Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Ciekawe jakie prezenty solenizant dostał od najbliższych :?: :mrgreen::mrgreen:

 

Rodzinka rozjechała się po świecie no to półsierota sam chlał 100 oktanów - z najbliższymi to tylko na zdjęciu i to w środku. Od właściciela dostał po garach, a od jego znajomych kilka baaardzo miłych komplementów :lol:.

 

Jaka psychoza: w łóżku z nią nie śpię - nie mieści się w drzwiach i po schodach trudno wnieść :wink: Tak więc mamy czas żeby od siebie odpocząć.

Oto mój hymn: http://www.tekstowo.pl/piosenka,system_ ... friik.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jedno z moich subarowych zboczeń polega na tym że praktycznie zawsze jak jestem na zakupach wszystkie siatki upycham na podłogę przed siedzeniem pasażera, oczywiście jak jest ich więcej albo jadę z drugą osobą zakupy wędrują na dywaniki z tyłu.Bagażnik prawie zawsze jest pusty :P Nie byłoby w tym nic dziwnego w sumie gdyby nie fakt że mam kombi, a do bagażnika na spokojnie mógłbym włożyć 4 opony i jeszcze roletą przykryć :lol: Jakoś nie lubie jak mi tyłem miota. Po mieście nawet zapasówki nie wożę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik, to jest dziwne... :mrgreen:

 

To zboczenie wzięło swój początek gdy miałem wcześniej Civica V generacji, tam wrzucenie zgrzewki wody mineralnej do bagażnika było odczuwalne na kierownicy na pierwszym zakręcie, jeżdżąc po mieście nigdy nie miałem więcej niż 15-20 litrów paliwa w baku. Przy masie auta poniżej tony każde 10 kilo w samochodzie po prostu czuć. Aha no i nie muszę chyba dodawać że w subie z tankowaniem mam podobnie :mrgreen: przynajmniej jeżeli chodzi o benzynę (max do pierwszej kreski) podtlenku gazotu (nie bić proszę) zawsze leje do pełna bo i tak na 200km starcza :P

 

Jakoś nie lubie jak mi tyłem miota.

Ja też! To jest straszne :!: Człowiek sobie 200 leci, a tu bokiem ustawia...

 

No nie wiem huzar jakie to jest uczucie :shock: myślę że przy takiej prędkości mogłoby mi coś puścić :P i na pewno nie byłaby to guma :oops:

Na dłuższą metę powinieneś koniecznie zainstalować sobie wycieraczki szyb bocznych plus spryskiwacze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś nie lubie jak mi tyłem miota.

Ja też! To jest straszne :!: Człowiek sobie 200 leci, a tu bokiem ustawia...

 

No nie wiem huzar jakie to jest uczucie :shock: myślę że przy takiej prędkości mogłoby mi coś puścić :P

 

Huzar105, Tobie też justynka przy zaczyna jechać bokami przy 200? Myślałem, że tylko moja przez ten zawias tak dziwnie się zachowuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jedno z moich subarowych zboczeń polega na tym że praktycznie zawsze jak jestem na zakupach wszystkie siatki upycham na podłogę przed siedzeniem pasażera, oczywiście jak jest ich więcej albo jadę z drugą osobą zakupy wędrują na dywaniki z tyłu.Bagażnik prawie zawsze jest pusty :P Nie byłoby w tym nic dziwnego w sumie gdyby nie fakt że mam kombi, a do bagażnika na spokojnie mógłbym włożyć 4 opony i jeszcze roletą przykryć :lol: Jakoś nie lubie jak mi tyłem miota. Po mieście nawet zapasówki nie wożę :mrgreen:

 

Ja zakupy układam na tylnych siedzeniach i zapinam w pasy jak dzieci :lol:

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Grzehoo i też jestem subaroholikiem.

 

Akcja tunel, szyba na wislostradzie koło poniatowskiego, szyba na realu na ursynowie, tam się najczęściej przegladam. Wczoraj pojechałem na myjnie i wydałem 50 zeta. 3x mycie + wszystkie dodatki.

Reszta to samo co u Was, ale jest jeszcze jedno: jak gdzieś parkuje na nie równej powierzchni to wjeżdżam przodem lub tyłem, ale zawsze tak żeby tył był wyżej- wtedy lepiej się prezentuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...