Skocz do zawartości

Kiedy następne Plejady?


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ino w kwestii formalnej:

Czy ktoś z szanownych Formułowiczów ma już może mapę mono-polityczną, ... tfu .... monopolistyczną ... yyy.... znaczy monopolową mapę Wysowy (koniecznie z legendą w jakich godzinach wydają tam zwiotczające chemikalja) ?

 

Jak ma to poprosze niezwłocznie przlać uplołdem na moje PeWu.

 

Śmiech'u - musze należycie rozplanować spożycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
o to w namiocie Finlandii bardzo chętnie Myśle ze Wełniacz też nie pogardzi
ojjj jesli sie zjawie na zlocie ( a bardzo chcialbym tylko nie wiem co mi wtedy na uczelni wypadnie) to NIE POGARDZE :wink: Troche ten temat przegapilem dlatego taka pozna odpowiedz :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem obawy Śmiechu pamieta zapewne wypad po flaszke o 2 w nocy :P kabarety były co nie miara.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje ze tym razem nie zabraknie

 

mimo wszystko - pamiętam bardzo dokładnie :wink:

Nemo, a znasz bajkę o Łodzi ??

- łódź się łódź, nawet jakbyśmy tankowiec z gorzałeczką na zlot zabrali to i tak zabraknie :(

 

Za pozdrowienia THX, również odmachiwuje grabiami i mam nadzieję że Cię sjakiś poczciwy kierownik ze stajni Subaru dowiezie szczęśliwie na Zlot do Wysowej.

 

Śmiech'u

P.S.

a i nie zapomnij zabrać Mariusza bo kto nam bedzie w środku nocy gorzałe dowoził :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
P.S. a i nie zapomnij zabrać Mariusza bo kto nam bedzie w środku nocy gorzałe dowoził

 

No mnie tym razem dowiozą moi rodacy z Wielkopolski a Mariusz czy pojedzie to nie wiem wspominał o jakichś problemach ale moze jak sie skupi to sie uda miejmy nadzieje ze zobaczymy go i tym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dylemat. Jade jako "osoba towarzysząca", głównie po to by robić zdjęcia (dla własnej korzyści i przyjemności), a więc mógłbym założyć, że nie ponoszę opłaty wpisowej dla załóg, wynoszacej 200 zł (nie jestem klubowiczem, ani studentem). Chciałbym jednak brać bardziej czynny udział w zlocie niż powiedzmy babcia, czy teściowa i czuć się wszędzie swobodnie ;) Czy w związku z tym powinienem się jednak wpisać jako załoga i opłacić wpisowe? Czy pozostać BABCIĄ?

 

PS: 200 to troszke dużo jak dla mnie, ale w razie czego jestem przygotowany :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a to ciekawostka... na stronie zlotu jest:

 

"Powyższe opłaty traktowane są jako opłata całej załogi (kierowca + pilot) i&nbspobejmują one wszelkie atrakcje związane z udziałem w Zlocie. Osoby towarzyszące oraz dzieci (nie biorące udziału w rajdzie) nie ponoszą powyższych opłat... "

 

czyli jadac sobie "czynnie na rajdzie" na tylnym siedzeniu mam zaplacic dodatkowo PLN 100... :?: kuriozum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic się nie zmieniło 8)

Dla członków Klubu Subaru obowiązująca będzie wyłącznie opłata za hotel.

Tak jak już wspomniałem wcześniej, "opłata" za Zlot ma byc tylko formą zdyscyplinowania potencjalnych uczestników do tego, aby bardziej na serio traktowali innych chętnych i niepotrzebnie nie blokowali miejsc.

Zakładam, że ktoś, kto zapisuje się do Klubu jest na tyle mocno związany z marką, że nie będzie innych "zarażonych bakcylem" narażał na niepotrzebne straty.

 

Pozdrowienia

 

Wiec to 100 zl co przelalem obejmuje nocleg???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czynny udział w rajdzie = wyprawka zlotowa, uroczyste kolacje i impreza sobotnia

 

aaa no teraz to brzmi juz rozsadnie :) dzieki za sprostowanie, bo zapis na stronie byl dosc enigmatyczny :)

 

Pozdr.

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, tego szczerze mówiąc sam nie kumam, ale aktualnie jest tak, że nawet klubowicze płacą za Zlot tyle, że mniej niż reszta

 

wyprawka :?: specjalnie się nie dopytuję co w niej ma być, żeby później nie musieć mówić "nie powiem" tylko "nie wiem" - tak jest znacznie łatwiej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...