Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Po 2 dniach intensywnego poszukiwania pracy na wakacje, stwierdzam ze nawet w Wawie stawki spadły do poziomu berka kucanego... Róznego rodzaju sklepy odzieżowe w centrach handlowych proponują 6,50 netto/h :shock: , a zdobycie premii naprawdę jest praktycznie niemożliwe.

Jeszcze rok temu miałem 12 zl netto/h + premie jako promotor nawigacji, a w tym roku to jest jakas makabra... :evil:

 

No nic, szukam dalej...

Ma ktos cos do zaoferowania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również ponawiam ofertę, praca dla studenta w okolicy Kielc lub Łodzi.

 

Również bardzo chętnie mogę sprawdzić się w roli osoby do dokumentowania np. wypadów na rajdy, pojeżdżafffki itp. Relacja w formie tekst + foto + może krótki filmik. Jakieś tam doświadczenie w pisaniu, foceniu i składaniu krótkich filmików mam (obecnie www.srmm.com.pl i www.superoes.pl to miejsca w których się udzielam).

 

Pozdrawiam,

michalkwapis@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wróciłem z Rajdu Polski, emocje opadły więc czas zejść na ziemie. Szukam pracy na wakacje i jak kolega powyżej tez chętnie popracuje przy dokumentowaniu imprez motoryzacyjnych (kamera). Zdaje sobie sprawę, ze taka oferta się nie pojawi ale napisac nie zaszkodzi :mrgreen:

 

Zatem jesli ktos ma do zaoferowania jakąs pracę na terenie Warszawy do października (a moze dłużej) jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie - poszukuję projektanta do wykonania projektu budowlanego nadbudowy garażu. Garaż istnieje, projekt pierwotny też. W skrócie - tak, jakby odciąć dach, dołożyć 150 cm muru i położyć na to odcięty dach.

biorę to :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź jeszcze architekta, bo musisz miec na to projekt wielobranżowy, sama konstrukcja to małe piwo ale najwiecej oczywiście zejdzie z papierologią.

No i dobrą ekipę z odpowiednią ilościa lewarów - robiłem kiedyś znajomemu podobną koncepcję - tam załatwiliśmy to po cichu po dokłądaliśmy 2 rzędy bloczków na poddasze ale majster miał za mało lewarów i doświadczenia i pokrzywił dach. - trzebabyło zdejmowac sporo poszycia i naprawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź jeszcze architekta
mam najlepszego na forum - adaś :roll: , Sama dokładka jest banalna - rozbieramy dach, dokładamy kilka klocków, układamy dach ponownie. Gdzieś pośrodku robimy lekki strop, sorry, nie będzie imprez jak u Majkela :roll: - max. 1 osoba na 2 m2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW jeszcze nie jest i nawet najmniejsze zmiany w bryle muszą iść na pozwolenie - ot taka paranoja.

 

Adaś - sorry, mam ale jeszcze nie miałem czasu spojżeć - walczę z urzędami, otwieram biuro, biegam na spotkania a jak miałem mieć wony weekend to sie nagle okazało że są 3 koncepcje do zrobienia. Ale cały czas pamiętam żeby to obejżeć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jest praca w Bielsku :Na stanowisko Młodszego Dyspozytora do działu transportu.

Osoba z wyższym wykształceniem lub w trakcie studiów i koniecznie komunikatywny angielski w mowie i piśmie - codzienne kontakty z kolegami z zagranicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...