Skocz do zawartości

Rajd Szwecji


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel

Po 6 OS prowadzi Solberg !

Przewaga: 0,1 sekundy :!: nad Gronholmem.

A Galli istotnie potwornie szybki - pewnie zna OEsy jak własną kieszeń !

Choć, szczerze powiedziawszy, zawsze był szybki.

Niemniej, w WRC przeciw czołówce swiatowej - pełne uznanie !

 

pozdrowienia

 

PS: w N-ce 3 pierwsze miejsca jak na razie dla Subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 OS prowadzi Solberg !

Przewaga: 0,1 sekundy :!: nad Gronholmem.

PS: w N-ce 3 pierwsze miejsca jak na razie dla Subaru :)

 

Trzymamy kciuki, oby tak dalej ! Nieukończenie Monte Carlo widać podrażniło ambicje Pettera :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne auto niedorówna subaru :) ale jest male ale stego co widzialem w tamtym roku subaru niemoglo pokonac wody :shock: kiedy wiezdżal w przełom wodny to tak sila dociskala auto do podloza ze jak Solberg przejezdzal przez wode z duza predkoscia to mu az maske wgniotlo i zanim odpalil auto to stracil wiele minut.Inne auta nieimialy takiego problemu ciekawe czy w pracowni subaru naprawili ten blad :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już nie :wink:

Ale ma tylko 0,1 straty do Gronholma.

 

EDIT: a no właśnie, nie doczytałem do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petter Solberg liderem po 13. OSie, a więc i prawdopodobnie po drugim dniu, bo do zakończenia drugiego etapu zostało tylko "Hagfors Sprint 2" :)

Co prawda na Hagfors Sprint 1 pod koniec pierwszego dnia Petter stracił dwie sekundy i prowadzenie w rajdzie, ale bądźmy dobrej myśli, bo teraz przewaga jest większa :)

 

Po trzynastu odcinkach specjalnych:

1 P. SOLBERG (N) [subaru Impreza WRC 2004] 2:12:26.0

2 M. GRÖNHOLM (FIN) [Peugeot 307 WRC] +00:08.3

3 LOEB (F) [Citroen Xsara] +00:24.0

4 M. MÄRTIN (EE) [Peugeot 307 WRC] +02:01.2

5 G. GALLI (I) [Mitsubishi Lancer WR05] +02:51.6

6 T. GARDEMEISTER (FIN) [Ford Focus RS WRC 04] +03:15.0

7 H. SOLBERG (N) [Ford Focus RS WRC 04] +03:15.2

8 H. ROVANPERÄ (FIN) [Mitsubishi Lancer WR05] +03:16.4

 

[edit]===

Solberg jeszcze powiększył przewagę wygrywając ostatni OS dzisiejszego dnia :)

1 P. SOLBERG (N) [subaru Impreza WRC 2004] 2:14:27.9

2 M. GRÖNHOLM (FIN) [Peugeot 307 WRC] +00:12.6

3 S. LOEB (F) [Citroen Xsara] +00:34.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Solberg wygrał!

Szkoda jedynie, że dzisiaj konkurencja się wykruszyła i nie było już takiej walki jak w dwóch pierwszych dniach.

W ence też Subaru pierwsze (Ketomäki)!

 

Ale w ogólnej punktacji po drugiej rundzie prowadzi, o ile dobrze liczę,...... Gardemeister!!!

Kto by przed sezonem to przewidział :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla Solberga za wygranie Szwecji :!: Gdyby tak jeszcze Sarrazin i Atkinson się rozkręcili. Póki co Team Subaru na II miejscu :)

 

A w PCWRC :arrow: całe pudło dla Imprez: Ketomäki, Arai i Blomqvist.

 

Team subaru na II miejscu :shock: ? A to według jakiej matematyki :?: Według mnie jest na 5., z 10 punktami właśnie wywalczonymi przez Solbiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rozpędziłem:) Oczywiście II (albo też ex-aequo I z Fordem) miejsce w Szwecji w klasyfikacji teamów fabrycznych.

To brzmi zdecydowanie lepiej niż V miejsce w klasyfikacji łącznej :roll:

 

Brzmi lepiej, ale prawda jest niestety brutalna - piąte jest piąte i co najmniej do rajdu Meksyku takie pozostanie 8)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rozpędziłem:) Oczywiście II (albo też ex-aequo I z Fordem) miejsce w Szwecji w klasyfikacji teamów fabrycznych.

To brzmi zdecydowanie lepiej niż V miejsce w klasyfikacji łącznej :roll:

 

Brzmi lepiej, ale prawda jest niestety brutalna - piąte jest piąte i co najmniej do rajdu Meksyku takie pozostanie 8)

 

Pozdro

 

Mnie zastanawia jednak na ile te wystepujace teamy korzystaja z rajdowych doswiadczen przy budowie cywilnych pojazdow. Oczywiste jest, ze takie STi pewnie czerpie z rajdow najwiecej rozwiazan, ale czy np: w Imprezie GX znajde wiecej "sportu" czy w jakims Focusie. Sam naped 4x4 rajdowki z Subaru jeszcze nie czyni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam naped 4x4 rajdowki z Subaru jeszcze nie czyni...

Czyni, czyni...

Zobacz se inne napędy 4x4 innych firm...

 

No widze - wiekszosc to wynalazki dolaczajace naped "jak komputer uzna ze trzeba" i przekazuja niewiele mocy na tylna os. Ale np: takie Audi ze stalym 4x4 i torsenem chyba takie zle nie jest, co?

 

Ale mi chodzi o inny aspekt. Wiadomo, ze WRC a auto na droge to zupelnie 2 rozne swiaty. Ale interesuje mnie na ile taki SI WRX jest blizszy rozwiazaniom technicznym z WRC niz Focus.

 

Nie chce wywolywac kolejnej wojny - sam zbieram na WRX'a wlasnie bo uwazam ze w Polskim klimacie nic lepiej sie nie sprawdzi od prawdziwego napedu na obie osie (szczegolnie w ostatnia sobotnia noc w Warszawie, hehe) ale jak czasem czytam o problemach z wlasnie napedem - ze po nocce szarpie, ze duza bezwladnosc... naczytalem sie ze WRX nieco nie skreca, ze pali duzo, itp. - i wszystko na tym forum badz co badz - subaru to biore czasem pod uwage glos rozsadku mojego ojca ze kupe kasy wywale a pozytku duzo wiekszego od takiego Golfa 4x4 TDi miec nie bede.

 

Pewnie - roznica pokolen. Ale faktycznie - kierujac oczy na Subaru kieruje sie emocjami, bo nie jezdzilem takim autem - jesli nie liczyc krotkiego epizodu, ktory jednak pojecia za bardzo o aucie mi nie dal.

 

MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...