądzę że będzie nas 3-5sztuk ;)

Edytowane przez Oktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Oktan napisał:

Ja teraz i tempa/zdrowia i auta po :mellow:

 

Dwa białe(choć mój będzie trochę łaciaty teraz :P ), a sądzę że będzie nas 3-5sztuk ;)

 

 

3-5 sztuk?? :blink:  jeszcze mi przychodzi ten z nie-ASO to tak naprawdę jest tylko budą z Legacy w w środku impreza 2012.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, frisco napisał:

Trochę średnio dobrany lakier jak za tą cenę, lewe nadkole na czwartym zdjęciu od końca wygląda na deko kitowane ale nie oceniam bo nie widziałem na żywo, jednak choć moim zdaniem sporo za niego to juz jest rodzynek na drogach :)

3 minuty temu, wojtas. napisał:

 

 

3-5 sztuk?? :blink:  jeszcze mi przychodzi ten z nie-ASO to tak naprawdę jest tylko budą z Legacy w w środku impreza 2012.:)

ja, Ty,  Janek z FM o którym mówisz, kolegę co od Tommo kupił namawiam i sądzę że jakieś przypadki się znajdą chcące skopać mi dupę w końcu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...