Skocz do zawartości

Nasze forumowe MANDATY


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 699
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czemu tak zwlekaja?

 

albo jakiś idiota źle wycelował radar, albo było was dwóch na tej fotce, albo była nieostra...na szczęście wielu takich różnych mało udanych w drogówce pracuje, więc fotki nie przychodzą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwinę się bez zastanowienia

 

No dobra, to ile punktów mi grozi i jaka kasa?

 

 

Który to już raz Ci się wydaje, że zrobili Ci fotkę :?: :twisted:

 

 

Co do tematu: miałeś 98km/h na liczniku, więc realnie między 90-95. Do ilu tam jest ograniczenie? do 70?

 

to chyba ciągle aktualny cennik

do 10 km/h - do 50 zł i 1 punkt karny

o 11 do 20 km/h - od 50 zł do 100 zł i 2 punkty karne

o 21 km/h do 30 km/h - od 100 zł do 200 zł i 4 punkty

o 31 km/h do 40 km/h - od 200 zł do 300 zł i 6 punktów

o 41 km/h do 50 km/h - od 300 zł do 400 zł i 8 punktów

o 51 km/h i więcej - od 400 zł do 500 zł i 10 punktów karnych

 

 

ale pewnie znowu Ci się wydawało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to już raz Ci się wydaje, że zrobili Ci fotkę :?: :twisted:

Zarówno w listopadzie jak i teraz nic mi się nie wydawało :) Wtedy na całe szczęście nic nie przyszło...

Tym razem przyjdzie na 100% bo wpakowałem się centralnie w obiektyw i mocno dostałem flashem po oczach. Jak spojrzałem w lusterko to wszyscy za mną zaczęli gwałtownie hamować, tylko ja jeden sierota patrzyłem się przed siebie a nie oglądałem trawniki. Rozmowa przez tel pochłonęła mnie bez reszty...z Klientką :evil: już ja jej zrobię wycenę przy najbliższej okazji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam straż miejska, która wlepiła mi wezwanie za parkowanie przed własnym domem z powodu nie zachowania 1,5m chodnika dla pieszych :mrgreen: co ciekawe parkowanie przepisowo oznacza że nikt nie przejedzie drogą :mrgreen: ale kogo to obchodzi........ w końcu oni są od wystawiania mandatow a nie od myślenia :evil:

 

tak przy okazji strażnicy się najpierw pomylili i wpisali markę "nissan" ale chyba przyszedl jakiś wyższy rangą bo jest skreslone i dopisane "subaru" :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Mar 29, 2010 1:30 pm ]

wczoraj bohaterscy policjanci złapali mnie na nowy model suszarki - coś mi tam Pan policjant klarował jakie to fajne urządzenie jest :mrgreen: w każdym razie złapali mnie wieczorem, na 3-pasmowej trasie w warszawie, gdzie pusto jest, brak poprzecznych ulic, świateł itp itd, nikt tam nie jeździ poniżej 110-120 km/ h a jak ktoś jedzie wolniej to pozostali trąbią :mrgreen: no i się dowiedziałem że tam jest ograniczenie do 50 km/h :!: całe życie sie czlowiek uczy :mrgreen: no ale najlepsze było na koniec, Pan policjant oddaje mi papiery i się pyta jaki mam zawód i co robię (taka miła pogawędka) więc ja odpowiadam "prawnik z zawodu" i się pytam grzecznie "a co :?: " pada odpowiedź " a no bo dziwne, nie często się zdarza aby ludzie tak spokojnie reagowali na mandaty" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mówiłem Ci kiedyś że za szybko jeździsz, współczuję wtopy :?

wiem, wiem, w tym przypadku akurat jestem bardziej zły na siebie, bo dałem się podpuścić pasażerom :?

o takie pierdoły jak to, że w tamtym miejscu jest 50(60) co jest idiotyzmem, akurat w tym kraju jest normalne :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że przejechałem dziś z Poznania do Lipska - 450km w 3,5h*, a z powrotem jechałem niewiele dłużej, to jeden mandat ugadany do 200zł można uznać za teges :D

 

* nie macie wyboru, musicie uwierzyć na słowo. Ale dodam że wyjazd o 5 rano daje puściutkie drogi i policjantów którzy jeszcze smacznie śpią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jechałeś?

Średnia ok. 130 km/h, nieźle :)

 

Mondeo... tdci... automat.

No ale tak, przez Polske było puściutko i jechałem 120-150kmh, a na autostradzie 180kmh wg navi na tempomacie, i poza robotami drogowymi czy rozjazdami jechałem tak cały czas.

 

(oczywiście kłamię, i przez Polskę jechałem 30-40-50-70-90, zgodnie z ograniczeniami, których nie ważyłbym się złamać :mrgreen: )

 

W każdym razie polecam wyjazdy o 4-5 rano, bo można się zdziwić jak się cudnie jedzie, jak nie w Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...