Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

serdecznosci dla dwoch wiesniakow w bialym i niebieskim STI, ktorych dzis skillowala Integra na Pl.Trzech Krzyzy. jako trzeci wiesniak mam wytlumaczenie, ze chuchalem, ale temperatura oleju stala jak zaczarowana. moze jakbym wypil, to bym chuchal szybciej

nie no żeby integra...no ale na śniegu to by miała problem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla dwoch wiesniakow w bialym i niebieskim STI, ktorych dzis skillowala Integra na Pl.Trzech Krzyzy. jako trzeci wiesniak mam wytlumaczenie, ze chuchalem, ale temperatura oleju stala jak zaczarowana. moze jakbym wypil, to bym chuchal szybciej

nie no żeby integra...no ale na śniegu to by miała problem :razz:

 

I na krętym oblodzonym torze szutrowym pod górkę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z obstawą byłem, więc mały podrywacz nie miał jak Panu nowych kontaktów załatwić

 

Ja też, tak że nie szukałem tam nowych kontaktów. Przynajmniej tak otwarcie :mrgreen:.

 

trzeci wieśniak niech się ujawni

 

Przecież to jasne, kto mógł nim być :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako trzeci wiesniak mam wytlumaczenie, ze chuchalem, ale temperatura oleju stala jak zaczarowana. moze jakbym wypil, to bym chuchal szybciej
poszedles takim ogniem ze ja sie nie dziwie ze tak czesto twoje silniki sa klasyfikowane do remontu :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Lip 11, 2008 9:39 am ]

Przy okazji pozdrowienia dla ladnej pani w czarnym STI na tym samym placu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedles takim ogniem ze ja sie nie dziwie ze tak czesto twoje silniki sa klasyfikowane do remontu

poszedlem takim ogniem, zeby gawiedz ze stolikow miala czas skojarzyc odpowiedniego wiesniaka z z odpowiednim bolidem :mrgreen:

Przy okazji pozdrowienia dla ladnej pani w czarnym STI na tym samym placu

Czeslaw mial racje, to ona siedziala za nami. jak tylko zaczelismy gadac o samochodach, od razu sie do mnie przysunela, przelozyla noge na noge i nasluchiwala, jak chwalimy sobie nasze wiesniactwo :grin: :mrgreen: mamy u niej na pewno plusa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla dwoch wiesniakow w bialym i niebieskim STI, ktorych dzis skillowala Integra na Pl.Trzech Krzyzy. jako trzeci wiesniak mam wytlumaczenie, ze chuchalem, ale temperatura oleju stala jak zaczarowana. moze jakbym wypil, to bym chuchal szybciej :mrgreen:

Nastepnym razem musisz, jak za starych dobrych czasow ognisko pod silnikiem rozpalac, zanim z garazu wyjedziesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla dwoch wiesniakow w bialym i niebieskim STI, ktorych dzis skillowala Integra na Pl.Trzech Krzyzy. jako trzeci wiesniak mam wytlumaczenie, ze chuchalem, ale temperatura oleju stala jak zaczarowana. moze jakbym wypil, to bym chuchal szybciej

 

pozdrowienia dla kierowcy Integry, ktory(a) dzis na Placu 3 Krzyzy skillowal(a) dwoch wiesniakow w niebieskich STi - z ktorych jeden szedl pelnym ogniem przy zimnym silniku zeby zidentyfikowac w tlumie swoj zwierzecy magnetyzm - i jednego w bialym. Jako czwarty wiesniak oddalony od miejsca akcji o grube tysiace kilometrow nie mialym z tym absolutnie nic wspolnego. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierowcy Integry,
koles byl przekozak, wepchnal sie za mnie /albo to te gamonie nie nadazyly/, jak ruszalismy spod samych stolikow i bzzz,bzzz Hondzina zaczal mi sie odgrazac. po jednej salwie z Devila sie polozyl, drugiej dobijajajcej nie bylo, bo wiara przy stolikach i tak juz miala dosyc naszej wiochy, a ja tam kiedys jeszcze chce sie pokazac :twisted::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/albo to te gamonie nie nadazyly/

 

Odpowiedziałeś sobie sam, dlaczego nie "zdążyłem za Tobą":

 

bzzz,bzzz Hondzina zaczal mi sie odgrazac. po jednej salwie z Devila sie polozyl, drugiej dobijajajcej nie bylo, bo wiara przy stolikach i tak juz miala dosyc naszej wiochy

 

Zostałem na parkingu, schowany ze wstydu pod fotelem... :roll:

 

Nawet wiocha powinna mieć swoje granice bo z wiochy staje się prostactwem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrawiam często poruszającego się po ul. Zwycięzców niebieskiego STI. Chyba nie jest to nikt z forum :roll: , bo przecież poznałby charakterystycznego Antyka :lol:

Chyba pracownicy salonu Jaguara też nie ufają sprzedawanym przez siebie produktom i jeżdżą Subaru :mrgreen: ...tam go też widuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogole to jakies grzybobranie bylo wczoraj. zapomnialem, ze wracajac JPII/Al.Soldarnosci mijalismy jakiegos skrecajacego GTka, a jak juz wracalem, dopadl mnie z tylu inny GTek na goscinnych wystepach z 4 wesolymi osobkami na pokladzie, pierwszy zyczliwie kiwnal :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...