Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Civic! :)

A nie B)

 

Nigdy nie mogłem się przyzwyczaić do tej stylistyki Fiata Coupe :rolleyes:  <_<

I ten samochód pokazał mi że skórzane kubełkowe fotele to poracha.... Latałem w tym fotelu jak żyd po pustym sklepie w czasie dynamicznej jazdy :facepalm:  :toobad: 

 

Aktualnie cicho liczę, że wujek który miał Civica i jest aktualnie na etapie poszukiwań auta kupi też Legacy 3.0 ale... konkurencja nie śpi ba kusi, i argumentó za Subaru naprawdę coraz mniej  <_< 

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za słowa otuchy ;)  Restartowanie niestety nie pomogło. Dzisiaj umówiłem się w ASO - dam znać po południu jak sprawa się zakończy.

 

U mnie taka choinka skończyła się remontem silnika. Tylko u mnie silnik pracował nie równo, nie wiem jak było w tym przypadku,

Silnik pracuje równo.

 

 

Jednak przy serwisie przepustnica została przeczyszczana.

Muszę podpytać o ten sposób.

 

 

Podejrzewamy, ze mogla byc przez chwilke zbyt uboga mieszanka i ECU po prostu sie zameldowal w ten sposob.

Przy ostatnim takim przypadku, który miał miejsce w listopadzie, jedna z hipotez ASO też była taka. Niestety kolejna to być może katalizator/y a to do najtańszych ustrojstw nie należy...

 

 

Proszę daj znać co i jak bo.... w sobotę miałem własnie rozmowę na temat Legacy 3.0R kontra inni konkurenci ... i jest ciężko w tym temacie   

Myślę, że dzielnie broniłeś jedynie słusznej marki ;)

 

Dobra, jadę do serwisu. Trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest super, właśnie takiego chciałem - idealne połączenie komfortu i mocy. Polecam każedmu.

 

Latem kupiłem drugie samochód do miasta Toyotę IQ i muszę przyznać, iż więcej kierowców ze zdziwieniem patrzy na tego mikrusa niż na SPEC B. Znów punk dla Subaru.

 

Jak Twój Rascal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem.

Na szczęście błąd udało się skasować, ale nie wykluczono, że za jakiś czas problem się powtórzy.... Wówczas już tylko wymiana katalizatorów :(

 

 

Teraz mi się przypomniało, iż prócz czyszczenia przepustnicy był problem z katalizatorem. Tak jak ty jestem z Waway, także jak byś potrzebował więcej informacji to dzwoń - 501 29 74 75.

Dziękuję "szymsocho" za informację i pozostawienie kontaktu do siebie - pewnie skorzystam z pomocy ;) Dowiedziałem się, że jest u nas jakiś porządny serwis/fachowiec, który regeneruje katalizatory do H6 w okolicy 2000zł (nowy to ok4000zł x 2szt, a do tribeci podobno za komplet trzeba zapłacić 13000zł!). Taki zabieg regeneracji wystarczy na ok. 60000km.

Dowiedziałem się również, że zestaw zapalonych piktogramów na tablicy, który u mnie wystąpił, jest przypisany do wielu problemów/błędów, które w danym momencie mogą mieć miejsce. Tzn: trudno jednoznacznie stwierdzić co się z samochodem dzieje przy "tych" zapalonych kontrolkach, bo może być to katalizator, ale również może być kilka innych rzeczy, których w tej chwili nie jestem w stanie przytoczyć.

Jedno jest pewne - na razie działa i to mnie cieszy. Cieszy również to, że są osoby, które chętnie w razie problemu pomogą go rozwiązać :bowdown:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem.

Na szczęście błąd udało się skasować, ale nie wykluczono, że za jakiś czas problem się powtórzy.... Wówczas już tylko wymiana katalizatorów :(

 

 

Teraz mi się przypomniało, iż prócz czyszczenia przepustnicy był problem z katalizatorem. Tak jak ty jestem z Waway, także jak byś potrzebował więcej informacji to dzwoń - 501 29 74 75.

Dziękuję "szymsocho" za informację i pozostawienie kontaktu do siebie - pewnie skorzystam z pomocy ;) Dowiedziałem się, że jest u nas jakiś porządny serwis/fachowiec, który regeneruje katalizatory do H6 w okolicy 2000zł (nowy to ok4000zł x 2szt, a do tribeci podobno za komplet trzeba zapłacić 13000zł!). Taki zabieg regeneracji wystarczy na ok. 60000km.

Dowiedziałem się również, że zestaw zapalonych piktogramów na tablicy, który u mnie wystąpił, jest przypisany do wielu problemów/błędów, które w danym momencie mogą mieć miejsce. Tzn: trudno jednoznacznie stwierdzić co się z samochodem dzieje przy "tych" zapalonych kontrolkach, bo może być to katalizator, ale również może być kilka innych rzeczy, których w tej chwili nie jestem w stanie przytoczyć.

Jedno jest pewne - na razie działa i to mnie cieszy. Cieszy również to, że są osoby, które chętnie w razie problemu pomogą go rozwiązać :bowdown:

pozdrawiam

 

Exit będzie dobrze ;)

Auto jest super, właśnie takiego chciałem - idealne połączenie komfortu i mocy. Polecam każedmu.

 

Latem kupiłem drugie samochód do miasta Toyotę IQ i muszę przyznać, iż więcej kierowców ze zdziwieniem patrzy na tego mikrusa niż na SPEC B. Znów punk dla Subaru.

