Skocz do zawartości

12 Marca 2005 takie prawie SJS.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

12 Marca 2005 organizuje takie prawie SJS.

Miedzy Wolsztynem, a Nowym Tomyślem. W Kąkolewie.

 

Opłatę porządkowa 25 zł proszę przelać na konto do 8 marca 2005.

Konto podam na priwa zainteresowanym :)

 

UWAGA! Jeżeli nie będzie trzeba dać rolnikowi w łape żeby odśnieżył nam tor, a opcja darmowego użyczenia pasów startowych będzie nadal aktualna to oczywiście można przyjechać pojeździć za darmo o ile ktoś wraca do domu w ten sam dzień i nie nocuje ! Opłaty i koszty będą na koniec przedstawione i rozliczone. Chce uniknąć sytuacji że robię cos za Free i potem sam dopłacam ! Kto robił jakąkolwiek imprezę mnie zrozumie :) Jeżeli nie będzie żadnych kosztów to na życzenie oddam te 50 zł powiedzmy kałcji.

 

Osobą które nie uiszczenia opłaty organizacyjno porządkowej nie gwarantuje, ani miejsca w Motelu ani na torze... Przyjeżdżają na własną odpowiedzialność.

Mimo to zachęcam, bo lotnisko duże i na pewno po śmigamy wszystkim co przyjedzie i z kim :)

 

Stare ogłoszenie :

 

Miejsce treningu. Lotnisko- Kąkolewo, gdzie często kręcą Skode Jazdy, jak ktoś ogląda TVN Turbo wie o co chodzi.

 

Cena 150 zł obejmuje cały dzień jazdy na lotnisku plus 2 osobowy pokój w motelu ze śniadaniem. Potem można odwiedzić Klub Paka który jest oddalony od motelu o 80 metrów Jest możliwość przyjechać w piątek wieczorem odpłatność za pokój 2 osobowy 104 zł

W Celach porządkowych będzie zbierana przedpłata przelewem wysokości 25 zł

 

Co potrzeba mi do szczęścia !

- Trochę pachołków do ustawienia prób. -już część mam :)

- Kogoś w temacie do ustawienia tych że prób-pomysł już jest :)

- Listy osób chętnych w celu dokonania rezerwacji w Motelu

- Jak ktoś ma coś do przywiezienia bo to akurat produkuje np. kiełbasa na ognisko czy też warzy piwo mile widziany

 

Trochę chaotycznie ale czas nagli, a dopiero dziś uzyskałem zgodę na wejście na lotnisko. Spodziewam się od 4 do 20 aut

 

Proszę o powiadomienie kolegów ! Trzeba trenować Przed Plejadami !!! forum rządzi

 

Pytania na Privat albo e-maila

 

Jak ktoś nie wie gdzie to jest to polecam super mapę Europy: http://www.viamichelin.com/viamichelin/ ... mePage.htm

 

Motel: http://www.motelmontana.wolsztyn.pl/montana/index1.html

 

Zabawa na wieczór, trochę folkloru http://www.klubpaka.pl/paka/

Będą chętni zrobię rezerwacje boxsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sarkazm jest niepotrzeby... Podejrzewam, ze nie ja jedna jestem taka bystra, ale wyglada to po prostu na nachalna reklame,

moze lepiej wrzuc to na "kupie/sprzedam", bo zainteresowani juz zdazyli zauwazyc. Niezaintersowani natomiast pozostana obojetni

bez wzgledu na ilosc topikow i wklejanie po raz kolejny tych samych informacji.

Pozdrawiam i zycze udanej zabawy,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sarkazm jest niepotrzeby... Podejrzewam, ze nie ja jedna jestem taka bystra, ale wyglada to po prostu na nachalna reklame,

moze lepiej wrzuc to na "kupie/sprzedam", bo zainteresowani juz zdazyli zauwazyc.

