Skocz do zawartości

co kupic do 30 tys zl


adas127

Rekomendowane odpowiedzi

czyli mam nie zwracac uwagi na te ogloszenia z allegro autek za okolo 30 tys zl z 2001 roku wszystkie te auta to shrot??

 

[ Dodano: Nie Gru 14, 2008 7:45 pm ]

a nikt nic nie wspomnial jeszcze na temat przerobki z uk

co w tym temacie bo tam mozna kupic fajne scooby za taka kase czyz nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

adas127, my się po prostu obawiamy, że w tej kwocie ciężko będzie znaleźć w miarę dobrze utrzymany samochód do jazdy na co dzień... A co tu mówić o zabawach wymagających trochę większych nakładów..
Dokładnie tak jak mówisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z UK
Adaś kurde czytaj forum - jest na ten temat sporo. Korzystaj z wyszukiwarki. Taki temat jest nawet na bieżąco o tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=120545 i wiele innych z przeszłości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX 01-02 w dobrym stanie kupisz za 33kPLN wzwyż. Na dobrego GT-ka szykuj pod 40k PLN za 99-00. Takie są niestety realia. Wierz mi, spędziłem prawie pół roku szukając rozsądnego GT-ka za rozsądne pieniądze (tzn. takiego, coby mnie stać było ;) ). Widziałem może ze dwa ogłoszenia, przy czym trzeba zaznaczyć, że po trzech dniach od wystawienia, można było usłyszeć 'nieaktualne'.

W końcu kupiłem po mega pasztetowej cenie WRX'a MY 02 kombi, US spec z trafioną skrzynią i wiskozą. Całościowo wyszło ok 31k PLN (samochód w stanie ogólnie bdb + wszystkie płyny eksploatacyjne + rozrząd + skrzynia z wiskozą i tylnym mostem (JDM) + robota + drobnica typu dywaniki). Taniej raczej ciężko znaleźć Imprezę z wiatrakiem z rocznika, o którym mówisz.

Jasne, oglądałem GT-ki za 23-28kPLN, ale były to albo kiepsko poskładane rozbitki (i mówię tu o na prawdę kiepsko poskładanych, w niektórych przypadkach 'bezwypadkowych' bryk żadna blacha nie pasowała do otoczenia), albo zajeżdżone egzemplarze, którym należałby się na wejście remont silnika (spora część prywatnie sprzedających nawet tego za bardzo nie ukrywała). Może ze dwa egzemplarze w tych granicach cenowych (mówię o 99-00) dałyby się doprowadzić do stanu uporządkowanego za sumarycznie poniżej 35kPLN.

Moim zdaniem lepiej odłożyć te 10-15 kPLN więcej i kupić porządnego gołego GT-ka i modyfikować, albo kupić już polepszonego. Jak nie chcesz czekać, to faktycznie za tą kasę CTR to najlepsza opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogorass, zgadzam się z tym co powiedziałeś w 100% - do tego jak dodasz sportowe upalanie to trzeba pomnożyć razy 3. Hołek kiedyś słusznie powiedział: "chcesz ostro jeździć Subaru to musisz mieć na trzy Subaru" i ja się pod tym również podpisuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś napisał/a:

tylko przez ECU remapowalne??

 

+nieco lepsszy hamulzung :wink:

 

przerobienie hamulzungu z 98 na 99 jest tańsze niż różnica w cenie między 98 a 99 :)

 

sam bym chciał 99, ale mając pieniądze za które mogę kupić co najwyżej padlinę 99 wybrałbym 98 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adas127, za 30tyś zł to jakiegoś GT-ka możesz znaleźć ale na pewno nie WRX STi nawet w starej budzie.

za ok. 30-35k PLN mozna BEZ PROBLEMU miec STi'aja, przy odrobinie szczescia nawet LHD :wink:

 

tylko nie jestem pewien jak z rajetsrowaniem takiego bolidu w PL :mrgreen:

 

