Skocz do zawartości

Subaru Forester Boxer Diesel


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączę się do dyskusji. Chcę w tym tygodniu zamówić autko. Na pewno będzie to Subaru Diesel. A jaki model? Większość jazda po mieście po Krakowie. Co jakiś czas trasa i autostrada po Polsce - tak raz w miesiącu, może dwa. W ciepłym sezonie wyjazdy na działkę w weekend - ok 1km dojazd przez drogę polną, a 39 po asfalcie. Na pokładzie żona i syn - 1 rok skończył. Mi pasuje Legacy bo fajnie wygląda i po zakrętach można poszaleć. Teraz mam Avensisa więc będzie lepiej a byłem z niego zadowolony. Żona myśli o wyższym aucie bo dziecko łatwiej wyciągnąć i wsadzić. Auto ma być na 5 lat.

Miałem zamówić już Legacy Kombi a ona że może Outback - pooglądałem i brzydszy grill, koła tak dużo mają miejsca wokół siebie i te plastiki - wiem - spokój na parkingu pod marketem - hmmm - to mówię może Forester. I teraz nie wiem co mam brać.

HELP !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołączę się do dyskusji. Chcę w tym tygodniu zamówić autko. Na pewno będzie to Subaru Diesel. A jaki model? Większość jazda po mieście po Krakowie. Co jakiś czas trasa i autostrada po Polsce - tak raz w miesiącu, może dwa. W ciepłym sezonie wyjazdy na działkę w weekend - ok 1km dojazd przez drogę polną, a 39 po asfalcie. Na pokładzie żona i syn - 1 rok skończył. Mi pasuje Legacy bo fajnie wygląda i po zakrętach można poszaleć. Teraz mam Avensisa więc będzie lepiej a byłem z niego zadowolony. Żona myśli o wyższym aucie bo dziecko łatwiej wyciągnąć i wsadzić. Auto ma być na 5 lat.

Miałem zamówić już Legacy Kombi a ona że może Outback - pooglądałem i brzydszy grill, koła tak dużo mają miejsca wokół siebie i te plastiki - wiem - spokój na parkingu pod marketem - hmmm - to mówię może Forester. I teraz nie wiem co mam brać.

HELP !!!

 

a ja to przed chwilą czytałam w innym wątku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam Avensisa więc będzie lepiej

 

oooopppssss.... skąd ta pewność? Subaru jest dość specyficzne... żebyś się nie rozczarował... ja tam swojego lubię, ale znajomym to bym tak z czystym sumieniem nie polecał... avensis to fajny kawał fury, subaru to takie... "autko"... dobre dla tych, którzy się lubią bawić jak mali chłopcy... bo powagi to raczej nie dodaje :)

 

a żeby nie było off-topic, to smutno mi jak patrzę na ewolucję forysia... ten cały trend w dizla i rezygnacja z turbo-benzyny a zaje-fajnej zabawki próbuje zrobić coś praktycznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadałem pytanie w dwóch tematach jakby ktoś śledził tylko forestera lub tylko Legacy/OBK

 

[ Dodano: Wto Wrz 16, 2008 9:56 pm ]

Dla mnie super że Subaru zrobiło Diesla choć dla wielu może to nie za bardzo leży. Teraz klient ma wybór. Zawsze chciałem mieć Subaru ale słyszałem od żony - to dużo pali - a teraz nie ma już przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem okazje avensisem i uwazam ze outback jest lepiej wykonczony i ma leprze materialy. Mnie avensis troche rozczarowal. Co do forestera diesla to trzeba poczekac i sprawdzic czy jest tak dobrze wyciszony jak legacy diesel bo jakosc materialow jest w legacy leprza a jest to model z 2004 a ferester z 2008. W 2009 ma wejsc nowy legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do dyskusji. Chcę w tym tygodniu zamówić autko. Na pewno będzie to Subaru Diesel. A jaki model? Większość jazda po mieście po Krakowie. Co jakiś czas trasa i autostrada po Polsce - tak raz w miesiącu, może dwa. W ciepłym sezonie wyjazdy na działkę w weekend - ok 1km dojazd przez drogę polną, a 39 po asfalcie. Na pokładzie żona i syn - 1 rok skończył. ...

 

Ja bym brał Forka w Dieslu ! Silnik jest już na rynku jakiś czas wiec w Forku ilość baboli będzie mniejsza , Nowa buda Forka tez istnieje już na rynku wiec też sprawdzona. Do tego Nowy Forek to w środku przestrzeń i wygoda ! Myślę że po przejażdżce będzie wielu chętnych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczac tych z predyspozycjami do chorob lokomocyjnych i morskich - nowy Forek "niezle buja"

 

Jeździłeś wogóle tym samochodem, że takie brednie wypisujesz :?:

Jak nie to zapraszam serdecznie. Udowodnię Ci, że nowy Forek nie buja :mrgreen:

 

PS. dobrze, że zrobiłeś EDIT, bo na tym filmiku faktycznie nie widać, żeby coś go bujało, a chłopcy troszkę szarżują na duktach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, z rozpedu zly film byl. Ale patrzac na ten wlasciwy i jezdzac moim, to zmiana jest zdecydowanie i grubo na niekorzysc.