Ja nie widzę nic złego,że Gość próbuje maksymalnie rozreklamowac imprezę...z której nie czerpie zysków. Robi to dla zabawy swojej....i innych użytkowników!!!!Oby takich więcej :!:

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko nie rozumiem w dalszym ciagu po co klonowac topiki :?:

Sa pewne zasady panujace zwykle na forach... Nie wiem, czy bylbys szczesliwy, gdyby kazdy topik na forum byl dublowany :?:

Poza tym, jak juz wspomnialam wczesniej do zainteresowanych na pewno dotarlo i wyrazili chec uczestnictwa,

a inni widac nie sa zainteresowani i nie pomoze tu zakladanie kolejnych topikow dotyczących tego samego...

Czy do 12 marca bedziemy skazani na powstawanie nastepnych :?:

 

Pozdrawiam,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko nie rozumiem w dalszym ciagu po co klonowac topiki :?:

Sa pewne zasady panujace zwykle na forach... Nie wiem, czy bylbys szczesliwy, gdyby kazdy topik na forum byl dublowany :?:

Poza tym, jak juz wspomnialam wczesniej do zainteresowanych na pewno dotarlo i wyrazili chec uczestnictwa,

a inni widac nie sa zainteresowani i nie pomoze tu zakladanie kolejnych topikow dotyczących tego samego...

Czy do 12 marca bedziemy skazani na powstawanie nastepnych :?:

 

Pozdrawiam,

Agnieszka

Cel uświęca środki! A chłopak się angażuję nie dla kasy,lecz dla zorganizowania imprezy dla nas wszystkich. Gdyby nawet pojawił się nowy topic, który ściągnąłby kolejną osobę...czemu nie? Zresztą nie wrzuca swoich postów do innych topiców odbiegających od tematu. To jest moje osobiste zdanie i robiłbym to samo :0

Pozdrawiam :)

P.S.Azrael!Nie traktuję tej dyskusji jako kłótnię :) Mamy różne zdania..ale to nie koniec świata :)

Szczere pozdrwoienie dla Krabelki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zarzekales sie Kuba, ze juz tyle nie chcesz pic... :lol:

 

No ale miejmy nadzieje, ze rzeczywiscie tyle nie wypijesz, zeby Ci sie cokolwiek klonowalo w oczach... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie te 300km... :(

 

Ja mam 420km do Poznania i potem pewnie jeszcze ze 100km (nie sprawdzałem mapy) :lol:

Jeżdżenia szuwarkiem nigdy za wiele.

 

 

 

No dobra, mądrzę się, bo i tak będę w Poznaniu 12 marca.......

:wink:

 

BTW, pytanie do ludzi, którzy byli w tych miejscach: Jak się ma Kąkolewo do Bednar?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do 12 marca bedziemy skazani na powstawanie nastepnych :?:

Widze tu małą panią czepialską.Zamiast sie spuszczać i rozczulać nad powstalym dublowanym tematem,który tak bardzo dźgnął cie w forumowy punkt, sama byś nas poczęstowala jakimś "mądrym"tematem

proponuje sie tak nie rzucać i agresować, a ten pan niech sobie trzeciego posta otworzy.

Ponoć jaranie sie wszystkim co z subaru związane jest tu mile widziane...więc o co chodzi.........

szczególne pozdrowienia dla A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze tu małą panią czepialską.Zamiast sie spuszczać i rozczulać nad powstalym dublowanym tematem,który tak bardzo dźgnął cie w forumowy punkt, sama byś nas poczęstowala jakimś "mądrym"tematem

proponuje sie tak nie rzucać i agresować, a ten pan niech sobie trzeciego posta otworzy.

Ponoć jaranie sie wszystkim co z subaru związane jest tu mile widziane...więc o co chodzi.........

szczególne pozdrowienia dla A

Jest takie powiedzenie :

lepiej milczec i wydawac sie glupim niz sie odezwac i rozwiac wszelkie watpliwosci.

Przemyslalabym to na Twoim miejscu. Ja nie mam juz watpliwosci, ze nie tylko nie poczestujesz

nas madrym tematem, ale i wypowiedzia.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o nie kłucenie sie kto ma racje napewno kazdy po trochu jak zawsze jak chcecie sie kłócić zrobcie to na PW nie wszyscy chcą czytać o tym które z was jest mądrzejsze.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze dojdziecie do porozumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o nie kłucenie sie kto ma racje napewno kazdy po trochu jak zawsze jak chcecie sie kłócić zrobcie to na PW nie wszyscy chcą czytać o tym które z was jest mądrzejsze.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze dojdziecie do porozumienia :)

 

Nemo, ja sie nie kloce ani tym bardziej nie "agresuje", zwrocilam grzecznie uwage, zeby nie dublowac topikow, to wszystko.

