Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktos miał i chciał umieścic swoje zdjecia ( najlepsze :cool: ) z Cyny VIII w galerii na stronie AK-Rzemieślnik to prosze kontaktować sie :

max9@poczta.fl ( mozna powołac się na Kube Mroczkowskiego )

AK

 

Czy ktoś coś wysłął na podany powyżej adres mailowy :?:

Potrzebne są zdjęcia do WRC (za zgoda autora oczywiście) :idea:

 

Pozdrawiam

raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ponizej kilka krótkich jednoujęciowych filmików z Cyny, moze troche sie pobawie i scalę to w jakiś klip . W koncu ogarnąłem temat :oops: Na razie kilka moich przejazdów, postaram sie niedługo wkleic innych min DNLa, Bryka, Adama/Pawła, Orzi hondą i innych

 

- beben giełda

 

- jazdy dowolne

 

- jazdy dowolne

 

- jazdy dowolne

 

- jazdy dowolne

 

- beben szuter blue

 

jazdy dowolne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, byłem ogromnie ciekaw, czy Ty, jako bardzo szybki szofer, masz odwagę tę szykanę przed metą na Blue76 pojechać dnem, czy jednak na chwilę wciskasz hamulec. Po obejrzeniu uspokoiłem się :mrgreen:.

 

Natomiast co do giełdy - podsunąłeś mi jeden ciekawy pomysł na poprawienie czasu :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej kilka krótkich jednoujęciowych filmików z Cyny, moze troche sie pobawie i scalę to w jakiś klip . W koncu ogarnąłem temat :oops: Na razie kilka moich przejazdów, postaram sie niedługo wkleic innych min DNLa, Bryka, Adama/Pawła, Orzi hondą i innych

 

Byłoby miło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, byłem ogromnie ciekaw, czy Ty, jako bardzo szybki szofer, masz odwagę tę szykane przed metą na Blue76 pojechać dnem

 

sam się zastanawiałem :roll: , wrxem szedlem dno ale nie byłem pewny jak bedzie szybszym Sti, ale dało radę :cool: , choć na końcu przed metą miałem naprawdę dobrą trójke zapiętą i trochę za wcześnie wdusiłem hebelek. Chyba strachliwy jestem :mrgreen:

 

Natomiast co do giełdy - podsunąłeś mi jeden ciekawy pomysł na poprawienie czasu .

 

w tej konfiguracji minimalnie sie różniacej od poprzednich faktycznie wprowadziłem jedno dobre ulepszenie. Trasa z buta przed startem daje efekty :cool: Przestanę chyba wklejać filmy bo mnie ograbicie z tajemnic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestanę chyba wklejać filmy bo mnie ograbicie z tajemnic :lol:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A propos filmów, to co z tym reportażem z tvn turbo, będzie to gdzieś wrzucone na jakiś serwer, podobno miała być specjalna dłuższa wersja forumowa :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos miał i chciał umieścic swoje zdjecia ( najlepsze :cool: ) z Cyny VIII w galerii na stronie AK-Rzemieślnik to prosze kontaktować sie :

max9@poczta.fl ( mozna powołac się na Kube Mroczkowskiego )

AK

 

Czy ktoś coś wysłął na podany powyżej adres mailowy :?:

Potrzebne są zdjęcia do WRC (za zgoda autora oczywiście) :idea:

 

Pozdrawiam

raju

 

Jesli chcecie to wybierzcie zdjecia z tych galerii co podałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym, w naszym salonie, przy Al. Krakowskiej 151 odbyło się oficjalne wręczenie nagrody dla zwycięzcy w klasie 1 (SUBARU N/A).

 

Za kierownicą Subaru Legacy Kombi 2.0 Premium, Tomasz Kuczkowski, pseudonim BZYK wywalczył 4OPONY ZIMOWE NOKIAN ufundowane przez firmę ROTEJ z Łodzi :idea:

 

Poniżej fotorelacja :mrgreen:

 

p7020015.jpg

 

Photo by raju :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...4OPONY...

 

Bzyk ma gumki...do bzykania zimą

 

Albo latem na piachu :).

 

...

...te, Chłopaki, chyba coś nie skumaliście Raja??? :roll:

Bzyk to chyba stajnie musi szybko zakupić

, bo co On zrobi z tyloma kucami

,chociaż z drugiej strony, to nie jest ich aż tak dużo i może pomieszczą się w przeciętnym garażu? :roll:

 

:wink:

 

Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sa gdzies wyniki z Cyny?
cofnij kilka stron był wklejony link do wyników, szukaj postów kilka godzin po zakończeniu cyny.

 

I co z tym filmem z TVN-u będzie coś czy raczej już nie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...