Skocz do zawartości

Wieniec dla Blue


Michael

Który wieniec  

114 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

Zgodnie z tym co napisał Michael zajmę się tematem wieńca od Forum Subaru.

Niestety, zdaje się, że musicie zaryzykować i zdać się na mój gust. Nie za bardzo widzę możliwość szerokiej konsultacji wyglądu wieńca.

 

Jak już pisałem na PW do Przemka, do uzgodnienia pozostaje napis jaki chcemy dać na szarfie. Proszę Was o jakieś propozycje, tak żebyśmy w miarę szybko mogli potwierdzić ostateczny tekst.

 

Odnośnie pieniędzy, to super, że jest lista. Jakkolwiek zróbmy tak, że najpierw zamknę temat organizacji wieńca, a potem dam Wam znać jak to wyszło kosztowo (pewnie już po pogrzebie). Czasami jest tak, że do ostatniej chwili coś się zmienia, co ma wpływ na koszty, a nie chcę Wam zmieniać raz podanej kwoty.

 

Przemka proszę też o, w miarę możliwości, szybkie podanie terminu pogrzebu. Będzie to potrzebne do dobrej organizacji.

 

Gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie bardzo proszę o wpisy w wątku lub PW.

 

Na koniec jeszcze jedno. Wydaje mi się, że powinniśmy mieć jakąś reprezentację, która złoży wieniec. Myślę, że ważne jest, żeby to były osoby z Forum, które były Krzyśkowi najbliższe. Wydaje mi się, że powinniśmy się zdecydować na 2-3 osoby, które w Naszym imieniu złożą wieniec.

 

Bardzo mi przykro, że wpisuję tyle ustaleń praktycznych w tak przykrej chwili ale niestety, takie jest życie. :sad:

 

Michael - wyślę Ci zaraz na PW mój numer telefonu. Także obaj z Przemkiem będziecie mieli do mnie dostęp, gdyby była potrzeba szybkiego kontaktu.

 

Uszanowanie dla Wszystkich w tej smutnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Intakwrx i chojny.

 

UWAGA!

 

Aby nie mieć problemu z rozliczeniem kosztów, proponuję zamknąć listę zgłoszeń jutro i zacząć wpłacać kasę, aby rpw jeszcze przed pogrzebem miał rozliczony temat. Nie sugeruję, że ktoś nie zapłaci, ale lepiej chyba nie stawiać rpw w nieprzyjemnej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, musicie się wykazać chwilą cierpliwości. Myślę, że najpóźniej do jutra podamy numer konta i wysokość składki. Przemeq zamówił już nekrolog, który jak mniemam pojawi się w jutrzejszej Gazecie Wyborczej, i zrzutka zapewne obejmie także ten koszt.

 

Pozdrawiam,

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...