Skocz do zawartości

Subaru Forester Boxer Diesel


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nareszcie koniarze beda mogli sobie kupic auto.

A co do kluczyka, dla kogo fuj dlatego fuj. Kluczyki Subaru sa ogolnie zacofane. Ju zdawno powinne byc skladane. Mam teraz key less entry i bardzo mi pasuje. Jedyna wada to ze nie da sie cofnac na ACC i przy odpalaniu w korku DVD sie wylacza kompletnie. To jedyna muka do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, w UK są wszystkie specyfikacje,

http://www.subaru.co.uk/Subaru_co_uk/Vi ... uid=M0M3M5

 

Czyli automat tylko z silnikiem benzynowym...

 

Czy Subaru w ogóle planuje wprowadzenie kombinacji silnik diesla + automat :?:

 

Ostatnio ojciec mnie zagadnął na temat nowego auta (wypytywał mnie o Legacy/Outback :cool: ) tylko, że on chce automat a ja nie potrafiłem mu powiedzieć czemu Subaru nie proponuje takiej konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Subaru w ogóle planuje wprowadzenie kombinacji silnik diesla + automat :?:

Sprawa jest dość skomplikowana. Jak napisał ŁukaszG., nie da rady wykorzystać skrzyni z benzynowca. A zaprojektowanie zupełnie nowej skrzyni wymaga czasu. Tymbardziej, że to będzie pierwsza skrzynia aktuomatyczna pod Diesla zrobiona przez FHI. Przypuszczam, że nie chcą odwalić fuszerki, tylko zrobić kawał porządnej skrzyni. Jak to zresztą zawsze w Subaru. W starym mondeo był taki automat w Dieslu, że ciągle trzymał silnik na wysokich obrotach. Samochód palił jak smok i nie chciał jechać. Wydawać by sie mogło, że robili tę skrzynię na szybko i nie zdążyli przetestować porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Subaru w ogóle planuje wprowadzenie kombinacji silnik diesla + automat :?:

Sprawa jest dość skomplikowana. Jak napisał ŁukaszG., nie da rady wykorzystać skrzyni z benzynowca. A zaprojektowanie zupełnie nowej skrzyni wymaga czasu. Tymbardziej, że to będzie pierwsza skrzynia aktuomatyczna pod Diesla zrobiona przez FHI. Przypuszczam, że nie chcą odwalić fuszerki, tylko zrobić kawał porządnej skrzyni. Jak to zresztą zawsze w Subaru. W starym mondeo był taki automat w Dieslu, że ciągle trzymał silnik na wysokich obrotach. Samochód palił jak smok i nie chciał jechać. Wydawać by sie mogło, że robili tę skrzynię na szybko i nie zdążyli przetestować porządnie.

 

z tym ze subaru do tej pory robiło dobre skrzynie biegów to już trochę odpłynąłeś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dość skomplikowana. Jak napisał ŁukaszG., nie da rady wykorzystać skrzyni z benzynowca.

 

To akurat napisałem ja :wink:

 

z tym ze subaru do tej pory robiło dobre skrzynie biegów to już trochę odpłynąłeś ...

 

no tak, mam automat i niestety nie jest 8 cudem świata.....w Accordzie był lepszy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...