Skocz do zawartości

Grupowy projekt felg forum.subaru


alunetik

Jaki rozmiar jest najlepszy do customowej felgi?  

87 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WOOOOW!! Projekty sa coraz wiekszymi kozakami:) Strasznie mnie to cieszy.

 

Co do koloru: felgi z fabryki NA PEWNO przyjada niepomalowane. Włąsnie dltego, zeby kazdy mógł je dopasowac do swojego auta. Beda malowane w Polsce - albo kazdy sam, albo wszyscy razem w 1 firmie. Ja proponowałem SKOS na ul. Podskarbińskiej w Warszawie. Felgi wykonane z kutego aluminium świetnie przyjmuja malowanie z pistoletu. Nie jestesmy skazani na proszek. Jak ktos sie uprze, to nawet z anodyzowaniem mozemy podejsc.

 

Strasznie mnie cieszy, ze wątek sie rozwija. Szczerze mowiac troche zaczałem powiatpiewywac w sukces.

 

Aha, mysle, ze moze spotkamy sie na nastepnej imprezie klubowej, to kazdy pomaca sampla.

 

Co Wy na to?

 

PZDR

 

Bodek

 

P.S. Ze speedlinem nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie nie jestem zainteresowany kupnem felg, bo sa mi niepotrzebne, ale chcialbym z tego miejsca pochwalic kolegow projektujacych za pomysly i wykonanie, bo kilka projektow jest naprawde kozackich, podeslijcie swoje "malunki" do ktoregos z producentow to moze was zatrudnia :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chcialbym z tego miejsca pochwalic kolegow projektujacych za pomysly i wykonanie, bo kilka projektow jest naprawde kozackich, podeslijcie swoje "malunki" do ktoregos z producentow to moze was zatrudnia
Może podeślemy Ich do Subaru, żeby zaprojektowali kolejnego Lanosa, tzn Imprezę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zauważyliście pewną zależność, że w sporej części przypadków te felgi, które mocno rzucają się w oczy i zdają się być ładniejsze od konkurencji (i dziwnym trafem okazują się też być od niej droższe :D ), to felgi o ostrych kształtach.. Pewnie dlatego, że większość badziewnych kółek z najniższej półki to proste, wyoblone kształty, do których można tanio i prosto wykonać formę odlewniczą.. Z resztą Wy sami potwierdziliście to w swoich reakcjach na kanciaste propozycje Sabora. :) Tak więc ja bym pozostał przy ostrych kształtach i wśród nich czegoś szukał.. Druga uwaga to fakt, że chyba zależy nam na tym, żeby felga była jak najlżejsza, więc projekt również powinien uwzględniać fakt, żeby choćby ramiona nie były zbyt masywne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...