Skocz do zawartości

Nowy tor koło warszawy


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

Strona WWW: http://castrol.q-service.pl/tor

 

Dane toru:

• Długość: 2km

• Powierzchnia: 6ha

• Ilość zakrętów: 36

• System pomiaru czasu przejazdu oparty na fotokomórkach (dokładność pomiaru 1/1000 s)

• Istnieje możliwość różnej konfiguracji toru, dzięki czemu można dostosowywa...

 

Jest mozliwość wypożyczenia peugota 106 rally i miśka evo VII :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie całkiem dobra sprawa. Ceny za wynajem toru też nie są jakieś zabójcze. Ciekawe jak wygląda w rzeczywistości? Bo z opisu wynika, że bardziej techniczny :wink: . Co do wymagań to zależy jaka jest okolica, bo jeśli szczere pole to rzeczywiście troche bez sensu. Ale nic trzeba bedzie pojechać, zobaczyć, przejechać i sie okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lekko OT: "fajne" to forum :shock: . Parę razy już mi ktoś o nim mówił, w końcu wszedłem sprawdzić, co z tym torem i na chwilę zostałem na streetracing.pl i... co widzę :shock:

 

http://www.streetracing.pl/forum/viewto ... c&start=30

 

albo to:

 

http://www.streetracing.pl/forum/viewto ... 63&start=0 :lol::lol::lol:

 

Czyli może nam sie wydawać, że marka Subaru lekko schodzi na psy (więcej na ten temat np. w wątku "Kultura kierowcy Subaru") ale widać, jeszcze fanom "naszej" marki daaaleko do tego, co prezentują rodzimi street hoodlums :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOSIU powiedz nam czy Ty wiesz co to jest EVO VII??

 

Oj chyba się Panowie nie polubiliście :shock: (wiem dlaczego i rozumiem Cię Buffy). Ale jako, że Forum Subaru to takie przyjazne i miłe miejsce, proponowałbym zakopanie toporów wojennych :lol: . Nie zniżajmy się do poziomu forum streetracing.pl... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jako, że Forum Subaru to takie przyjazne i miłe miejsce, proponowałbym zakopanie toporów wojennych :lol: . Nie zniżajmy się do poziomu forum streetracing.pl... :twisted:

 

A widzisz się nie zgodzę niestety.

Ja wolę jak są ludzie z własnymi zdaniami w dyskusjach czy żartach w których biorę udział.

Milusio i słodziutko kojarzy się mi osobiście z kółkiem wzajemnej adoracji, a to też baaaardzo niski poziom i często obrzydliwa dwulicowość.

Jak wszędzie trzeba wypośrodkować.

 

A poza tym o torze tu miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz się nie zgodzę niestety.

 

A masz do tego pełne prawo - w końcu to forum dyskusyjne, co, ex-definitione, oznacza, że służy do dyskusji :lol:

 

Ja wolę jak są ludzie z własnymi zdaniami w dyskusjach czy żartach w których biorę udział.

Milusio i słodziutko kojarzy się mi osobiście z kółkiem wzajemnej adoracji, a to też baaaardzo niski poziom i często obrzydliwa dwulicowość.

Jak wszędzie trzeba wypośrodkować..

 

Hmmm... Tylko że dla mnie jest pewna różnica pomiędzy wymianą zdań a wymianą inwektyw. Widać mamy różny poziom akceptowalności różnych form.

 

Przypomina mi się w tej chwili stary podpis Mamusi Forumowej: "Polemika - w zależności od interlokutora wymiana zdań, wymiana ciosów lub wymiana ognia" :lol:

 

A poza tym o torze tu miało być.

 

A tu się z Tobą zgodzę i przepraszam, że "zaśmiecam" temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Tylko że dla mnie jest pewna różnica pomiędzy wymianą zdań a wymianą inwektyw. Widać mamy różny poziom akceptowalności różnych form.

 

Zgadza się.

Forma jest najważniejsza. Uznałem 'miła atmosferę' jako ekstemum przeciwne do negatywnej, nieakceptowalnej atmosfery i wtedy kółko adoracji wyszło.

W przyapdku wypośrdokowania formy, treści oraz targetów zawsze będzie twórczo i miło.

 

A tu się z Tobą zgodzę i przepraszam, że "zaśmiecam" temat.

 

A tutaj napiszę inaczej, to jeden z bardziej twórczych postów. Gdzie tworem moży być tylko to co powyżej opisaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Forma jest najważniejsza.

.... w takim przypadku polecam "Ferdydurke" Gombrowicza 8) ...

A może teatr czystej formy Witkacego?

 

My tu o atmosferze na forum, a wy teoretycznie o czym związanym z tematem? :wink:

Tylko się nie obrażać :)

 

Kuba i buffy, wpadajcie do mnie na tor na pojeżdżawkę, jak pokonacie Janka W., Jurka P. lub Piotrka P. (kolejność alfabetyczna) to macie puchar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba i buffy, wpadajcie do mnie na tor na pojeżdżawkę, jak pokonacie Janka W., Jurka P. lub Piotrka P. (kolejność alfabetyczna) to macie puchar :)

 

 

IWAN jak stawiasz furę w szutrowym specu i płacisz za zniszczenia to choćby dzisiaj. Ja nie umiem jeździć po szutrach i nie mam o ym zbyt wielkiego pojęcia ale mogę się naucyzć i powalczyć objechać to raczej nie sądzę za dobrzy kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie umiem jeździć po szutrach i nie mam o ym zbyt wielkiego pojęcia

 

wolalbys taki tor?

 

 

Taki bym na pewno wolał :-DDD

 

 

Ale wiesz ja nie mam nic do szutrów bardzo chciałbym się po nich nauczyc jeździć tak jak w sobotę rano się uczyłem po lodzie ale po prostu nie mam czym, nie stać mnie na auto do tego a mojego mi zwyczajnie szkoda demolować po polu jakimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWAN jak stawiasz furę w szutrowym specu i płacisz za zniszczenia to choćby dzisiaj. Ja nie umiem jeździć po szutrach i nie mam o ym zbyt wielkiego pojęcia ale mogę się naucyzć i powalczyć objechać to raczej nie sądzę za dobrzy kierowcy.

 

 

I pewnie umiejętności kupić Ci z pół kilo w samie? :D

Och, jaki pewny że da radę się nauczy :roll: :)

No jak z dziećmi, jak z dziećmi. :wink:

 

.............. a mojego mi zwyczajnie szkoda demolować po polu jakimś.

"Polem jakimś" nazywasz mój tor jak rozumiem?

Kurcze, jakoś nie widziałem abyś na nim był nawet jako gapioch.

No nic widze tu zdolnosci paranormalne więc czekam na numery duzego lotka na środe :)

Ale spoko, bez obrazy to odbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...