 

Jak Twój Rascal ?

Dobrze pamiętam, że w 2011 kupiłeś tego manuala?

 

Czy możesz w kilku zdaniach opisać obiektywnie wrażenia z eksploatacji tego modelu?

Co dalej cieszy. co irytuje itp

Auto oprócz systemu audio dalej jest seryjne, czy dokonałeś jakiś zmian?

Piękny Ci on :)

27e95ec4f424e87063cff10e03d.jpg

56389e667eacf268ed1eabe599c.jpg

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@exit,niech sie dobrze sprawuje i cieszy :)

 

@@szymsocho, no wlasnie, to jest tak swietne auto na codzien. Rascal dobrze dobrze - tak jak teraz, gdy niewiele podrozuje, a raczej jezdze tylko po miescie, to fajna zabawka. Swietnie sie tez nadaje do nauki RWD, poza tym tak dlugo jak nie ma rodziny to jego bezkompromisowosc mi pasuje :) Ale nie ma co ukrywac, kiedys nastapi powrot do AWD - a przy aktualnej palecie modeli i braku SPB to w gre wchodzilby tylko STI ^_^  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ owoc tu nie ma co opisywać, samochód sprawuje się świetnie. Tylko lać i jeździć :)

Jest tak jak się spodziewałem, cichociemny mocny sedan. Jedyne co irytuje to brak dual przy klimie dwustrefowej.

Fajnie zdjęcia i to chyba rzeczywiście mojego Speca.

Heh cicho liczyłem na Twoją recenzję tego typu :mrgreen: 

​I mnóstwo zdjęć, ale... dobra i taka opinia ;) 

A po "pupci"poznasz czy to Twój :P 

4b34273d345d2e517896f4dd9782a.jpg

672b45c57db756c4bba8bf3c72eda28.jpg

:wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem.

Na szczęście błąd udało się skasować, ale nie wykluczono, że za jakiś czas problem się powtórzy.... Wówczas już tylko wymiana katalizatorów :(

Na tym forum i forum legacygt.com dużo osób z tym błędem (podejrzewam, że chodzi o P0171) miało problem tylko z sondą lambda. Z reguły ona szybciej padała niż katalizatory, warto może sprawdzić ten trop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ owoc tu nie ma co opisywać, samochód sprawuje się świetnie. Tylko lać i jeździć :)Jest tak jak się spodziewałem, cichociemny mocny sedan. Jedyne co irytuje to brak dual przy klimie dwustrefowej.Fajnie zdjęcia i to chyba rzeczywiście mojego Speca.

Heh cicho liczyłem na Twoją recenzję tego typu :mrgreen:​I mnóstwo zdjęć, ale... dobra i taka opinia ;)A po "pupci"poznasz czy to Twój :P4b34273d345d2e517896f4dd9782a.jpg672b45c57db756c4bba8bf3c72eda28.jpg:wub:
czyżby po numerach na tablicy ;)

 

właśnie taką małą recenzję chciałem napisać ale nie miałem tylu zdjęć pod ręką ;)

 

@exit, fajny kolor tego twojego Speca ;)

Edytowane przez szymsocho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@ owoc tu nie ma co opisywać, samochód sprawuje się świetnie. Tylko lać i jeździć :)Jest tak jak się spodziewałem, cichociemny mocny sedan. Jedyne co irytuje to brak dual przy klimie dwustrefowej.Fajnie zdjęcia i to chyba rzeczywiście mojego Speca.

Heh cicho liczyłem na Twoją recenzję tego typu :mrgreen:​I mnóstwo zdjęć, ale... dobra i taka opinia ;)A po "pupci"poznasz czy to Twój :P4b34273d345d2e517896f4dd9782a.jpg672b45c57db756c4bba8bf3c72eda28.jpg:wub:
czyżby po numerach na tablicy ;)

 

właśnie taką małą recenzję chciałem napisać ale nie miałem tylu zdjęć pod ręką ;)

Wieżę, że na dniach zrobisz kilka fot i pięknie to wszystko nam opiszesz na miarę dumnego właściciela nietuzinkowego Spec.B na dodatek z

c3aaa8230291221b6610497260ac.jpg

:P  :D

 

P.S. Czyżbyś miał te same numery? :rolleyes:  :blush:  :ph34r: 

@exit, fajny kolor tego twojego Speca ;)

 

Kolor najlepszy rzekł bym, że najbardziej wdzięczny do codziennej eksploatacji :yahoo: 

 

Specymir też taki ma, i Corsa mojej sis którą mam przyjemność jeździć :wub:  

 

Dzisiejsze zdjęcie., http://beststickers.pl/img/p/559-764-large.jpg'>mojego ulubionego Opel-ka i mojej platonicznej miłości  :rolleyes: 

e978f8bf4441c6541aaf8e587ad.jpg 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Skoro już jesteśmy przy kolorze szarym to aktualnie w CH "licytuje się" przedliftowy Spec.B

54ca56c71db1e.jpg

54ca56c729da0.jpg

54ca56c72b3d2.jpg

54ca56c72c9ea.jpg54ca56c72e15d.jpg

54ca56c72f961.jpg

54ca56c733e85.jpg

54ca56c73696e.jpg

Ciekawe czy zawita do naszego pięknego kraju :rolleyes:

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...