Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla kilku legasiow, kilkudziesieciu forkow i jednej Tribeci spotkanych na trasie Bstok-Chalupy-Bstok w dlugi weekend.

 

Antypozdrowienia dla kierowcy ze srebrnego Toledo old ktory poza tym ze chcial sie zabic i swoja rodzine to jeszcze chcial zabic niewinnych ojcow, matki i dzieci.

 

Najpopularniejszy SUV minionego weekendu: Range Rover (Sport) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale ona ma męża, dzieci i psa :mrgreen:

Chyba nie wiele jeździ po świeci tico ze świnką na lusterku :wink:

 

Primo: jednak kiepski masz ten wywiad :razz:

Drugie primo: zamow u Godlika wieksza swinie, nie patrze na lusterka... no chyba, ze swoje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla;

- Remka spotkanego w ten weekend w Bielawie i Walbrzychu

- borcentego i jego kobiety spotkanych w ten weekend w Walbrzychu

- kierownika srebrnego Legacy GSL #####, ze ktorym gnalismy kolo 23.30 na Katowickiej przed Jankami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz pozdrowionka od znajomych moich, ktorzy zapotkali srebrne GT kombi wczoraj pod Wenus w Karwicy, mowili, ze kierownik dlugowlosy w subarowym polarze a auto chyba na blachach WY

dziekuje :razz:

se mua :twisted:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz pozdrowionka od znajomych moich, ktorzy zapotkali srebrne GT kombi wczoraj pod Wenus w Karwicy, mowili, ze kierownik dlugowlosy w subarowym polarze a auto chyba na blachach WY

dziekuje :razz:

se mua :twisted:

zdroowka!

 

co zes sie nie pucowal - ja w Krzyzach siedzialem se :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam granatowego GT-ka (kiwki wymienione) i niebieskie WRX (moze STI) "parkujace" na autostradzie w strone Krakowa 1 maja - wspolczuje podrozy.

 

ja bylem ten w bialym MY06 bezczelnie jadacy pusta droga w strone Katowic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdroowka dla srebrnego WRXa kombi robionego na STi z podkladkami KORNECKI AUTO SPORT przyuwazonego w piatek w Rucianem-Nidzie

Pozdro :)

 

Pozdrowienia tez dla spotkanych w roznych miejscach mazur szarego STI MY07 i srebrnego bugeye'a na czarnych felgach, oraz na toruńskiej w stronę Warszawy JackaD. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla pumex'a którego obmachaliśmy z żoną gwałtownie na Ordonówny :mrgreen: dziękujemy za przegazówkę :grin:

cala przyjemnosc po mojej stronie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla pumex'a którego obmachaliśmy z żoną gwałtownie na Ordonówny :mrgreen: dziękujemy za przegazówkę :grin:

cala przyjemnosc po mojej stronie :grin:

oj, chyba po naszej większa :mrgreen: aaa w ogóle to dziś zauważyłeś czyżby to przez to że jechałeś sam :?: :mrgreen:

 

 

 

 

 

ps. :mrgreen: pozdrowienia dla Krebelki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raison, to i ja chciałem tego pana pozdrowić... słyszałem o mitycznym STI w służbie transportowej, ale uwierzyłem, jak zobaczyłem na własne oczy. :mrgreen:

 

No i pozdrowienia dla sporej ilości Foresterów, Imprez, Legasiów i Tribec nawet - widzianych na trasie Kamieńsk-Kraków-Zakopane i nazad :mrgreen: podczas weekendu majowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszelakich Subaru spotkanych przez weekend majowy. A4 do Wrocka, Wrocław, Wrocław-Berlin, Berlin-Hannover, Hannover-Amsterdam i z powrotem :) Holendrzy coś niezbyt lubią Subaru :( mój Forek był w Amsterdamie zdecydowanie jedynym Foresterem.

 

I dzisiaj pozdrawiam czarnego WRX'a wożącego się po Tychach EL XXXXX oraz dla niebieskiego STI w ostatniej sedanowej budzie włączającego się do ruchu w Kobiórze przed 14.00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...