:arrow: http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=2067564

 

:arrow: http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=2107835

 

etc., tylko trzeba szukac, polowac, negocjowac (teraz dobry czas na to, szczegolnie jak sie ma gotowke w lapie :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ok. 30-35k PLN mozna BEZ PROBLEMU miec STi'aja, przy odrobinie szczescia nawet LHD

 

tylko nie jestem pewien jak z rajetsrowaniem takiego bolidu w PL

Kupić nie sztuka tylko utrzymać a do 30tyś zł STi bez szans. Kupno to raz ale potem trzeba opłacić rejestracje, ubezpieczenia, wymienić płyny, może rozrząd i doprowadzić wszystko do porządku bo za 30tyś STi to perfekt nie będzie. Więc z tego wszystkiego robi nam się dużo więcej niż 30tyś zł. A kolega myśli jeszcze o startach w jakiś imprezach i zabawę więc sory ale nie wierzmy w bajki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ok. 30-35k PLN mozna BEZ PROBLEMU miec STi'aja, przy odrobinie szczescia nawet LHD

 

tylko nie jestem pewien jak z rajetsrowaniem takiego bolidu w PL

Kupić nie sztuka tylko utrzymać a do 30tyś zł STi bez szans. Kupno to raz ale potem trzeba opłacić rejestracje, ubezpieczenia, wymienić płyny, może rozrząd i doprowadzić wszystko do porządku bo za 30tyś STi to perfekt nie będzie. Więc z tego wszystkiego robi nam się dużo więcej niż 30tyś zł. A kolega myśli jeszcze o startach w jakiś imprezach i zabawę więc sory ale nie wierzmy w bajki.

ja tylko chcialem powiedziec, ze jezeli auto ma byc weekend warrior, to IMHO bardziej sie oplaca od razu kupic STi'aja, a nie kupowac GT'eka (za podobna kase co STi :!: :mrgreen: ) i ladowac w niego kase, zeby uzyskac cos, cos jest podobne do STi...

 

 

p.s. niech kazdy robi wg. swego uznania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, tak czy inaczej w jednym i drugim przypadku w 30tyś.zł się nie pomieści bo po zakupie używanego i nienajmłodszego już auta zwłaszcza sportowego trzeba w nie jeszcze sporo włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zna ktos auto Virnika co on tam mial nawyprawiane??

pamietam ze chcial cos niewiele ponad 30 tys za to

 

[ Dodano: Pon Gru 15, 2008 4:08 pm ]

kashmere mozesz troszke rozwinac swoja wypowiedz

przez walniety masz na mysli do wymiany??

za ile cos takiego mozna kupic i co pozniej wsadzic o jakich upgade-ach myslisz

 

eddie_gt4 podoba mi sie szczegulnie ta druga bo Kombi raczej nie bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krążą plotki po mieście(i tym i tamtym), że samochody Virnika bywają używane mało delikatnie :D

Jakiś czas temu kolega szukał GT i koło Wrocławia gdzieś było do wzięcia niebieskie (akryl nie metalik) GT za 25k? jakoś tak... podobno przyzwoite.

napisz na PW do keyplayer może ma jeszcze numer tel do gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu obejrzał tego czarnego forumowego MY 96. Jak ma budę zdrową to Ci zostaje kupa kasy na mody.

 

Człowiek na błędach się uczy :wink: Ja też tak myślę,że lepiej kupić jak najtańsze auto (uszkodzony silnik,skrzynia) i powkładać do niego topowe zabawki.

 

adas127 tutaj nikt Ci źle nie życzy,bo nie ma w tym żadnego interesu.

Nie bierz sobie wszystkiego do serca,tylko czytaj,czytaj,czytaj......i wyciągaj wnioski,bo lepiej wcześniej niż później :!:

A najlepiej to udaj się na jakiś spot forumowy,bądź trening i poproś chłopaków czy możesz na prawy wskoczyć,żebyś zobaczył co się z czym je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...