Skocz do zawartości

Forester - poszukuję instrukcji...


Sabor

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że mój forek jest z polskiego salonu i właściwie to jestem jego drugim właścicielem, jakoś nie ostała się nigdzie polska do niego instrukcja... Jakby komuś zbywała - bo już wie wszystko :mrgreen: baaardzo chętnie odkupiłbym, albo chociaż pożyczył... Mój Forek to 2.0 XT 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobna prosbe jak kolega Sabor...rowniez nie mam instrukcji tyle tylko ze do wersji 2.0 X 2003... Jesli ktos mialby chociazby w postaci elektronicznej lub ksero bede zobowiazany

 

ciezko bedzie, bo wtedy sip dawal instrukcje do nowych aut ale... wersje niemiecka :roll: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...
Mimo że mój forek jest z polskiego salonu i właściwie to jestem jego drugim właścicielem, jakoś nie ostała się nigdzie polska do niego instrukcja... Jakby komuś zbywała - bo już wie wszystko :mrgreen: baaardzo chętnie odkupiłbym, albo chociaż pożyczył... Mój Forek to 2.0 XT 2004.

 

Odświeżę temat

Mam podobny problem: jestem drugim właścicielem z autem i nie dostałem instrukcji obsługi do mojego modelu (MY2006) tylko do wcześniejszego. Więc chętnie się zamienię :) :) albo zassę skądś... chętnie PL ale od biedy może być po angielsku, ostatecznie po hamerykańsku.

 

Pozdrawiam

 

Arendzik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam instrukcji do Forka 2009 wersja US. Moze ktos pomoc? :cry:

Ja mam 8,5 MB w razie czego sluze. Napisz jak Ci ja wyslac.

Szukam europejskiej instrukcji do MY09/10 po polsku, albo angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Gregorius!

Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie oprocz tej instrukcji. Wyslalem Ci wczoraj maila ale nie wiem czy go odebrales.

Mozemy koontynuowac nasz korespondencje na priv? :)

Moj mail: ogee@op.pl

Pozdrawiam

 

-- Pt wrz 17, 2010 3:36 pm --

 

Dzieki za odpowiedz na maila. Szkoda, szukam OEM z amerykanska wersja softu. Padla mi nawigacja i nie chce ruszyc na europejskiej wersji softu. Poszukam na innym watku. Co do instrukacji ktora masz do Forka 2009 to mozesz mi ja wrzucic gdzies na serwer zebym mogl ja sciagnac? Chyba ze CD na adres domowy. Podam na maila.

Pozdrowienia

 

-- N wrz 19, 2010 5:23 pm --

 

Dzieki Gregorius!!!

Jak bede mial cos w temacie polskiej instrukcji to dam znac. A wersja papierowa tez Cie interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial cos w temacie polskiej instrukcji to dam znac. A wersja papierowa tez Cie interesuje?

Moze byc tez papierowa. Mam norweska i amerykanska. Norweski jako tako znam, ale pewniej sie czuje po polsku i angielsku..... :D, a w amerykanskiej nie ma nic o dieslu.

Nie rozumiem, czemu producenci samochodow idac za przykladem producentow audio-video nie umozliwiaja sciagniecia instrukcji z sieci w takiej wersji jezykowej, jak sie komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu producenci samochodow idac za przykladem producentow audio-video nie umozliwiaja sciagniecia instrukcji z sieci w takiej wersji jezykowej, jak sie komu podoba.

 

 

nie dotyczy fiata. Tam dają wszystko w pdf bez żadnej łachy z językiem do wyboru.

 

http://aftersales.fiat.com/elum/home.aspx

 

nie wiem czemu inni tak nie robią.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...