Skocz do zawartości

Piękne EVO 3 - ktokolwiek zna


raju

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item439751176_mi ... i_lhd.html

 

i szpery, i moc...i ta masa :twisted:

 

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 12:29 am ]

 

czyżbym nie odkryłem "ameryki w konserwach" czy może EVO III nie robi na nikim wrażenia :roll:

Wklejając linka, skupiłem się na ukrytym pięknie tego auta - jakby nie było legenda ze świqtowych tras rajdowych - co wyraźnie zaakcentowałem :idea:

 

Myślę, że o małej oglądalności wątku zdecydował źle dobrany tytuł :roll:

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie piekno Evo zaczyna sie od IV i dalej jest juz tylko lepiej -VI jest po prostu idealna... :cool:

 

Dokładnie - jeśli chodzi o kultowe klasyki to jak wyżej, jeśli chodzi o nowe - to kiedyś do mojej budy wsadzę hamulce, zawias i tapicerkę z EVO 8 lub 9 i wtedy będzie fajnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że kozak fura, choć również uważam że naprawdę dobre Evo zaczęły się od 4

 

4 to jeszcze dalej kupa, kozaki zaczely sie dopiero od V :cool: a skonczyly na VI :mrgreen: co nie zmienia faktu ze ta 3 tez sliczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajne to Evo 3, ale z ceną to koleś przesadził. :arrow: http://www.pistonheads.co.uk/sales/539209.htm

 

No faktycznie. Nie orientowałem się w cenach EVO III, ciężko było mi określić poziom cenowy.

 

Uważam, że ta "trójka" jest bardzo fajna. Pamiętam jak na bazie tego w rajdzie malezji jeździły Protony EVO III :mrgreen:

Fakt faktem, najbardziej kozackie EVO to EVO VI :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako lamer spytam czy wszystkie EVO maja silnik poprzecznie? Bo to EVO III widze silnik poprzecznie + naped na 4 kola - czyli jednak mozna (kiedys rozmowa na forum o grupie VW silnik poprzecznie FWD, wzdluznie haldex).

zawsze poprzecznie, tylko w fordzie był wzdłużnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...