Skocz do zawartości

Składka Forum Subaru - Wieniec dla Blue76


rpw

Rekomendowane odpowiedzi

Chapeau bas !!! Chapeau bas !!! Chapeau bas !!! - DLA WSZYSTKICH.

 

Organizatorzy sprawili się wspaniale.

Wieniec piękny.

 

Może jestem mało aktywny na Forum, ale napewno jestem dumny z przynależności do tej Społeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę że to było godne pożegnanie fantastycznego człowieka. To jak bardzo był lubiany i ceniony było widać wczoraj. Jeśli mozna tak powiedzieć o pogrzebie to uważam że był piękny i moim zdaniem bardzo wyjatkowy. Było mnóstwo osób, niektórzy pokonali kawał drogii i tylko po to żeby w nim uczestniczyć pogrzebie. Bardzo ładna ceremonia w kościele. Jak odpaliliśmy bokserki to ledwo się powstrzymałem żeby sie nie rozkleić. Krzychu na pewno był zadowolony .

 

Aga nie mieliśmy wczoraj z Kasią odwagi podejść i porozmawiać, ja zawsze zapominam języka w gębie w takich sytuacjach. Trzymaj się i nie poddawaj. W razie co telefon, pw masz - wal śmiało. Postaram się wpaść we wtorek pod stadion, innych tez na to gorąco namawiam.

 

 

 

Ekipa organizatorów oczywiście na medal, wszystko było tak jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni,

 

Nie było mnie trochę na Forum ale starałem się podawać Wam saldo konta składkowego na bieżąco. Wygląda to naprawdę imponująco. Dziękuję za wpłaty i wsparcie.

 

Odnośnie sprawdzenia rozliczeń, to zaproponowałem Przemkowi jakiś termin między Świętami a Nowym Rokiem. Mam nadzieję, że będzie mu pasować, bo bardzo chciałbym się rozliczyć jeszcze w tym roku.

 

Konto jest nadal otwarte, więc jeśli ktoś chce, zapraszam do wpłacania.

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan na dzień 27.11.2008 godzina 12:00 wynosi 6.839,21 PLN (wpłaciły 94 osoby)

Stan na dzień 27.11.2008 godzina 15:00 wynosi 7.879,21 PLN (wpłaciło 113 osóB)

Stan na dzień 27.11.2008 godzina 18:00 wynosi 9.154,21 PLN (wpłaciły 133 osoby)

Stan na dzień 28.11.2008 godzina 11:00 wynosi 13.182,34 PLN (wpłaciły 184 osoby)

Stan na dzień 28.11.2008 godzina 18:00 wynosi 16.067,34 PLN (wpłaciło 212 osóB)

Stan na dzień 01.12.2008 godzina 18:00 wynosi 18.197,35 PLN (wpłaciło 239 osóB)

Stan na dzień 02.12.2008 godzina 18:00 wynosi 19.067,90 PLN (wpłaciło 252 osóB)

Stan na dzień 03.12.2008 godzina 18:00 wynosi 19.854,64 PLN (wpłaciło 260 osóB)

Stan na dzień 04.12.2008 godzina 18:00 wynosi 20.904,64 PLN (wpłaciło 267 osóB)

Stan na dzień 05.12.2008 godzina 18:00 wynosi 20.904,64 PLN (wpłaciło 267 osóB)

Stan na dzień 08.12.2008 godzina 18:00 wynosi 20.954,64 PLN (wpłaciło 268 osóB)

Stan na dzień 09.12.2008 godzina 18:00 wynosi 20.954,64 PLN (wpłaciło 268 osóB)

Stan na dzień 11.12.2008 godzina 18:00 wynosi 21.454,64 PLN (wpłaciło 269 osóB)

Stan na dzień 15.12.2008 godzina 18:00 wynosi 21.454,64 PLN (wpłaciło 269 osóB)

Stan na dzień 16.12.2008 godzina 18:00 wynosi 21.454,64 PLN (wpłaciło 269 osóB)

Stan na dzień 17.12.2008 godzina 18:00 wynosi 21.454,64 PLN (wpłaciło 269 osóB)

Stan na dzień 18.12.2008 godzina 18:00 wynosi 21.454,64 PLN (wpłaciło 269 osóB)

Stan na dzień 19.12.2008 godzina 18:00 wynosi 21.454,64 PLN (wpłaciło 269 osóB)

Stan na dzień 22.12.2008 godzina 18:00 wynosi 21.454,64 PLN (wpłaciło 269 osóB)

Stan na dzień 23.12.2008 godzina 18:00 wynosi 21.500,00 PLN (wpłaciło 270 osóB)

Stan na dzień 30.12.2008 godzina 18:00 wynosi 21.500,00 PLN (wpłaciło 270 osóB)

 

Grudzień się kończy

up :roll: :?:

 

co dalej?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grudzień się kończy

up :roll: :?:

 

co dalej?...

 

Staram się "złapać" Przemka ale jak na razie niestety bez pozytywnego rezultatu. :sad: Byliśmy w kontakcie przed Świętami i wiem, że był bardzo zapracowany, stąd pewnie małe opóźnienie.

 

Z mojej strony plan byłby taki, że chciałbym najpierw żeby Przemek zweryfikował czy wszystko jest OK. Jeśli tak, to z zebranej kwoty potrącamy środki za wstążki oraz wieniec (700 PLN) i reszta jest gotowa do przekazania.

