Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

a ja w ramach cowieczornego joginngu (wersja dla mojej kobiety) biegam 300 metrów do sklepu po zimniutkiego desperadosa, którego niestety niema w ankiecie a szkoda ;/

 

napewno ten temat wymyślił jakiś sprzedawca piwa, żeby sprzedarz poprawic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołożyłbym tych opcji ale już nie można chyba :oops:
mod może, odezwij się do jakiegoś :wink:

 

o modzie!! wielki!! :mrgreen:

dołóżmy, co??? :mrgreen:

trzeba było pół roku temu założyć temat mógłbyś się do mnie zgłosić o dołożenie :mrgreen: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awniej Żubr rządził mym podniebieniem ale kiedyś coś zmienili w recepturze i czar prysnął.

 

 

Żubr, jak większość popularnych marek, niestety uległ "globalizacji'.

Jest teraz rozlewany w 4 browarach w Polsce i to nie jest to samo. :evil:

 

Polecam zwracanie uwagi na numer serii produkcyjnej; jak jest 3 na początku to znaczy Białystok i wtedy Żubr jest Żubrem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weizen Hefe. Ogólne raczej jasne czasem dla odmiany ciemne. Kiedyś kolega który robił wahadła do niemiec przywoził mi skrzynkami teraz już Żywiec rozlewa Poulanera i można dostać Franziskanera. Najlepiej smakowało mi jednak Erdinger. Spiż we Wrocławiu waży świetne pszeniczne, CK Browar w Krakowie. Nie smakują mi te ukraińskie i polskie jakoś takie niedorobione. Z klarownych tak jak nie ma innego to lubię Lecha (niestety Pils nie jest u nas dostępny), Tyskie,

Mniam! :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zwracanie uwagi na numer serii produkcyjnej; jak jest 3 na początku to znaczy Białystok i wtedy Żubr jest Żubrem :cool:

Niestety w mojej okolicy nie ma co liczyć na Żubra z Białegostoku. Zawsze mamy tego z browaru Tyskiego. Jak byłem na mazurach to piłem oryginał i tę chwilę pamiętam do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Pils nie jest u nas dostępny

 

szukaj szukaj :idea: ja też myślałem, że u nas jest niedostępny i niedawno znalazłem sklepik mały, który oferuje ciasta i piwa - wszelkiego rodzaju - tylko problem mają z łomżą jasnym mocnym :roll:

u was też na pewno jest gdzieś taka oaza przyjemności :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta chała. Browar Łomża pytam. Gdzie jest Browar Łomża ? :mrgreen:

 

między giunessem a reddsem :roll: :wink:

 

slesz, a gdzie to ta oaza przyjemności się mieści?

 

na janowie taką mam :cool:

ale tylko Lomza Eksport - normalny jest niestrawny :razz: :mrgreen:

 

polecam łomża jasne mocne (a takich granatach) - około 7% raptem ale smakuje wybornie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Was, ale mnie troche dziwi tak wysoka pozycja Żywca... to chyba najbardziej wodniste piwo jakie znam... ledwo da sie je wypic z butelki, a o lanym "z kija" to juz wogole nic nie powiem... (bo musialbyk krucafuks brzydko straśnie powidzieć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Was, ale mnie troche dziwi tak wysoka pozycja Żywca... to chyba najbardziej wodniste piwo jakie znam... ledwo da sie je wypic z butelki, a o lanym "z kija" to juz wogole nic nie powiem... (bo musialbyk krucafuks brzydko straśnie powidzieć)

 

Poza tym jest za gorzkie i boli mnie po nim głowa... :evil:

Przypomniało mi się że lubię ale tylko lane i niezbyt często Guines'a (chyba tak się to pisze)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...