Skocz do zawartości

Salony Subaru


charlie

Rekomendowane odpowiedzi

pojawił się już temat Moje Subaru więc czas na "Mój Salon Subaru" czyli inaczej "Salon Subaru w moim mieście" (lub najbliższy dla tych mniejszych szczęśliwców), bo zdjęcia na stronie Subaru troszkę ubogie, więc moja prośba o wrzucanie fotek wszystkich salonów. Na początek oczywiście centrala w Grodzie Kraka :twisted: tylko bardziej obrazowych fotek wewnątrz brakuje, bo jak wszedłem do środka to jakoś mi tak z głowy wypadło... :oops: ale na pewno niektórzy forumowicze dysponują takowymi :twisted:

jakość pewnie niezadowalająca ale warunki pogodowe kiepskie i fotograf początkujący :oops:

 

EDIT: kurde w odwrotnej kolejności powinny być :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... ja myślałem, że Dyrekcja kazała zwozić śnieg z krakowa i okolic żeby zrobić górke przed salonem coby testować na miejscu właściwości subaraków a tu pozamiatane do czarnego :shock: no jak to tak :!: toż tak może być przed salonem BMW coby tylni napęd nie pofantazjował a nie przed siedzibą s-awd :twisted: ....

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

temat umarł zanim się naprawdę narodził, ale postanowiłem przynajmniej na chwile go jeszcze wskrzesić, na poczatek kilka fotek prezentujących jak niedawno jeszcze wyglądała dawna siedziba SIP na Konopnickiej (do dziś chyba nic się nie zmieniło, ale zdjęcia pochodza sprzed jakichś 2-3 tygodni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo co jest na ścianie na Konopnickiej zostało? Kilka dni temu przejeżdżałem tamtędy i stał jeszcze bardzo fajny słupek niedaleko hotelu ze wskazaniem 150m do Subaru. Pomijam jeszcze spotykane gdzie niegdzie reklamy z Legacy i starym adresem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Bochni, zamawiałem w Nowym Targu, odbierałem w Krakowie :D.

 

1. Zostałem (wraz z ojcem) średnio potraktowany w salonie podczas pierwszej wizyty - a to jak z pocałunkiem - ponoć wiele mówi o przyszłości związku :mrgreen:

2. Dość uprzejmie poinformowano mnie, że o wersji SPE można tylko pomarzyć - a nie zamówić.

3. Pani w Nowym Targu udało się zdobyć to autko.

4. Zaproponowała odbiór w Krakowie.

 

To wsio :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...