Skocz do zawartości

Subaru Forester Boxer Diesel


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

andrzej:) napisał/a:

JULI napisał/a:

Raju powiedz nam lepiej kiedy bedzie Forester w diselku ale 3l ???

 

 

i automatyczną skrzynią

 

Reduktorem, przeswitem 30cm i wykrzyzem 65stopni?

 

sugeruje zainteresowac sie raczej Mercem G-klasse - na wasze wyśrubowane wymagania jak znalazł :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale G ma zawieszenie zalezne, jest ciezkie, ma zbyt wysoko punkt ciezkosci i nie ma boxera

 

no, ale tak to do wszystkiego sie można przyczepic :wink:

pewnie ze nie jest ideałem, ale akurat o nim pomyslalem bo spełnia poprzednie żądania (diesel, automat, prześwit itd.)

i w sumie chciałbym kiedys miec cos takiego - najlepiej jako drugi w garazu na weekendowe przejazdzki. tym to juz naprawde wszedzie sie dojedzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju kiedy nowy forester diesel bedzie u was w salonie, chetnie zaliczyłbym jazde próbną :mrgreen:

 

problem w tym, że jak przyjdą pierwsze egzemplazre do testów to pewnie nie będzie już co sprzedawać w tym roku :mrgreen:

 

ale spoko, zadzwonić zadzwonię :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G Klasse jest super autem - autem kultowym :idea:

 

Bardzo fajny debiut w tej klasie to GLK - wizualnie perfekcyjny. Technicznie nowa C.

 

Forek w dieslu na pewno będzie ciekawą propozycją. Czas pokaże.

Ciekawe, że już od wersji XC (comfort) będą alu 17 oraz spojler dachowy. No i ta cena za prawdziwe 4x4 dieslem też może kusić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny debiut w tej klasie to GLK - wizualnie perfekcyjny. Technicznie nowa C.

 

hmm widziałem na żywca... wiem wiem, o gustach się nie dyskutuje, ale wg mnie wygląda paskudnie. Dla odmiany Q5 jest numero uno jesli chodzi o stylistykę :-) no ale to zdaje się OT.

 

Forek w dieslu na pewno będzie ciekawą propozycją. Czas pokaże.

Ciekawe, że już od wersji XC (comfort) będą alu 17 oraz spojler dachowy. No i ta cena za prawdziwe 4x4 dieslem też może kusić :wink:

 

Oj kusi kusi, zwłaszcza, że już odpowiedziałem sobie czy legaś czy outback - a tutaj widzę białego leśnika. Chyba trzeba poczekać do wiosny jak wyjedzie z fabryki nowy obk :razz: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju napisał/a:

 

Bardzo fajny debiut w tej klasie to GLK - wizualnie perfekcyjny. Technicznie nowa C.

 

 

 

hmm widziałem na żywca... wiem wiem, o gustach się nie dyskutuje, ale wg mnie wygląda paskudnie. Dla odmiany Q5 jest numero uno jesli chodzi o stylistykę no ale to zdaje się OT.

 

no a mi to audi Q5 tak jak i Q7 nie podchodzą, ale jak sam rzekłeś są gusta i guściki :wink:

Na pewno wnętrza jakośicowo robią ogromne wrażenie. No ale tu już też jest kwestia ceny :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...