Skocz do zawartości

Piątek u Emila "w sobotę" 15 listopada 2008.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem jak ostatnim razem Piątek U Emila odbędzie się w sobotę. Dzień krótki :cry:

Spotykamy się w sobotę 15 listopada 2008 godz.: 10.00-13.00 . Pas startowy Muzeum Lotnictwa w Krakowie z wjazdem od ul. B. Komorowskiego. Całą zabawę poprowadzą znani i doświadczeni instruktorzy SJS.

 

Zapraszam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wspaniałą zabawę, a organizatorom - za kawał dobrej roboty. :mrgreen:

Gratuluję zwycięzcom :!:

Dla mnie prócz świetnej zabawy - wniosek :idea: powtórka I stopnia SJS w najbliższym czasie. :twisted:

Janusz i matt - dzięki za cenne wskazówki. :smile:

Moje zdjęcia znajdziecie tutaj:

http://picasaweb.google.pl/PRIMAR.KM/Pi ... YGMDjRcRE#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle pomarudzę ;)

zawsze wszyscy się pchali do kolejki startowej, a dziś trzeba było poganiać żeby ktoś podjechał na linię :P Panowie co z Wami? :>

trzeba częściej robić spoty na pogadanki itp, a takie okazje wykorzystywać na jazdę (krytykuje ten co nie jeździ :) )

 

Zdjęcia

 

dzięki wielkie za okazję do spotkania i towarzystwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co, sympatycznie było :mrgreen: dzięki wszystkim za towarzystwo .... z charliem zgadzam się, coś panowie ospale dziś stawali do startu :cool:

podziękował EFP za nagrody (żeby to na kajtkach i sprintach też tak było), a dokładniej za "zestaw plażowicza" czyli ręcznik, kapelusik i karty...... a gdzie krem? :twisted: ...... :lol:

 

Nie mogę się już doczekać następnego

tylko jakieś oponki na takie imprezy sobie skombinuj, żebyś nie labidził później, że "schodzą" :cool:

 

...a idąc tropem kolejnego piatku u emila myślę (i mam nadzieję), że coś po śniegu Emil zorganizuje :wink:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...