 

Chciałbym temat zamknąć możliwie szybko i mam nadzieję, że uda mi się spotkać z Przemkiem do końca tego tygodnia.

 

Jestem też w kontakcie z Niunką więc gdyby była taka potrzeba, środki są do uruchomienia w każdej chwili.

 

Umówmy się może tak, że do końca tego tygodnia zdam Wam relację co udało mi się załatwić. Sorry za zwłokę ale chciałbym całą sprawę przeprowadzić zgodnie z przyjętymi ustaleniami, nawet jeśli miałoby to potrwać 2-3 dni dłużej. A nie wszystko zależy ode mnie.

 

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Gru 31, 2008 11:50 am ]

EDIT :arrow: "złapałem" Przemka. :mrgreen: Jesteśmy wstępnie umówieni na piątek.

 

Jeszcze jedna uwaga, która właśnie mi przyszła do głowy. Gdyby ktoś jeszcze chciał zobaczyć dokumenty i osobiście sprawdzić stan zbiórki, proszę o PW do Przemka. Może to być teraz lub w dowolnym innym momencie w Nowym Roku. Będę trzymał dokumenty na taką okoliczność.

 

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję wszystkim za wpłaty. Potwierdzam też, że konto jest cały czas otwarte.

 

Życzę Szczęśliwego Nowego Roku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT :arrow: "złapałem" Przemka. :mrgreen: Jesteśmy wstępnie umówieni na piątek.

 

Potwierdzam :).

 

Przepraszam za opóźnienie, ale nie robiłem paniki wiedząc, że konto będzie otwarte do przełomu roku 8).

 

Robię "audyt", odliczamy kasę za wieniec i nekrolog; reszta tego samego dnia idzie do Niuńki.

 

Yo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Spieszę poinformować, że wczoraj spotkaliśmy się z Przemkiem i omówiliśmy kwestie składki. Przekazałem też Przemkowi pełny wyciąg z rachunku, obejmujący detaliczne zestawienie wpłat. W tej sytuacji proszę Przemka o wpis w tym wątku, z podsumowującym komentarzem czy wszystko jest OK.

 

Jeśli wszystko jest w porządku, dokonam ustalonych potrąceń (wieniec, wstążki, nekrolog), a następnie resztę kwoty przekazuję w całości do Niunki.

 

Jeśli jeszcze jakieś środki się pojawią, będę je oczywiście również przekazywał do Rodziny Krzyśka. Umówmy się może tak, że konto będzie otwarte do końca stycznia 2009.

Stan konta na dzisiaj wynosi 21.510,15 PLN.

 

Na koniec chciałbym po raz kolejny bardzo serdecznie podziękować Wam za wszystkie wpłaty i udział w akcji. Jej wynik, w postaci zebranych środków, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Dla wszystkich Was wielki szacunek za reakcję w tej trudnej chwili. Ze swojej strony chciałbym jeszcze tylko dodać, że czuję się zaszczycony, że w pewnym sensie mogłem Was reprezentować.

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

 

Ps. Korzystając z okazji chciałbym też wrócić do tematu tablicy na Karowej, która upamiętniałaby Blue76. Z tego co wiem temat jest nadal aktualny i zdaje się, że prowadzony przez AK Centrum. Uważam, że byłoby dobrze gdyby ten projekt miał też nasze wsparcie. Jeśli ktoś ma w tej sprawie jakieś aktualne informacje (Niunka?) proszę o post w wątku lub o PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby ktoś jeszcze chciał zobaczyć dokumenty i osobiście sprawdzić stan zbiórki, proszę o PW do Przemka. Może to być teraz lub w dowolnym innym momencie w Nowym Roku. Będę trzymał dokumenty na taką okoliczność.

 

Myślę, że nie będzie takiej potrzeby. To kwestia zaufania i szczerych intencji, które bądź co bądź w dzisiejszych czasach jest jedyną pozytywną relacją międzyludzką. Za całokształt należy się wszystkim wielki SZACUN ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym informuję, że audyt się odbył i potwierdziłem kwotę wpłat. Audyt polegał na tym, że sprawdziłem kwotę z wyciągu wydrukowanego ze strony internetowej do kwoty na wyciągu papierowym (na druku bankowym).

 

Wydruk ze szczegółami wpłat zdeponowałem w kasie pancernej u siebie w biurze - jako, że są tam dane osobowe osób wpłacających oraz kwoty, jest to dokument, do bezpieczeństwa którego podchodzę z najwyższą starannością.

 

Jeśli ktoś zechce otrzymać potwierdzenie kwoty swojej wpłaty zgodnie z wyciągiem, proszę o informację. Choć mówiąc szczerze wolałbym nie musieć zaglądać do szczegółów tego wydruku, bo chcąc nie chcąc widziałbym, ile kto wpłacił, a nie jest to w żaden sposób moja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - dziękuję za potwierdzenie.

 

W tej sytuacji oraz zgodnie z ustaleniami, przed chwilą dokonałem następujących przelewów:

 

zwrot za wieniec = 700,00 PLN

zwrot za nekrolog = 140,00 PLN

kwota dla Niunki = 20.670,15 PLN

Razem: 21.510,15 PLN, czyli rozdysponowałem wszystkie dostępne środki.

 

W związku z powyższym, raz jeszcze dziękuję za wszystkie wpłaty i temat uważam za zamknięty i rozliczony. Gdyby ktoś z Was miał jednak dodatkowe pytania, proszę o PW do mnie lub do Przemka.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...