 

A jak bede w poblizu, to chetnie z zaproszenia skorzystam :P Poki co, to nawet nie mialem jeszcze czasu by skorzystac z zaproszenia Jarka Barana do wyprobowania 2.5XT :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, z rozpedu zly film byl. Ale patrzac na ten wlasciwy i jezdzac moim, to zmiana jest zdecydowanie i grubo na niekorzysc.

 

A jak bede w poblizu, to chetnie z zaproszenia skorzystam :P Poki co, to nawet nie mialem jeszcze czasu by skorzystac z zaproszenia Jarka Barana do wyprobowania 2.5XT :roll:

 

Olleo, przejedź się i wtedy daj znać. Na bank się nie zawiedziesz. I wcale nie musisz wykazywać się obiektywizmem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem Legacy w diselku i calkiem calkiem nie jest to benzyna ale jak ktos chce bardzo subaru i oszczedne to to jest chyba jakas alternatywa.

 

po silniku 2.5 Turbo też bym miał "spaczony" gust :wink:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Subaru, choćby z jednego powodu poza jakoscią i bezawaryjnością - napędu 4x4, warto dla JEDNEGO JEDYNEGO momentu w zimie, jak w jakimś miejscu zapomnianym przez służby drogowe (występują często i gęsto w przyrodzie) spotkasz autka z napedem na jedną oś, stojące z bezradnie kręcącym się na lodzie czy śniegu jednym kółkiem i zrozpaczoną miną właściciela, a TY, niezależnie od posiadanego ogumienia (wystarczą nawet letnie opony w zimie-czego oczywiście nie polecam) włączasz bieg i JEDZIESZ......Takich własnosci trakcyjnych nie ma żadna inna marka na świecie. Spróbujesz, nie będziesz chciał niczego innego. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Subaru, choćby z jednego powodu poza jakoscią i bezawaryjnością - napędu 4x4, warto dla JEDNEGO JEDYNEGO momentu w zimie, jak w jakimś miejscu zapomnianym przez służby drogowe (występują często i gęsto w przyrodzie) spotkasz autka z napedem na jedną oś, stojące z bezradnie kręcącym się na lodzie czy śniegu jednym kółkiem i zrozpaczoną miną właściciela, a TY, niezależnie od posiadanego ogumienia (wystarczą nawet letnie opony w zimie-czego oczywiście nie polecam) włączasz bieg i JEDZIESZ......Takich własnosci trakcyjnych nie ma żadna inna marka na świecie. Spróbujesz, nie będziesz chciał niczego innego. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Prawdziwy wlasciciel i fan marki Subaru wysiadzie i z kamienna twarza zaproponuje wyciagniecie goscia z rowu. I czasem wyrwie mu potem hol, zderzak i chlodnice razem z pasem przednim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz Subaru, choćby z jednego powodu poza jakoscią i bezawaryjnością - napędu 4x4, warto dla JEDNEGO JEDYNEGO momentu w zimie, jak w jakimś miejscu zapomnianym przez służby drogowe (występują często i gęsto w przyrodzie) spotkasz autka z napedem na jedną oś, stojące z bezradnie kręcącym się na lodzie czy śniegu jednym kółkiem i zrozpaczoną miną właściciela, a TY, niezależnie od posiadanego ogumienia (wystarczą nawet letnie opony w zimie-czego oczywiście nie polecam) włączasz bieg i JEDZIESZ......Takich własnosci trakcyjnych nie ma żadna inna marka na świecie. Spróbujesz, nie będziesz chciał niczego innego. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

 

To zes walnal reklame. Chyba jakies znizki masz w Salonie :grin: .

 

[ Dodano: Sro Wrz 24, 2008 7:04 am ]

Ja jezdzilem Legacy w diselku i calkiem calkiem nie jest to benzyna ale jak ktos chce bardzo subaru i oszczedne to to jest chyba jakas alternatywa.

 

po silniku 2.5 Turbo też bym miał "spaczony" gust :wink:

:mrgreen:

 

Raju zle ja nie mam spaczonego gustu. Moj 2.5 to cos najpiekniejszego co mnie spotkalo. To jest cud , miód, malina :mrgreen: . A dieselek to jakas alternatywa dla nie ktorych fanow subaru . Co np. duzo jezdza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...