Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierowniczke granatowego gt kombi z rozowym znaczkiem subaru oraz znaczkiem sti na klapie, widziana w sobote na ulicy barcickiej na bielanach :mrgreen: oraz kierownika / kierowniczke granatowego gt zaparkowanego pod makro na bielanach w niedziele - cech acharakterystyczna tego gt to rozne felgi na przodzie i tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny kombiwar WA 358xx z lepa z Plejad pozdrowiony przed 18tą na Modlińskiej :cool: ze srebrnej Mazdy :wink:

 

A dziękuję i odpozdrawiam :-)

 

Chwilę się zastanawiałem o co biega (trąbią, machają i to nie z Subaryny). Dopiero po chwili skojarzyłem - Mazda, blachy WA... to na 99.9% musi być misiekwaw :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz Roland - a pozniej sie dziwisz, ze dziwnie na Ciebie patrze jak do mnie z Forda machasz :mrgreen:

 

no w niedzielę to nawet do Was nie machałem bo to nie ma sensu :mrgreen: jechaliście z Krebelką jakoś tak mocno skupieni, że strach było się wychylić :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak mocno skupieni

Roland, a Ty myslisz ze po sobotnim wypiciu zyliona litrow Heinekena, to rano o 14.00 w niedziele to latwo sobie przypomniec gdzie jest sklep Obi - a tym bardziej gdzie jest Jablonna? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak mocno skupieni

Roland, a Ty myslisz ze po sobotnim wypiciu zyliona litrow Heinekena, to rano o 14.00 w niedziele to latwo sobie przypomniec gdzie jest sklep Obi - a tym bardziej gdzie jest Jablonna? :mrgreen:

 

no to faktycznie miałeś gigantyczny problem bo ja Was widziałem jak dojeżdżaliście Świderską do Mehoffera :mrgreen: więc w sumie w stronę Jabłonnej ale jakoś tak trochę pokrętnie biorąc pod uwagę skąd zapewne startowaliście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta mi tu podpowiada, że oni zawsze tacy skupieni i trzeba im pajacyki przed maską robić :mrgreen:

trzeba byc skupionym, bo na tym Tarchominie to jakies pajacyki non stop wyskakuja przed maska :mrgreen:

 

no to faktycznie miałeś gigantyczny problem bo ja Was widziałem jak dojeżdżaliście Świderską do Mehoffera :mrgreen: więc w sumie w stronę Jabłonnej ale jakoś tak trochę pokrętnie biorąc pod uwagę skąd startowaliście :mrgreen:

yyyy... a to moze wlasnie wracalismy i bylem zamyslony, czy to na pewno byla Jablonna, a nie Janki i czy bylismy w Obi i czy kupilem marchewke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonej Imprezy kombi z gliwicką rejestracją...na złotych felgach, z naklejkami nie-ASO.

Widzieliśmy się mniej więcej od Knurowa do Pl.Krakowskiego - jechałem srebrna Impreza kombi na gliwickich tablicach, ok godziny 2230-2245

 

/ nie świeci Ci lewy stop i jedna z pozycji z przodu /

 

Ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam widzianego nie pierwszy raz w Kielcach kierownika bordowego Outbacka lub Legacy 99-03 sedan na zlotych felgach, rej. T1 ALFA (nie wiem skad ta alfa). Autko wyglada super, ale kierownik chyba nieforumowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz właściciela niebieskiej SI STi parkującego przy hotelu Merkju

to ja :mrgreen:

oraz serdecznosci dla niebieskiej Imprezy MY06' machajacej w Nd wieczor pod estakada pod Galeria Mokotow, GTka stojacego wlasnie na Pl. Zbawiciela oraz pieknego, niebieskiego STi MY03 rog Mokotowska/Krucza dzis po 1200, cieszacego przez godzine moje rozanielone oczy spogladajace z werandy restauracji Warszawskiej. okrutnie piekny sprzecior :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich idiotów, którzy wczoraj pałowali przez jeziora na drogach w Bielsku. Ulewa była potężna. Woda po światła, a banda idiotów szła ogniem. Szczególnie pozdrawiam pana w Q7, który niemalże zalał mi silnik falą, którą zrobił. Nie można było poczekać 15 sekund ?? :/ Na szczęście ja niskim Focusem dałem radę, a paru niestety troszkę sie zdziwiło jak im silnik zgasiło. Looosers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...