Skocz do zawartości

Przygarnij Kropka (Ninje)


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

30stego bede w Wawce. Pytanie brzmi - czy znajdzie sie ktos na tyle odwazny :mrgreen: by przekimać mnie i mojego przyjaciela albo ew. zapodajcie jakies tanie miejscówy. Chce tylko rzucic glebe o wyro bo bede na nogach od 3 rano i chce odpocząć nim wróce do Gdanska nastepnego dnia, wiec nie musi byc jakis trzygwiazdkowy hotel. Wystarczy akademik (najlepiej z gorącą studentką w łózku gratis) :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Sie 21, 2008 1:24 pm ]

no moze byc tez pole namiotowe...wybredny nie jestem i namiot mam...a gorącą studentke sam sobie załatwie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc już o możliwości wypicia kawy

 

polecam do tego "Kotlet Subaru" :mrgreen:

 

A na przekąskę zimnego Absoluta :mrgreen: który mi wybitnie smakował ( może nie podrabiany :?: :twisted: ) ciut gorzej było rano , ale daliśmy rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie dostalem Hogi :( napisz mi na PW

 

[ Dodano: Pią Sie 22, 2008 8:13 am ]

Ninja, motel Subaru A. Koper zawsze miał dobre oferty dla Forumowiczów 8).

 

Nie mówiąc już o możliwości wypicia kawy z sympatycznymi Państwem Właścicielstwem 8).

 

ekhmm....

 

Doba hotelowa 14:00 - 12:00 (Checkout time: 12:00)

 

 

Pokój 1 osobowy + śniadanie 200 zł

(a single room with breakfast) 50 €

 

Pokój 2 osobowy + śniadanie 250 zł

( a double room with breakfast) 63 €

 

Nie uwazam ze to atrakcyjne...za 50zł za dobe juz mozna sie przekimac gdzieniegdzie. a ja kawioru nie potrzebuje. Powiem wiecej - wezme namiot nawet i sie gdzies rozbije tylko niech ktos zapoda jakąś miejscówe...Bo nie znam okolic Wa-wy ani samego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja, za "starych" ( :wink: ) studenckich czasów zatrzymywałem się najczęściej w Hostelu Tamka ( http://www.tamkahostel.pl/cennik.php ). Ścisłe centrum, spanie poniżej 50zeta. W sumie polecam.

Czasami kimałem też w schronisku PTSM na Smolnej ( http://www.hostelsmolna30.pl/?d=2 ). Też centrum, ale w Tamce, jakoś sympatyczniej.

PS. Z tym namiotem w Warszawie, to gruuubo, Ci powiem :mrgreen::lol:

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie raz zdazylo spac w schronisku mlodzierzowym jakos w centrum, juz nie pamietam jakim ale nie mialem innego wyjscia i bardzo tanio bylo ale to byl pierwszy i ostatni raz, w namiocie mialbys niewiele gorsze warunki i przynajmniej pod przypalanym i zawszonym kocem nie msialbys spac, dalem rade ale panna to mi sie rozplakala jak zobaczyla pokoj, szlachcianka hehehe

P.S. jak potrzebjesz jeszcze tego noclegu to moge wydumac Ci nr do takiej babki obok Centrum Zdrowia Dziecka co w domu wynajmuje pokoje, tanio i warunki w porzadku a chata przystosowana do tego typu "dzialalnosci" jak cos wal na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...