Skocz do zawartości

Grupowy projekt felg forum.subaru


alunetik

Jaki rozmiar jest najlepszy do customowej felgi?  

87 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, że sprawa z rozmiarem staje sie jasna:) Czyli za 4 dni bedzie mozna smiało zamknac ankietę. Podkreślam jeszcze fakt, iż nie ma przeszkód zrobienia np. 15x 17x7,5 i 10x 18x8. Wszystko zależy od chętnych. Chociaz i tak narazie 17 RULZ.

 

Narazie mamy zarysowany 1 projekt tak solidnie. Mysle, ze zeby dobrze sie wybierało potrzebne sa jeszcze ze 2-3. Co myslicie?

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wrzucam swoją pierwszą koncepcję do Waszej oceny (3 wersje kolorystyczne)-

 

2f98259356ea3fb6m.jpg813774c699555652m.jpg93b097ff7e257006m.jpg

 

Chciałem, żeby felga była prosta w swojej formie. Niestety sam już widzę, że ma pewne niedociągnięcia spowodowane moim brakiem wiedzy na temat projektowania takich elementów :neutral: np.

- otwory na śruby powinny być nieco większe i bardziej sfrezowane na brzegach

 

Nie wiem czy widać to dobrze na wizualizacjach, ale tam na dekielku jest nasza forumowa świnka (mogłaby być wklęsła lub wypukła). Na jednym z ramion widnieje przykładowy numer seryjny danego kompletu.

 

W wolnej chwili zmodyfikuję ten model biorąc pod uwagę przykłady felg, które umieszczacie (np. ramiona wychodzące z zewnętrznej obręczy możnaby nieco cofnąć i załamać w kierunku zewnętrznym..yy...nie wiem czy da się to tak wytłumaczyć :) -jak machnę kolejny modelik to wrzucę na forum)

 

ps. swoją drogą, ciekawe, jak wyglądałaby felga w kolorze ciemny pomarańczowy metallic- mogłaby ciekawie zagrać w zestawieniu szczególnie z niebieskimi i czarnymi subarynkami :smile:)

 

-Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, super zrobione :)

 

Tak myślę o tych forumowych felgach i niestety, coraz czarniejsze myśl mnie jakoś nachodzą... :roll: Znalezienie dziesięciu Polaków mających takie samo zdanie na jeden temat graniczy z cudem niemal... Jedni chcą wąskie, inni szerokie, jedni wystające inni jeszcze inne...

Zastanawiam się też, czy takie felgi nie powinny być w jakiś sposób "nietypowe", charakterystyczne... Stąd te moje pierwsze śmieszne próby z gwiazdkami - po prostu starałem się na siłę zrobić właśnie coś, czego po prostu nie ma... Grawerka na ramieniu owszem, ale to chyba za mało. Nie wymyślimy chyba czegoś, czego już nie ma :roll: a zrobienie ramienia o 10mm szerszego czy odrobinę inaczej wygiętego?... Nie szkoda na to pieniędzy - zakładając, że bardzo podobne będzie można kupić po prostu o wiele taniej?...

No chyba że będzie Was kręcić sam fakt posiadania "jedynych" na świecie, mimo że niewielu w to uwierzy - wtedy spoko :wink:

Może jest jakiś pomysł na "oryginalne" coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to? nie widziałeś świnki na dekielkach? :wink:

No właśnie... :wink:

 

A może... Choć powoli się wdrażam :) to jednak jeszcze wiem bardzo niewiele o światku subaru - a na pewno jest jakaś kultowa felga, najlepsza, najfajniesza, najsubarowsza :lol: , będąca jednocześnie niedostępna dla "maluczkich" - może po prostu zrobić jej kopię, wygrawerować "forum", nr i już... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabor: sukcesy rodza sie z beznadziejnych pomysłów:)

 

Mysle, ze trzeba probowac. Duza ilosc osob oceniajacych to wada (ciezko wszystkim dogodzic), ale to tez zaleta (jest pewnosc wybrania ładnego wzoru). Poza tym, liczy sie wyjatkowosc. Jaki inny klub ma taka okazje? Nadaza sie okazja podkreslenia przynaleznosci do pewnej grupy.

 

Ja jestem dobrej mysli - mamy juz projekty, które są kozakami a nie kasztanami:)

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...