Jump to content

44 Rally Monte Calvaria

beben
 Share

Recommended Posts

• Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeśli potrzebujesz pomocy to chwilowo nie mam nawału roboty i moge pomóc. Co potrzeba ? Jakby co wal jak w dym, chętnie obejrzę potffffora.

No mamy taki plan żeby w przyszłym tygodniu jechać po niego. A nie chce nam się pociągiem więc potrzebujemy kierowcy.... :lol:

jeśli potrzebujesz pomocy to chwilowo nie mam nawału roboty i moge pomóc. Co potrzeba ? Jakby co wal jak w dym, chętnie obejrzę potffffora.

No mamy taki plan żeby w przyszłym tygodniu jechać po niego. A nie chce nam się pociągiem więc potrzebujemy kierowcy.... :lol:

... niepijacego bo wyjazd jest na dwa dni :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No mamy taki plan żeby w przyszłym tygodniu jechać po niego. A nie chce nam się pociągiem więc potrzebujemy kierowcy....

to na ile samochodów chcecie jechać :shock: , tak czy siak jestem chętny jak dasz znac wczesniej i nic nie stanie na przeszkodzie to chetnie pojade,

... niepijacego

chociaż to troche zmniejsza moje szanse :lol: :wink:

... niepijacego bo wyjazd jest na dwa dni

Myślę, że minimum na trzy...ja też furę odbieram od Carfita :wink: :mrgreen:

P.S.Gdybym miał czym jechać napewno bym zaliczył Monte :!: W ubiegłym roku podczas "rajdu" chciałem się wycofać, ale Blue76 przekonał mnie, że nie wolno wymiękać.... :cry:

Legac niestety wciąż martwy - miał być gotowy w ubiegłym tygodniu (dlatego chciałem jechać do Modlina), ale dupa. Z Wami to się nie pościgam, ale wystąpić planuję 8).

co sie stalo z legacem ?

ja monte calvarie odpuszcze, jade na narty :cool: :cool:

może jakaś eNka :twisted: :?:
o wlasnie - my najprawdopodobniej jedziemy nasza treningowka* :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

* czerwona - bedzie kupa smiechu - i na szczescie startujemy w innej klasie niz perkusja_WRC :mrgreen:

to ja sie juz pogubiłem w waszej stani rajdowej : dwa białasy, jeden mica blue i jeszcze jakiś czerwoniak :shock: :wink:

Mam nadzieje ze jednak dotrzecie jakieś awd, obojetnie które :mrgreen: i sie pościagamy :twisted: