Skocz do zawartości

Gdzie w Warszawie dobrze zjeść?


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie kombinuj, tylko idź do Sphinxa któregoś.

 

przypadkiem nie sluchaj owoca. sphinx to syf.

 

vabene jest ok i jest blisko lotniska

 

[ Dodano: Nie Sie 17, 2008 9:03 pm ]

jesli pizza to np. w piccola italia (slaby wyglad ale pizza dobra)

 

moze byc tez pizzeria gaga na osiedlu marina mokotow

 

obie sa blisko lotniska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restauracja "Niespodzianka" ul. Patriotów jakieś 70m od skrzyżowania z Żegańską.

Polecam tatara, schab z grilla i szaszłyki. Mają dobre tradycyjne jedzenie i wszystko przygotowują pod zamówienie. Nie zjesz tam nic z mikrofali ani co wczesniej leżało w lodówce czekając na odgrzanie. Zawsze jak jestem w Warszawie jadę tam na obiad. Wystrój z lat 60/70 już niejednego zaskoczył w zestawieniu z jakością potraw.

 

Mamusia też by mogła ruszyć cztery litery z byłej stolicy. Nie tylko TAM da się dobrze zjeść. Oraz uzupełnić płyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być kawiorowo to Rondo Royal w nowym budynku Rondo 1 przy Rondzie ONZ :) Ale tam licz się, że dostaniesz rachunek czterocyfrowy :)

 

Z fajnych lokali za mniejsze pieniądze to:

 

Fridays - IMHO najlepsza amerykańska knajpa w mieście. Lokalizacja Vis a vis hali Mirowskiej.

Szparka - przy placu trzech krzyży - klimatyczne miejsce, przyzwoite jedzenie.

Wook - niezła chińska kuchnia - hotel Mariott (ceny więcej niż przyzwoite)

Mexican - kuchnia meksykańska. Bardzo smaczne jedzonko na tyłach Nowego Światu (obok klubu Desperado)

Porto Praga - bardzo fajny i klimatyczny lokalik na Pradze. Ulica Okrzei ileśtam. Dodatkowo bardzo dobre drinki.

Blue Cactus - i znowu meksykańskie klimaty. Lokal mieści się przy ulicy zajączkowskiej - imho bardzo dobrze karmią.

 

Generalnie możesz się przejść Nowym Światem - jest tu parę fajnych lokali, które serwują dobre jedzenie w mniej lub bardziej przystępnych cenach.

 

Dobra nie chce mi się już pisać :)

 

Pozdrawiam,

 

Michael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restauracja "Niespodzianka" ul. Patriotów jakieś 70m od skrzyżowania z Żegańską.

Polecam tatara, schab z grilla i szaszłyki. Mają dobre tradycyjne jedzenie i wszystko przygotowują pod zamówienie. Nie zjesz tam nic z mikrofali ani co wczesniej leżało w lodówce czekając na odgrzanie. Zawsze jak jestem w Warszawie jadę tam na obiad. Wystrój z lat 60/70 już niejednego zaskoczył w zestawieniu z jakością potraw.

 

Mamusia też by mogła ruszyć cztery litery z byłej stolicy. Nie tylko TAM da się dobrze zjeść. Oraz uzupełnić płyny.

 

jesli juz te strony wawy to lepiej gospoda do syta na 5ej poprzecznej w aninie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Warszawie dobrze zjeść?

 

Jutro odbieram moją lepszą połowę z lotniska, pewnie będzie głodna, nie wspominając o mnie bo ja jestem głodny prawie cały czas :razz:

Tylko żeby było tak względnie jak na studencką kieszeń :)

 

W Warszawie prawidłowe zadane pytanie powinno brzmieć, nie gdzie, ale kogo zjeść. To jest w manualu wszystkich aspirantów i innej maści uczestników szczurzego peletonu. :mrgreen:

 

Przepraszam za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchaj ich... :) Pracowalem przez 5 lat z Wlochami - wszyscy jak jeden maz chodzili do Nonsolo na Grojecka (wyjazdowka z Wwy do Krakowa i Katowic, jakies 500 m od Placu Zawiszy gdzie jest Hotel Sobieski). Jest pysznie i umiarkowanie drogo. Poza tym dobre makarony. Wloch wlasciciel mieszka u mnie w bloku! :)

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no to już mam z czego wybrać.

 

Jakbym jechał samochodem to w "Bidzie" pod Lublinem można za małą kasę dobrze zjeść i jeszcze w kieszenie napchać :wink:

od serca dają :)

 

[ Dodano: Nie Sie 17, 2008 9:37 pm ]

a u Durbosa Millegusti dobre jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adam.str, Gospoda na Waliców, Wieprz na Żelaznej, Mille Gusti Elektoralna, Galeon na Huculskiej, a jak chcesz wrażenie zrobić to Restauracja Polska Różana na Chocimskiej albo Tradycja na Belwederskiej oraz Dom Polski na Francuskiej. Dobra pizzeria to Pizzeria Giovanni Rubino na Krakowskim Przedmieściu.

Polecam też hiszpański tapas bar "Casa to tu" na Nowym Świecie M. Gessler albo Cukiernię "Słodki ...Słony..." na Mokotowskiej przy Chopina. (można zjeść różne potrawy i na koniec dobić się przepysznymi tortami)

Tuz obok jest Rest. Warszawska prowadzona przez W. Stańczyka.

 

[ Dodano: Nie Sie 17, 2008 9:42 pm ]

a u Durbosa Millegusti dobre jest?

Pyszne!

Na hasło Forum Subaru chyba jest jakaś zniżka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeden maz chodzili do Nonsolo

 

byłem raz - naprawdę spoko

boston port (żelazna?) - rewelka (no ceny to różnie rewelka :razz: )

spinx w żadnym wypadku !!! jak to w sieci

 

Wook - niezła chińska kuchnia - hotel Mariott (ceny więcej niż przyzwoite)

porcje mniej niż zauważalne :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeden maz chodzili do Nonsolo

 

byłem raz - naprawdę spoko

boston port (żelazna?) - rewelka (no ceny to różnie rewelka :razz: )

spinx w żadnym wypadku !!! jak to w sieci

 

Wook - niezła chińska kuchnia - hotel Mariott (ceny więcej niż przyzwoite)

porcje mniej niż zauważalne :razz:

 

O to chodzi. Ja zawsze biorę kilka takich porcyjek i się najadam. Dzięki temu próbujesz różnych rzeczy, a za 3 dychy od osoby z luzem się najadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no to już mam z czego wybrać.

 

Jakbym jechał samochodem to w "Bidzie" pod Lublinem można za małą kasę dobrze zjeść i jeszcze w kieszenie napchać :wink:

od serca dają :)

 

[ Dodano: Nie Sie 17, 2008 9:37 pm ]

a u Durbosa Millegusti dobre jest?

 

tak się składa, że miałem okazje być dzisiaj w Bidzie no i nie jestem zadowolony :roll: jedyne do czego nie mam żadnych zastrzeżeń to do wielkości porcji tak jak napisałeś, poza tym jedzenie takie sobie i ceny wcale nie sa takie małe :roll: zdecydowanie wole np Sphinxa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...