Skocz do zawartości

Dwa szybkie pytania


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam dwa szybkie pytania.

 

1. Czy Legacy 3.0R w kolorze nadwozia białym perłowym występuje z czarnym środkiem :?: :roll:

2. Mój zestaw bluetooth ma mały wyświetlacz. Za cholere taśmą nie da się go przykleić, a nie chcę śrubek wkręcać, żeby dziur w tapicerce nie robić. Czy kropelka łatwo się zmywa jakimiś środkami :?: :mrgreen:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Mój zestaw bluetooth ma mały wyświetlacz. Za cholere taśmą nie da się go przykleić, a nie chcę śrubek wkręcać, żeby dziur w tapicerce nie robić. Czy kropelka łatwo się zmywa jakimiś środkami

Rozpuszczalnik tzw. 'nitro' daje zadowalacjące efekty.

Możliwe skutki uboczne to m.in.: częściowe odbarwienie tapicerki, całkowite odbarwienie tapicerki, częściowe rozpuszczenie tapicerki, całkowite rozpuszczenie tapicerki, dowolna kombinacja w/w i inne :!:

 

Jeżeli urządzonko jest małe (do gabarytu MDA mniej więcej), w miarę skutecznym substytutem kropelki są takie przylepiane rzepy (przyklejasz element wrzepiający na deskę rozdzielczą, elementz zrzepiający na plecki urządzonka i bangla :mrgreen: ).

Tak profesjonalnie przygotowany do montażu dynks elektroniczny można łatwo zdemontować i unieść w kieszeni, coby nie kusić kleptomanów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odtłuszczenia powierzchni jak najbardziej aceton się nadaje, oprócz plastików malowanych.

Co do zamontowania zestawu polecam taśmę dwustronną firmy 3M -bardzo mocna, tylko najlepiej piankową. Dobrze zastanów się nim przykleisz - trudno potem oderwać a jak oderwiesz to musisz zastosować nowy przylepiec.

Co do zmywania klejów cyjanopanowych domowym sposobem z płaskiej powierzchni to najsilniejszym jest ludzki pot/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpuszczalnik tzw. 'nitro' daje zadowalacjące efekty.

Możliwe skutki uboczne to m.in.: częściowe odbarwienie tapicerki, całkowite odbarwienie tapicerki, częściowe rozpuszczenie tapicerki, całkowite rozpuszczenie tapicerki, dowolna kombinacja w/w i inne :!:

KURDE ZA PÓŹNO !!! :evil::mrgreen: :wink:

 

Nałożyłem dosłownie milimetrową kropeczkę (tak, że płyn nie zrobił się nawet wypukły - tj. musnąłem dosłownie powierzchnie końcówką tubki) na urządzonko na dwóch końcach :roll: Trzymać się trzyma.... najwyżej w razie czego sprzedam auto z zestawem bluetooth :roll:

 

Odklejać szybko jeszcze, póki dziury nie wyżarło ????

 

[ Dodano: Pon Lis 03, 2008 11:05 pm ]

1. Tak
Dyrekcja, No to extra, bo na subaru global w konfiguratorze nie ma takiej możliwości :roll:

Dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mediamarkt i zdaje się w Feu Vert widziałem taką podkładkę, co się podobno nie tylko sama trzyma deski, ale i komórkę może utrzymać ... istne czary

Geonik taki ma był narysowany

Kupiłem takie "coś" na Alledrogo. Takie gumiaste, nieprzyjemne w dotyku. Już na etapie "instalacji" się trwale odkształciło (jak kawał gumy do żucia) i stało się mało estetyczne. Może i utrzyma coś płaskiego, ale taki mały display ma pewnie małą nóżkę na ramieniu ok. 3 cm. Myślę, że przy przeciążeniach na pierwszym z brzegu zakręcie to się musi urwać. Osobiście odradzam. Ale może ja mam pecha do takich "nanotechnologii" :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie "coś" na Alledrogo. Takie gumiaste, nieprzyjemne w dotyku. Już na etapie "instalacji" się trwale odkształciło (jak kawał gumy do żucia) i stało się mało estetyczne.

Ja też kupiłem, trzyma super. Co jakiś czas trzeba tylko umyć wodą z kurzu.

 

[ Dodano: Wto Lis 04, 2008 12:22 am ]

Odklejać szybko jeszcze, póki dziury nie wyżarło ????

Już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem takie "coś" na Alledrogo. Takie gumiaste, nieprzyjemne w dotyku. Już na etapie "instalacji" się trwale odkształciło (jak kawał gumy do żucia) i stało się mało estetyczne.

Ja też kupiłem, trzyma super. Co jakiś czas trzeba tylko umyć wodą z kurzu.

Pewnie moje, to była jakas pasztetowa podróba. Ale się zraziłem do tematu. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy już za późno lepiej teraz już nic nie mieszać bo może jeszcze bardziej zaszkodzić :?:

To miałem na myśli.

Trzyma się? To nic nie dotykaj już.

 

[ Dodano: Wto Lis 04, 2008 12:39 am ]

Hogi napisał/a:

... Co jakiś czas trzeba tylko umyć wodą z kurzu. ...

 

 

Z kurzem, Hogi, z kurzem. Tak się odmienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tylko po cholerę kurz do wody? :?:

 

No dobra.

Z kurzu przemyć wodą. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa szybkie pytania.
1. Tak

2. Nie.

 

prawdziwie szybkie, to byly odpowiedzi Dyrekcji :mrgreen:

 

W nagrodę wybierzesz sobie smak w czwartek

 

Panowie, takie sprawy to sobie zalatwiajcie na PW. Za duzo informacji.

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...