Skocz do zawartości

Piątek u Emila "w sobotę" 15 listopada 2008.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem jak ostatnim razem Piątek U Emila odbędzie się w sobotę. Dzień krótki :cry:

Spotykamy się w sobotę 15 listopada 2008 godz.: 10.00-13.00 . Pas startowy Muzeum Lotnictwa w Krakowie z wjazdem od ul. B. Komorowskiego. Całą zabawę poprowadzą znani i doświadczeni instruktorzy SJS.

 

Zapraszam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę, a organizatorom - za kawał dobrej roboty. :mrgreen:

Gratuluję zwycięzcom :!:

Dla mnie prócz świetnej zabawy - wniosek :idea: powtórka I stopnia SJS w najbliższym czasie. :twisted:

Janusz i matt - dzięki za cenne wskazówki. :smile:

Moje zdjęcia znajdziecie tutaj:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Pi ... YGMDjRcRE#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle pomarudzę ;)

zawsze wszyscy się pchali do kolejki startowej, a dziś trzeba było poganiać żeby ktoś podjechał na linię :P Panowie co z Wami? :>

trzeba częściej robić spoty na pogadanki itp, a takie okazje wykorzystywać na jazdę (krytykuje ten co nie jeździ :) )

 

Zdjęcia

 

dzięki wielkie za okazję do spotkania i towarzystwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co, sympatycznie było :mrgreen: dzięki wszystkim za towarzystwo .... z charliem zgadzam się, coś panowie ospale dziś stawali do startu :cool:

podziękował EFP za nagrody (żeby to na kajtkach i sprintach też tak było), a dokładniej za "zestaw plażowicza" czyli ręcznik, kapelusik i karty...... a gdzie krem? :twisted: ...... :lol:

 

Nie mogę się już doczekać następnego

tylko jakieś oponki na takie imprezy sobie skombinuj, żebyś nie labidził później, że "schodzą" :cool:

 

...a idąc tropem kolejnego piatku u emila myślę (i mam nadzieję), że coś po śniegu Emil zorganizuje :wink:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...