I wybacz, ale nie zamierzam tracic czasu ani "na zywo" ani na PW z kims, kto nie potrafii sie wyslowic w moim ojczystym jezyku.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo, ja sie nie kloce ani tym bardziej nie "agresuje", zwrocilam grzecznie uwage, zeby nie dublowac topikow, to wszystko.

I wybacz, ale nie zamierzam tracic czasu ani "na zywo" ani na PW z kims, kto nie potrafii sie wyslowic w moim ojczystym jezyku.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka

 

Po pierwsze Kleberko to nie jesteś Adminem tego forum. Po drugie bardzo mnie irytują ludzie którzy nie maja zrozumienia dla dyslektyków takich jaj ja i Grazyna. Straciłaś w moich oczach bo widzę Cię jak z ignorancją zajmujesz swoim autem miejsce dla inwalidów przed marketem. Po co zrozumienie dla okularników ! Niech się kurcze potykają ślepoki, po co im wymyślać okulary ! Nigdy nie zrozumiesz jak trudno jest żyć z taka skazą na która nie ma póki co okularów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze widze, ze celowo i z premedytacja przekrecasz moj nick - pozostawie bez komentarza.

Po drugie - Twoj wzrok musi byc iscie orli - ze siega 300 km wpatrujac sie czujnie w moje manewry samochodem. Ale moze jednak piszac o okularnikach, czas odwiedzic okuliste - bo wzrok Cie mocno myli.

Po trzecie - pisanie o "spuszczaniu sie" przeze mnie - to nie dysleksja, dysortografia ani inna dysfunkcja - a zwykle chamstwo.

Po czwarte - nie jestem Adminem - ale zdazylam ich poinformowac o grozbie przeslanej na PW przez Twoja dziewczyne, ktora mnie niewybrednie zaatakowala.

Problem emocjonalny, ktory tu pokazaliscie - czyli syndrom "swietego topic'u" ujawnil Wasza agresje. Z mojej strony bylo to zwyczajne zwrocenie uwagi na zdublowany temat. Ale zdaje sie, ze taka zwyczajna "techniczna" uwaga zostala odebrana jako atak personalny i spowodowala niczym nie uzasadniona agresje w stosunku do mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze widze, ze celowo i z premedytacja przekrecasz moj nick - pozostawie bez komentarza.

Po drugie - Twoj wzrok musi byc iscie orli - ze siega 300 km wpatrujac sie czujnie w moje manewry samochodem. Ale moze jednak piszac o okularnikach, czas odwiedzic okuliste - bo wzrok Cie mocno myli.

Po trzecie - pisanie o "spuszczaniu sie" przeze mnie - to nie dysleksja, dysortografia ani inna dysfunkcja - a zwykle chamstwo.

Po czwarte - nie jestem Adminem - ale zdazylam ich poinformowac o grozbie przeslanej na PW przez Twoja dziewczyne, ktora mnie niewybrednie zaatakowala.

Problem emocjonalny, ktory tu pokazaliscie - czyli syndrom "swietego topic'u" ujawnil Wasza agresje. Z mojej strony bylo to zwyczajne zwrocenie uwagi na zdublowany temat. Ale zdaje sie, ze taka zwyczajna "techniczna" uwaga zostala odebrana jako atak personalny i spowodowala niczym nie uzasadniona agresje w stosunku do mojej osoby.

 

Zakończmy tą dyskusje:) ja Ci wybaczam idź w pokoju. Może Grażyne udam mi się przekonać żeby nie zapuszczała paznokci aż osiągana 300Km aby ci wydrapać oczy:)

No ale powinnaś zrozumieć bo jesteś kobietą.

Przepraszam ze przekręcałem twój Nick...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...