Jump to content

Piękne EVO 3 - ktokolwiek zna

raju
 Share

Recommended Posts

http://moto.allegro.pl/item439751176_mi ... i_lhd.html

i szpery, i moc...i ta masa :twisted:

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 12:29 am ]

czyżbym nie odkryłem "ameryki w konserwach" czy może EVO III nie robi na nikim wrażenia :roll:

Wklejając linka, skupiłem się na ukrytym pięknie tego auta - jakby nie było legenda ze świqtowych tras rajdowych - co wyraźnie zaakcentowałem :idea:

Myślę, że o małej oglądalności wątku zdecydował źle dobrany tytuł :roll:

:mrgreen:

Dla mnie piekno Evo zaczyna sie od IV i dalej jest juz tylko lepiej -VI jest po prostu idealna... :cool:

Dokładnie - jeśli chodzi o kultowe klasyki to jak wyżej, jeśli chodzi o nowe - to kiedyś do mojej budy wsadzę hamulce, zawias i tapicerkę z EVO 8 lub 9 i wtedy będzie fajnie :twisted:

Nie da się ukryć, że kozak fura, choć również uważam że naprawdę dobre Evo zaczęły się od 4

4 to jeszcze dalej kupa, kozaki zaczely sie dopiero od V :cool: a skonczyly na VI :mrgreen: co nie zmienia faktu ze ta 3 tez sliczna.

Nawet fajne to Evo 3, ale z ceną to koleś przesadził. :arrow: http://www.pistonheads.co.uk/sales/539209.htm

No faktycznie. Nie orientowałem się w cenach EVO III, ciężko było mi określić poziom cenowy.

Uważam, że ta "trójka" jest bardzo fajna. Pamiętam jak na bazie tego w rajdzie malezji jeździły Protony EVO III :mrgreen:

Fakt faktem, najbardziej kozackie EVO to EVO VI :twisted:

Jako lamer spytam czy wszystkie EVO maja silnik poprzecznie? Bo to EVO III widze silnik poprzecznie + naped na 4 kola - czyli jednak mozna (kiedys rozmowa na forum o grupie VW silnik poprzecznie FWD, wzdluznie haldex).

zawsze poprzecznie, tylko w fordzie był wzdłużnie