Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

bylem wczoraj na slomce popatrzec na warunki no i powiem wam ze jest masakra.miekko i blotnisto na wszystkich probach

Wszystkie próby sa przejezdne normalnym autem FWD , na seryjnych oponach :idea::idea: Najbardziej udana Cyna była przy padającym deszczu gdzie część próby na torze "szła" przez środek po trawie " przez bardzo widowiskową górkę z zakrętem " :razz: Twardym trzeba być Vert a nie biadolic :mrgreen: Masakre z d. to bedziesz miał na polskim..... :cool: ..jak Cię ktoś dojdzie.... :mrgreen:

AK

 

no bedzie wstyd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam zajrzeć z aparatem i wstawić zdjęcia ? Nie problem . Jeśli mi potwierdzicie , to zajrzę dziś po południu .

 

Marek, wrzuć na luz bo my tu mamy dziś straszny sajgon :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej udana Cyna była przy padającym deszczu gdzie część próby na torze "szła" przez środek po trawie " przez bardzo widowiskową górkę z zakrętem "

 

Oj pamiętam pamiętam, jak się praktycznie zsunąłem bokiem z tej skarpy :mrgreen:.

 

A - z kwitów wynika, że nie będzie tego BARDZO ROZSĄDNEGO podziału na klasy z poprzedniej Cyny tj. GT/WRX/Legace w jednej klasie, STI/Nki i inne wydłubki ( :arrow: Xbike :twisted: ) w drugiej.

 

Dlaczego?

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale większość z nas ma zawieszenia... torowe

Nie dość , że nie wygodnie :idea: to jeszcze jak popada to nie chce skręcać. :idea: ....to torowe zawieszenie... :mrgreen:

AK

 

Eeee, tragedii nie ma. Lewą nogą trzeba pomajtać i skręca. Wczoraj sprawdzałem :cool: Bardziej boję się wyrypu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - z kwitów wynika, że nie będzie tego BARDZO ROZSĄDNEGO podziału na klasy z poprzedniej Cyny tj. GT/WRX/Legace w jednej klasie, STI/Nki i inne wydłubki ( Xbike ) w drugiej.

Poczyniono kroki w kierunku Klasy Subaru Turbo ( STI i inne przerobione GT-ki , WRX :twisted: ) oraz Klasy Subaru Turbo GT ( GT , WRX .Leg. T i inne prawie nie przerobione :wink: )...może się uda...

Czy wpisowe 150zl można wpłacić w sobote, czy koniecznie trzeba jechac do siedziby klubu

Nigdzie nie trzeba jechać :idea: ...wszystko na miejscu Tor Słomczyn - Biuro Cyny 8 Żeby było szybciej wypełnione zgłoszenie , dokumenty auta OC NW , dwa kaski dowolne (spr. przed każdą próbą :idea: )....Od 8 . Każdy kto przyjedzie do max. 10 bedzie przyjęty :idea::idea:

AK

ps.jazdy dowolne po torze , tradycyjnie po rozdaniu nagród :razz: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport rozumiem, ze maksymalnie mniętkie? :mrgreen:

 

na szuter tak, a na tor trochę twardziej, baaaardzo indywidualna sprawa, profi ustawiają zawias miesiącami a potem i tak było do kitu, bo zawias źle ustawiony.... :lol: jakby się urodził ,,prorok zawiasowy", który by każdemu dobrał zawias na pierwszy strzał, byłby miliarderem.....

 

[ Dodano: Sro Cze 17, 2009 2:14 pm ]

beben, jakiego zdłubanego? Po taniości wóz zrobiony, nawet mnie nie stać na tylną kanapę :mrgreen:.

 

A tak na poważniej: jest PRZEPAŚĆ pomiędzy legacem a STI. STI jedzie samo... DCCD Auto i gaz do deski :twisted:.

 

ło Boże, chłopaki, to gdzie ja tym moim biednym GTczkiem....dobrze że nie jeździmy w kółko, bo bym musiał się po trzech kółkach zacząć wstydzić że dostałem od wszystkich dubla... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI jedzie samo... DCCD Auto i gaz do deski

 

chyba masz tez takie w garażu :lol: , wiec zamiast zastanawiac sie nad doborem opon zacznij od doboru auta :wink:

 

Poważniej to oczywiście że jest ale ten twoj prawie 400 km potwór robi wiatrak z Sti :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"....Na Słomczynie jest błoto i nie wiem co zrobią do soboty...."

"....bo tam nawet traktorem sie zakopiesz...."

"....skoro takie błotko, to przyjedziemy chyba tylko popatrzeć...."

 

bez paniki :lol: błoto w Słomczynie jest baaaardzo przyjemne,

a myjnia raptem kilka kilometrów od toru

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"....Na Słomczynie jest błoto i nie wiem co zrobią do soboty...."

"....bo tam nawet traktorem sie zakopiesz...."

"....skoro takie błotko, to przyjedziemy chyba tylko popatrzeć...."

 

Przecież Subaru zawsze daje radę :mrgreen:

 

Spokojnie, warunki będa idealne a adrenalina każdemu uderzy do głowy :twisted:

 

BTW, trasy w dniu jutrzejszym będą równane :wink: a w piątek będą dogłębnie testowane :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...