Skocz do zawartości

Globalne ocieplenie


grzywaczewski

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, skwaro napisał(a):

Natomiast sporo wiemy o tym, kto mocno pracował nad tym, żeby ludzie się nie dowiedzieli o zmianach klimatu, albo w nie nie wierzyli :)

https://www.theguardian.com/environment/2021/jun/30/climate-crimes-oil-and-gas-environment

Ludzie (nie tzw. "ludzkość") przez własną skórę dowiaduje się o zmianie klimatu. Nie trzeba im do tego wieści z Internetu.

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

Ludzie (nie tzw. "ludzkość") przez własną skórę dowiaduje się o zmianie klimatu. Nie trzeba im do tego wieści z Internetu.

Czekaj, niech dobrze zrozumiem, czyli kwestionujesz globalne ocieplenie i naukowców to udowadniajacych, bo jakiś mocno nieokreślony byt ich sponsoruje ale właściwie nie wiadomo kto i dlaczego, dlatego Ci naukowcy kłamią. Ale jednocześnie kwestionujesz fakt, że koncerny paliwowe płaciły grubą kasę żeby ukryć dowody na globalne ocieplenie, na co są dowody? Dobrze rozumiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skwaro napisał(a):

Czekaj, niech dobrze zrozumiem, czyli kwestionujesz globalne ocieplenie i naukowców to udowadniajacych, bo jakiś mocno nieokreślony byt ich sponsoruje ale właściwie nie wiadomo kto i dlaczego, dlatego Ci naukowcy kłamią. Ale jednocześnie kwestionujesz fakt, że koncerny paliwowe płaciły grubą kasę żeby ukryć dowody na globalne ocieplenie, na co są dowody? Dobrze rozumiem? 

@skwaro dobrze rozumie, że jesteśmy manipulowani.

 

Na prawdę, nie mam manii prześladowczej - jesteśmy w interglacjale. Czy osiągnął on już maksimum temperaturowe czy nie - nie wiadomo. Czy będzie trwał dłużej czy krócej niż poprzednie - nie wiadomo. Czy spowodował go wyłącznie człowiek współczesny mnożący się na potęgę i spalający paliwa kopalne - nie wiadomo.

  • Haha 1
  • Facepalm 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

@skwaro dobrze rozumie, że jesteśmy manipulowani.

 

Na prawdę, nie mam manii prześladowczej - jesteśmy w interglacjale. Czy osiągnął on już maksimum temperaturowe czy nie - nie wiadomo. Czy będzie trwał dłużej czy krócej niż poprzednie - nie wiadomo. Czy spowodował go wyłącznie człowiek współczesny mnożący się na potęgę i spalający paliwa kopalne - nie wiadomo.

Ok, nie mam więcej pytań. 

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam rajcuje za ileś pierdylionów lat bycie cząstką etyliny w jakimś Subaru, chyba że nasz Bóg Słońce rozwiąże z nami kontrakt, tudzież inny Bóg zrobi błąd w obliczeniach i zagramy z innym obiektem w tiki-taki.

 

Najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie wiedzą co to jest horyzont zdarzeń, i że nasze życie nie różni się niczym od życia mrówki, bo E=MC2 :P

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szürkebarát napisał(a):

Jestem zaniepokojony bo przywoływany co jakiś czas ból dupy, zaczyna mi się jawić jako obsesja.

Pytaj tego co ów ból dupy przejawia, nie mnie, być może to obsesja, nie wiem, nie znam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, skwaro napisał(a):

Pytaj tego co ów ból dupy przejawia, nie mnie, być może to obsesja, nie wiem, nie znam się :)

Nie będę nikogo pytał, to tylko obserwacja powtarzających się wypowiedzi a obsesyjne zachowania nawet amator może podejrzewać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Trolling wchodzi na wyższy poziom :upside-down-face_1f643-small:

 

 

A teraz sobie pomyśl ile ludzi uwierzy w takie manipulacje. Przedsmak masz w tym temacie. 

 

Moim zdaniem jesteśmy zgubieni jako ludzkość...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, skwaro napisał(a):

A teraz sobie pomyśl ile ludzi uwierzy w takie manipulacje. Przedsmak masz w tym temacie. 

 

Moim zdaniem jesteśmy zgubieni jako ludzkość...

Co zrobić. Niemniej jako ludzkość mamy niesamowitą zdolność do adaptacji w każdych warunkach, więc... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Co zrobić. Niemniej jako ludzkość mamy niesamowitą zdolność do adaptacji w każdych warunkach, więc... :)

Prędzej się pozabijamy... :/

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał(a):

O chooolera jasna, skoro mamy być zgubieni to se dziś pojadę na wycieczkę moim dzipem v8.

Nad morze i nazad.

Po autostradzie i bezpłatnie? Warto zabrać coś ciepłego na grzbiet. Wczoraj kolega nadawał z Karwi, że zimno.

Edytowane przez Szürkebarát
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...